Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Topic Author
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Anekdotes par žiguļiem

04 Mar 2009, 20:42

Rakstam visas jums zināmās anekdotes, kurās ir kaut kas par žiguļiem vai vismaz par citu krievu laika tehniku ;)
Anekdotes nekomentējam, smejamies savos krēslos :D

Brauc pa ceļu audi.Malā noplīsis žigulis.Audi nolemj pavilkt.Kā es zināšu-kur tevi atsiet? Es tev uzmirkšķināšu! Piepeši pabrauc garām BMW uz 200.
Audi aizmirst žiguli un nesas pakaļ BMW.Visi trīs panesas garām diviem poličiem. Vai tu redzēji kā tie aiznesās? -un? Audi uz 200, BMW uz 250 ,bet žigulis vēl mirkšķina lai garām laiž!!!
 
Rolands
Vazists
Posts: 17
Joined: 14 Feb 2009, 16:53
Location: Dundaga

Re: Anekdotes par žiguļiem

04 Mar 2009, 23:19

Karo Krievi ar Fričiem. Visiem Fričiem izdala automātus, bet vienam pietrūkst un tam iedod koka puļķi. Visiem krieviem iedod tankus, bet vienam pietrūkst un tam iedod tikai stūri(no VAZ markas auto). Nu tagad visi kara laukā satiekas un loģiski, ka asinis šķist pa gaisu, arī zarnas šķist pa gaisu. Satiekas apbižotais Fricis ar apbižoto Krievu. Fricis:"pif-paf! tu i beigts!" krievs:"nemuld! es i tankā!" :D :D :D
 
C.J.
Vazists
Posts: 101
Joined: 23 Apr 2008, 14:35
Location: Valka/Rīga

Re: Anekdotes par žiguļiem

05 Mar 2009, 11:15

Maskava. Viens no centraalajiem krustojumiem. Sastreegums. Pa preteejo joslu visiem garaam pabrauc melns BMW ar tumshiem stikliem un nostaajas rindai priekshaa. Luksoforaa veel sarkanais. Rindai garaam pabrauc apdauziits, apruuseejis VAZ 2109, arii ar tumhiem stikliem un nostaajas priekshaa BMW. No BMW izraapjas puishi skuutaam galvaam aadas jakaas un nolauzh zhigulim spoguli... un iekaapj atpakalj savaa auto. No zhigulja izlec puishi maskaas, melnaas formaas ar uzraxtu OMON uz muguras. Ar automaatu laideem izdauza BMW logus, pie reizes apspaarda spoguljus, iekaapj zhigulii un aizbrauc...
Think positive!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests