Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

14 Jan 2016, 15:11

Nu par pedejo teikumu sheit es tev pilnigi piekritu. Ari es esmu tads, kursh neshkir cilvekus pec tautibas. Bet frazes-sunu valoda vai normala valoda var rinat tikai kropli, kuri neciena netikai latvieshus, bet vispar aplartejus. bet ari no otras puses nak lidzigas frazes-krieveli, brauc uz krieviju, okupanti, urlas un t.t. Un kad es no pabrika dzirdu, ka vinam ir merkis asimilet sheit dzivojoshus krievus un partaisit vinus par latvieshiem, gribetos vinam iesplaut purna. Vinsh, budams augsta ranga amatpersona aizmirsa Satversmes 114. punktu: Personām, kuras pieder pie mazākumtautībām, ir tiesības saglabāt un attīstīt savu valodu, etnisko un kultūras savdabību. Pats runaju ar cilvekiem latviski, un cienu tos, kuri nak preti un runa krieviski ar tiem(parsvara vecos gados cilveki), kuri neparvalda latvieshu valodu. Uzskatu, ka valodas zinashana vienmer ir tikai pluss. Latvijas suverenitatei, tautai un latv. valodai nekas nedraud un labi, ka ir tadi cilveki, kuriem nav loti principiali kada konkretaja situacija, kada valoda runat.
Labi, pietiek sheit runat par tam lietam :) Katram savs viedoklis un negribas nevienu aizvainot. Jo tomer mes esam pirmajam kartam Vazisti un tas mus apvieno :)

Nu šajā ziņā es cienu Tevi, Andreju, Mišu, kuri māk un runā :thumbup: Es Krievu valodu iemācījos jau bērnībā jo bija ģimenes draugi Krievi, man krusttēvs ar krustmāti ir baltkrievi, krusttēvs runā labi tā ka nevar pateikt tautību, krustmāte sliktāk, bet ciešami. Būtībā valoda kā tāda patīk, ir tādi vārdi, kuri citā valodā nav un var labi daudz ko pateikt :D Runāju pēc situācijas viss atkarīgs no cilvēka, bet man sieva vispār nemāk Krievu valodu un ir bijuši situācijas darbā, kad cilvēks nāk iesniegt vai saņemt dokumentus un uztaisa traci, ka nerunā ar viņu viņa valodā, cik zinu vienreiz pat apsardzes darbinieki iznesa aiz rokām ārā tādu kadru.

Bet ar valodu kopumā, daudziem latviešiem ir tāds viedoklis par to braukšanu prom dēļ vairākiem faktoriem, pirmais ir attieksme, cilvēki nodzīvojuši Latvijā visu mūžu 50-70gadus, bet valodu nemāk, tam protams ir vairāki iemesli, kurus tagad neuzskaitīšu, vēl tie, kuri ir dzimuši un nemāk un tas ir viens no iemesliem, kas rada šādu attieksmi no Latviešu puses!
To situāciju kāpēc tie cilvēki nemācās es saprotu, bet ir jauna valsts, jauni likumi, ja grib dzīvot tālāk ir jācenšas sevi attīstīt izglītot, tie cilvēki, kuri grib iegūt labu izglītību, labu darbu nākotnē mācās visu kas var noderēt arī tās valsts valodu, kur dzīvo. Pats piemini minoritāti, kurā pasaules valstī minoritāte savu valodu grib izcelt kā otru valsts valodu? ok skaidrs, ka te bija cits mērķis un minoritāte nemaz nav tik liela minoritāte.

Kurā valstī var iegūt pilsonību nezinot valodu? kurā valstī var cerēt uz līdzvērtīgām sociālām garantijām un darba tirgu nezinot valodu? Pie mums pilsonību iegūt ir ļoti viegli, paskaties kā Austrālijā piemēram, USA.......

Čoms kuru minēju strādā Vācijā, metina tankus, tur daudz kolēģi Krievu tautības, kuri nemāk valodu un viņiem iet ļoti grūti, bet čoms viņiem palīdz, lēnam sāk apgūt.

Kā minēju, vēlāk iztīrīšu sadalīšu šo visu :)
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

14 Jan 2016, 15:49

Es skatos, kav vaz forums lenam sak parversties par vaz apdirshanas vietu. Da izmetiet tos zhigulus, noperciet sev bmw zhurkas vai citus autinus un driftejiet pa ielam. Nevaru vispar neka lidziga atrast starp BMW un vazu, iz'nemot pakaleju piedzinu. pie tam absoluti dazhadas klases. salidziniet labak 1980 gada razhotu vw golfu un 1970 razhotu 2101. ja, motors ir labak golfam un ripo labak golfs, bet pec izskata vecais 2101 ir daudz smukak par vw golf 1, kursh ir 10 gadus jaunaks modelis.pie tam vaz ir dala no musu valsts vestures, dala no musu tevu un vectevu dzives. Ari tapec daudzi restaure un nav vienlidzigi pret sho auto. Bet daudzi sheit esoshie, kuri pashi brauc vai braukushi ar vazu, sak auto nodirst. Nomainiet labak piem. 3 golfam pechkas radiatoru un kad visas rokas nodrazisiet pret plastmasam, tas saksiet atcereties ar labiem vardiem ari v'acu konstruktorus. :D
Piss es to peсkas radiatoru 3 golfam. goda vaards. Saliku ieliku kads bija Lietotu, Atkal tek, viss paralons ieks peckas nodrupa . Atkal tur jalien... Uzbeeri salii uz bruuces :D
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

14 Jan 2016, 19:10

:D ta ir. Lai nomainitu to suda radiatoru, kursh jauns maksa 10 eir, visu salonu jaizarda :D.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

16 Jan 2016, 13:17

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... neldg.html
It kā jau nav slikti - mazs nobraukums, bet nu kurš gribēs pirkt priekšpiedziņas LADU, ne tur prieka no braukšanas ne kāds vēsturisks moments, jo līdz VS gadu limitam vēl ilgi jāgaida! Ikdienai tad labāk nopērk Kaļinu - tās tagad met pakaļ, jaunāka un cenas krietni zemākas pie līdzvērtīga nobraukuma!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

16 Jan 2016, 13:45

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... neldg.html
It kā jau nav slikti - mazs nobraukums, bet nu kurš gribēs pirkt priekšpiedziņas LADU, ne tur prieka no braukšanas ne kāds vēsturisks moments, jo līdz VS gadu limitam vēl ilgi jāgaida! Ikdienai tad labāk nopērk Kaļinu - tās tagad met pakaļ, jaunāka un cenas krietni zemākas pie līdzvērtīga nobraukuma!
Man ļoti patīk! Smuks, glīts auto
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

16 Jan 2016, 16:19

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... neldg.html
It kā jau nav slikti - mazs nobraukums, bet nu kurš gribēs pirkt priekšpiedziņas LADU, ne tur prieka no braukšanas ne kāds vēsturisks moments, jo līdz VS gadu limitam vēl ilgi jāgaida! Ikdienai tad labāk nopērk Kaļinu - tās tagad met pakaļ, jaunāka un cenas krietni zemākas pie līdzvērtīga nobraukuma!
Man ļoti patīk! Smuks, glīts auto
Šermuļi skrien. :D
Bildēs svaigs, bet tas arī viss.
Bez paraksta.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

16 Jan 2016, 16:25

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... dgklk.html
čalim 2102 un maina pret ko interesantu. 2102 jau ir interesants.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

18 Jan 2016, 09:33

Vse, nestridos. Bet Nepiekritu un nepiekritishu nekad jusu filozofijai! Tu Micuk vispar esi lielakais filozofs :D Ja es esmu krievu propogandas upuris, tad jus esat 100% latvijas propogandas upuri! Jo skatoties Latvijas zinas un lasot tas interneta LV portalos-100% tas ir skaidrs. P.S. Neesmu neviena puse. Cenšos but objektivs savos uzskatos, milu un cienu savu dzimteni (Latviju), . bet ne politikus un nekad par lielako dalu nebalsoshu.
[youtube]watch?v=J9fAvi1T-e4[/youtube]

Nomainiet labak piem. 3 golfam pechkas radiatoru un kad visas rokas nodrazisiet pret plastmasam, tas saksiet atcereties ar labiem vardiem ari v'acu konstruktorus. :D

Es to radiatoru pa 3 stundam nomajnit varu ...nekas gruts tur nav :D
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

18 Jan 2016, 09:44

Starp citu, paturpinot nedaudz, atcerējos saistībā ar Mišas video :arrow:

Rīgas mērs ir Ušakovs, ir daudz ko izdarījis pilsētas labā labu un protams arī savi nav abižojis, būtībā baigi sūdzēties nevar jo zinot, ka būtu kāds cits no alternatīvām būtu nozagts tā pa šerpo, bet jaunais varai ar padomju laika piesitienu ir tās pašas paršas :D
Atjaunoja mums te Vecmilgrāvīvi dombrovska pili, nu un ušakovas to droši uzskata par savu nopelnu kas daļēji arī ir jo izdalīja nodokļu maksātāju naudu remontam nevis nozaga, bet mīnuss ir tāds, ka izmanto šo kompleksu pēc savām patikām, tas būtu nekas īpašs jo tauta arī netiek apdalīta, bet visādas dzeršanas un viesu svinības ar uguņošanu pēc 12:00 nu gan nav īsti "forši" pāris simtus metru aiz loga un tie kas dzīvo blakus vispār "sajūsmā" protams tantiņas un ne tikai sauc mentus, bet tie jau brīdināti un nemaz nebrauc, tā kā padomju elpa arī mūsdienās.

Kad bija LV prezidentūra tad arī bija jautri, uz ēku jumtiem snaiperi, rajons bloķēts :crazy: mežu gan viņi papisa, tiku caur mežu mājās izbraucot :rofl:
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

18 Jan 2016, 15:27

Ja ielikt tevi vai mani tada amata, mes droshi vien ari sevi neabizhotu. Lembergs ari miljonars, bet iedzivotaji vinu ciena par vina ieguldijumiem pilseta. Ushakovs ari loti daudz izdarija Rigai! to ko aksenoki, birki un citi par visu laiku pat netaisijas darit. A par skalu muziku, tas sikums. Man blakus kulturas nams. Es vinu sauktu par bezkulturas namu, jo visu laiku tusini, svineshanas, visi sturi apchurati, kaut ari blakus tualete, man zem loga tukshas pudeles un izsmeki. Un cuciga attieksme no pasha kulturas nama, jo vinu apkopeja nekad neko nekopj pie musu majas. un ta ilgst jau no 199 kaut kada gada. Un tur nav nekada sakara ne ar padomju laikiem ne ar padomju laika mentalitati. Tas ir musdienu cukas.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests