Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
homers
Vazists
Topic Author
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Vārīšana un smērēšana

25 Dec 2010, 10:08

Mūsu mīļajā valstī vēl jau projām smird pēc krīzes. Bet vērojot šī foruma tirgotāju cenas un ss.lv cenas rodas galvā tikai WTF :?:
Visi visu laiku kādu grib appist, iesmērēt, uzvārīties. Atrodu vecu VAZ baranku vectēva šķūni un nu es esmu bagāts. Vai kādu citu vecu drazu par lielu naudu smērē iekšā. Un tad daudzi uztraucās, veido tēmas ar sliktajiem lietotājiem kuri sūdīgu mantu notirgoja vai vispār neko neiedeva aizejot ar mūsu naudu.
Tā kā es visus aicinu pirms kko pārdod apdomā 7 reiz cenu un vienreiz liec sludinājumu. Latvijā liela daļa iedzīvotāju jau projām nesaprot ka nopelnīt varēs vairāk, tirgojot vairāk, bet lētāk. Aicinu arī visus foruma kolēģus, nespamosim visur kur pagadās. Izmantosim iespēju citēt un citēsim mūsu jauko sludinājumu kādā spama sadaļā. Liela daļa tirgus pisēju ir pacmitgadnieki, kuri, kā viņu vecumā pienākas, nevēlas būt emo, iet mūzikas skolā vai korī, bet gan kļūst par biznesmeņiem.
Tuvojas jauns gads, kļūsim piezemētāki ar cenām un nesmērēsi cietiem fekālijas sejās. Dosim iespēju Gagarinam atpūsties!
Atcerieties ka uzvārīt var ūdeni un smērēt var sviestu uz maizes.
:Latvija:
Last edited by homers on 25 Dec 2010, 18:53, edited 1 time in total.
 
User avatar
janccc
Vazists
Posts: 407
Joined: 21 Nov 2008, 15:57
Location: rīga

Re: Vārīšana un smērēšana

25 Dec 2010, 10:17

psc :D :D
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Vārīšana un smērēšana

25 Dec 2010, 18:40

Vārdi vietā! :thumbup:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Vārīšana un smērēšana

25 Dec 2010, 22:43

Bet ir jau pieradijies...ka ja liek parak zemas,vai adekvatas cenas tad:

1.pieprasijums samazinas...cilveki doma ka kautkas nav kartiba,vai viņus grib appist....

2.Cilveki vel megina kauleties un saka ka tavas cenas ir kosmoss


:draugi:
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Vārīšana un smērēšana

25 Dec 2010, 23:02

Kur tas ir pierādījies, tev ir kāds pētījums?

1.Tāpēc ir jābrauc un jāskatās, kas tukšu nepļarkst brauks un skatīsies!
2.Tā kā tirgoju dažādu auto marku detaļas tai skaitā arī diskus un riepas un remontēju mitsubishi aizdedzes tad ir visādi cilvēki satikti, bet tādu ir ļoti maz vadoties pēc paša pieredzes, bet varbūt kādam tādi tik rindā stāv :lol:
Tāpēc vajag uzlikt kādus latus virs vidējās cenas!
Kosmonautus arī var saukt par kapeikpisējiem jo cenšas par savu preci izpist pēc iespējas lielāku summu ;)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Vārīšana un smērēšana

26 Dec 2010, 12:38

vai dieniņ kā te viens ir uz gada nogali uzcepies:)
1)ļoti liela patiesības daļa ir ja lēti tirgo tad prasa -kapēc tik l;ēti vai kautkas nau kārtībā
2) vienmēr ir bijis un būs, kad pircējs jebkurā gadijumā gribēs nopirkt lētāk un pārdevējs pārdot dārgāk,un te nu foruma darbinieki nekādi nebūs cenu ierobežotāji,katrs gadijums varētu būt indivuduāls un lai jau nu tas paliek pircēja un pārdevēja ziņā!
jaukus visiem svētkus! :draugi:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests