Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: VAZ ar TA

27 Feb 2012, 16:09

Nu par to tunēšanu nu tas katram ir savs,ir tādi kas grib sterilu auto,ir tādi,kas vēlas to padarīt individuālāku.
Es arī piemēram esmu no tiem,kam patīk pārveidot saprāta robežās protams savu vaziņu.ar lietučiem vazam jau ir cita vērtība manās acīs,citam tas būs vienalga,galvenais,ka riteņi apali ;)
Ta ka katram savs ;)
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ ar TA

27 Feb 2012, 23:01

Tā,mēnesis pagājis 21 VAZ ar TA un 4 ar slimības lapu un domu iziet skati.
Ok zinu vēl 4 noteiki ar TA kas ikdienā brauc no šejieniešiem.
Bet nu vispār 20 mašīnas no visa tā lēruma ir baigi maz.......:(
Gluži mēnesis jau nav pagājis(16. februārī uztaisiju topiku)... ;)
Jā, es arī cerēju, ka būs vairāk! :(
Vēl jau daudzus Žiguļus uz ceļiem mana, tikai tādi visai bēdīgi izskatās. Tie īpašnieki jau šeit netusē. Viņiem VAZiņš ir vienīgais pārvietošanās līdzeklis :( Šeit jau lielākoties savākušies tādi, kas patiesi saskata VAZiņā vērtību. Kaut gan skatoties kā daži te sēdina un kruta tjūnē negribētos īsti piekrist, ka VAZ automobilis priekš viņa ir kaut kādā vērtē! Mans tēvs visu mūžu par VAZ auto sapņoja, tā arī aizgāja tai saulē VAZu savā īpašumā neieguvis. Stāvēja, stāvēja rindā un tā arī neizstāvēja. Toties bija nopircis GAZ-21 LUXeni, super auto bija :thumbup:
Jāsaka, ka uz ielas var redzēt arī ļoti koptus VAZus, bet tādi ir mazākumā, lielākā daļa ir bēdīgā stāvoklī un īpašnieki ir onkas krietni gados, kuriem padomju laikos ir bijusi izdevība izstāvēt rindu, un daudziem tagad nav ne veselības, ne naudas un arī vēlēšanās ko īpaši remontēt, kā saka - galvanais, ka uz priekšu tiek!
Jā daudziem VAZ palika tikai sapnis gan rindu gan lielās cenas dēļ(jo kapeika maksāja ~5000 rubļus, bet vidējā alga bija nu MAX 200 rubļi, tā kā rēķiniet paši)! Mana vecāmamma arī iestājās rindā, sakrāja naudu, bet pie VAZa netika, jo sabruka PSRS, mierinājumam tagad es viņu pavizinu ar savu kapeiku! :)
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: VAZ ar TA

28 Feb 2012, 09:51

sorry parskatijos!
 
kocii
Vazists
Posts: 28
Joined: 16 Sep 2010, 20:06

Re: VAZ ar TA

31 Mar 2012, 22:53

Vaz-2106 (1.6l, 1996. g)

Balvi-Rēzekne-Preiļi


Šobrīd gan ļoti sliktā paskatā, rulsans ticis klāt.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests