Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Advance
Vazists
Topic Author
Posts: 29
Joined: 27 Jan 2010, 20:15
Location: Riigas rajons

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 22:26

Da nu tas ir savādāk, tgd vairas Vaztusā vviņus tā nedauza kā tai video. :D
Image
Image
Image
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 22:48

tas nav vaztuss ,bet jurīši, vecā trase ,kalnciema šoseja aiz Lāču maizes.Šogad viss notiekas Brīvkalnu trasē .Nākama gonka 07.02 10.
 
User avatar
ozvalds
Vazists
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 11:43
Location: Bauska

Re: Šitos es ienīstu.. :@

15 Feb 2010, 12:41

Esmu izbijis vazists, tagad ienācējs no citas auto grupas, vienkārši interesē, kas apkārt notiek...
Izrādās , notiek...
*
Neitrālas personas novērojumi un ieteikumi;
- palūkojiet ko VAZ frontē dara kaimiņi, tuvāki un tālāki, ne tikai bildēs un video, bet arī klātienē - vairums būs pārsteigti par to ko ieraudzīs - un sapratīs, ka ar šeit dominējošo attieksmi tālāk par vaza "jāšanu" meža ceļos tā arī neesam tikuši...Sorry, nekā personīga...
VAZsporta braucēji jau ir stipri pietuvojušies idejas piepildījumam, bet ...cik tad viņu ir...kas lietai pieiet ar pienācīgo attieksmi un filosofiju...
- slāvu matuška un letiņu kūtspakaļa komentos izsaka visu par lietotāju....lai kā tas netaisnotos un netaisītos par labāku nekā ir, esam...
... šis tas ir redzēts un piedzīvots, tāpēc atbildu par katru vārdu, ko saku...
Veiksmi visiem!
VW Bug 1835ccm
VW Type3 1700ccm
 
User avatar
e28addicted
Vazists
Posts: 214
Joined: 14 Jul 2009, 17:14
Location: Smiltene

Re: Šitos es ienīstu.. :@

15 Feb 2010, 13:00

vairums būs pārsteigti par to ko ieraudzīs - un sapratīs, ka ar šeit dominējošo attieksmi tālāk par vaza "jāšanu" meža ceļos tā arī neesam tikuši...Sorry, nekā personīga...
bet ko tad tu gribi? :lol:
šeit daudzi pat vēl nav pilngadīgi un vaz viņiem ir pirmā mašīna ;)
tev pašam 15 - 17 gados bija doma baigi taupīt un pucēt mašīnu? :lol:
galvenais bija :brauc:

protams respect tiem, kas šeit atjauno un taupa savus žiguļus :thumbup:
bet nevajag arī nolikt tos, kas gāž pa pļavām un mežiem :wave:
tas ir normāli :roll:
Last edited by e28addicted on 01 Feb 2011, 18:47, edited 1 time in total.
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

15 Feb 2010, 13:20

Man ir 17. gadi un pulēju un daru visu lai man braukšana būtu baudāma, nevis ka man tikai jābrauc. Ja man būtu uzskats par to, kad gribas tikai braukt, tad sen būtu savu vaz, braucis, nevis štukojis kur lai sakasa naudu priekš vibro un skaņas izolācijām, un mocijies garažā no rīta līdz melnai tumsai.
 
User avatar
e28addicted
Vazists
Posts: 214
Joined: 14 Jul 2009, 17:14
Location: Smiltene

Re: Šitos es ienīstu.. :@

15 Feb 2010, 13:40

nu es tak nerunāju par pilnīgi visiem :wave:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
User avatar
ozvalds
Vazists
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 11:43
Location: Bauska

Re: Šitos es ienīstu.. :@

15 Feb 2010, 15:13

Katram brīva izvēle ar ko un cik saturīgi aizpildīt laiku...
*
Es savos 15-17 atuzbūvēju lauku tantes klētī atstāto Erenpreiss velosipēdu ...nebija manam tēvam ne auto , ne tiesību...toties vectēvs bija 1.kategorijas līnijbusa šoferis maršrutā Rīga -Bauska...un liels ķimeris pa mašīnlietām...
pie sava auto tiku vēl pēc 15 gadiem - pie VAZ 21011, kuram ieliku 0 km motoru, 03 paneli,05 beņķus,platos diskus,ātro kārbu un reduktoru,četrus papildlukturus, pirms tam pārkrāsojot un savedot kārtībā VISU , lai ,vismaz man, vairāk nebūtu jāatgriežas pie šiem darbiem...
izbraukāju visu Baltiju, iesk, Pēterburgu, Poliju un DDR ....
....un samainīju pret '73 VOLVO 142 ....visi jau padarītie darbi atkal sākās no gala....
*
Nekur citur, izņemot postsovietzemes , neesmu sastapies ar šādu "meža" fenomenu - ja grib sevi pārbaudīt vai gūt prieku no braukšanas kā tādas, zēni/veči būvē visneiedomājamākās konstrukcijas , bet NEKAD UN NEKUR tie nav galēji sarūsējuši, knapi kopāturoši , kaut kā funkcionējoši , ar drātīm un dievvārdiem palīgos kustoši priekšmeti !!!!! Kā obligāts priekšnoteikums sākot projektu , ir jau esošā objekta pilnīga nojaukšana un smilšu strūkla ! Tikai tad seko turpinājums, ja tiek kas būvēts no jauna, tad TIKAI no labiem materiāliem. Esmu to redzējis un pat personīgi piedalījies...
Re ku viens no piemēriem , ko zēni uztaisīja no zālē ieauguša auto - jo bija IDEJA...bez tās nav ko sākt neko...
http://www.urhonajot.fi/tiimit/kg-racing/
...biju, redzēju, taustīju, vaicāju, man atbildēja, sapratu...
*
Bet šeit pat gāja runa par piedalīšanos sacīkstēs ar knapi simt latus vērtu TO, ko par auto saukt varēja sen atpakaļ... :o :o :o
Ja ko sākt tad, no pareizās puses, man domāt 8-)
VW Bug 1835ccm
VW Type3 1700ccm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests