Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Advance
Vazists
Topic Author
Posts: 29
Joined: 27 Jan 2010, 20:15
Location: Riigas rajons

Re: Šitos es ienīstu.. :@

01 Feb 2010, 21:32

Foruma zēniem sajucis rīts ar vakaru, un vaztuss ar tīru huligānismu! Tēma bija par tirliņiem, domāšanā diezgan primitīviem, nevis par vazu gonkām, kur jāiegulda daudz $ un daudz ideju.
Piekrītu, vaztuss nav vazu nojāšana. :) Advance, vai tad Tu jātu vazu kurā ielikti pāris simti $ ??? Tākā vatuss nav vazu laušana ;)
Protams, ka nejātu, ieliktu kaut ko vairāk iekšā un laistu vaztusā. :brauc:
Image
Image
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

01 Feb 2010, 22:55

Nē nu protams vaz tuss ir žiguļu saudzēšanas pasākums tur neviens netiek jāts, braukā opju stilā un visi tie auto atgriežas satiksmē :lol:
Vajag padomāt bik tālāk par savu degungalu, vaz vaztusā ir vienkārši dzelzs gabals, kā jau rakstīju žiguļu iznīcināšana ar sportiski pieskaņu ;)
Ja tos žēlotu tad nenolemtu tādām gonkām nabaga žigulīšus, daudzi no tiem bijuši normālā stāvoklī ar dokumentiem, bet tikuši izdemolēti priekš šī!
Uzlabots tur tiek tikai priekš gonkām, Visi tie braucamie ir nolemti iznīcībai, baigie vazu saudzētāji :lol: ja saudzētu turētu labās garāžās un katru mēnesi ieeļļotu :lol:

Kā jau rakstīju nav nekas pret to pasākumu, bet nevajag par muļ**m palikt :crazy:
 
Advance
Vazists
Topic Author
Posts: 29
Joined: 27 Jan 2010, 20:15
Location: Riigas rajons

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 15:03

B*e te neviens nepaliek par muļķi. Atradies gudrais par ko spriest. Nu tad ej un eļļo savu žiguli, un paliec pie sava un citi arii paliks pie sava viedokļa.
Image
Image
Image
 
User avatar
ARWIS
Vazists
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 15:48

wo wo micuk tu te iedomajies ka esi vispasaules gudrais shajaa forumaa ir labi tikai tad kad tev kads piekriit...tu vnk griibi lai tev visi piekriit un lien dirsaa...bet piemeram mani tu tracini ,jo uzskati ka tikai tavs viedoklis ir pareizs...vnk totals aazis nezinu tevi dziive drosvien jau ka esi normaals chalis bet reizem tiesham parauj dusmu uz tevi...tas nav domats tikai par shito reizi...sorry nekas personiigs... :crazy: :wave: :draugi:
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 17:05

Interesanti :D sākumā visi norēja Ozze par to , ka viņš esot baigais kretīns un žiguļu iznīcinātājs un kā noliek Micuks jūs pie vietas un salīdzina ar plaši izslavināto vaztusu tad uzreiz sākas lielās aizstāvības un saka lai iet tālāk eļļot savu žiguli :yahoo: smieklīgi... Varbūt tralla44@inbox.lv var ielikt savu bildi kā izskatās viņa žigulis pēc tā kad viņš vairs nebrauc vaztusā?

ARWIS: kad tu zināsi kau uz pusi tik daudz cik Micuks , tad būtu tiesīgs teikt kurš te ir vispasaules gudrais. :draugi:
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
Advance
Vazists
Topic Author
Posts: 29
Joined: 27 Jan 2010, 20:15
Location: Riigas rajons

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 18:13

Taa izskatas, ka tu wsp neizproti rakstiito. Neizlasi ieprieksheejos un tad runaa kaut ko citu.. Vispirms izlasi un tad raksti... :D :D
Image
Image
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 18:22

B*e te neviens nepaliek par muļķi. Atradies gudrais par ko spriest. Nu tad ej un eļļo savu žiguli, un paliec pie sava un citi arii paliks pie sava viedokļa.
Bērnišķīgs teksts ;)
Nav te runa par viedokli, tas ir fakts!
Nav grūti kādu nod**st ja nezin faktus kā ir bījis reāli, izrauj no konteksta un tad ķērc :lol:
Šeit ir tas latviešu teiciens, citam redz skabargu acī, bet sev baļķi neredz ;)
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 19:14

un micuk, ja jau esi tads baigais VAZ fans ,tad kadel tavs VAZ vel nespiid un nelaistaas? tiko nebija slinkums iziet cauri visam tavam VAZ statstam, protams jauki ka kko dari, bet vienigais ko esi izdarijis esi normali sacakarejis prieksejo paneli, izardijis visu salonu un ielicis kkadus importa benkus
:D orginalo vietaa! protams ir ari labs darbins kad salabots sparns, bet te uzraiez sliktais, noplesis orginalas malinjas aiz buferiem :(
Neizskatas ka ellotu savu masinu katru menesi?? Uz dazas masinas kas gatavotas VAZtusam ir daudz tuvak standartam neka tavs MICUBIŠI :D:D:D
vareji rakstit savu temu labak VAZ go to MITSUBISHI :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 19:20

Tas ir pizģets! Tagad sāksiet ķengāt viens otra žiku! Davai, nākamo ņemiet manu, droši!! Labprāt uzklausīšu kritiku! :clap:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 19:40

krievins 092, nav jēga atbildēt, bet nu lai tev ap sirdi vieglāk :lol:
Baigs vai nebaigs, bet vaz man patīk gan standarta, gan ar gaumi pārbūvēti. Ir žiguļi kuri pietiekoši labi saglabājušies un tos pārbūvēt būtu grēks tos tad arī jātur labās garāžas un "jāeļļo" :)
Ja diskutējam par manu žiguli tad man ir mērķis un tas tiks realizēts, pagaidām iepērku jaunas detaļas, lai visu žiguli varētu pārlasīt no jaunām detaļām. Žigulis ne spīdēs ne laistīsies jo būs melns, bet detaļas gan būs ieeļļotas ;) daudzas jau ir no rūpnīcas :D

Kāds sakars ar Mitsubishi???
u Uz dazas masinas kas gatavotas VAZtusam ir daudz tuvak standartam neka tavs MICUBIŠI :D:D:D
Tu esi redzējis manu Mitsubishi klātienē, ka vari tā apgalvot? atbildi par saviem vārdiem?
Par standarta tuvību, palasi vaztusa noteikumus un paskaties bildītes ar pārtaisītiem vaziem ;)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests