Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
Raivisss
Vazists
Posts: 284
Joined: 17 Jul 2009, 12:21
Automašīna: VAZ 2106/Audi 80/Audi 80 avant
Location: Rūjiena/Valmiera

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 20:38

nuu jaa man jau ar patiik,ka pa pilsetu eju un pabrauc garaam kaads smuks žigulītis :clap: buutu pietiekoshas finanses un laiks ta es jau sen pac bruktu ar savu zhikinju :Latvija: ,bet manas domas ,ka ja ar ziku gonko un tu vinju taisi un cubini un nedomaa pirmaa graavii iepleest ta ar ok :thumbup: zheel tik ja taads labs zhiks tiek nolemts pljavai :think:
super lux
 
User avatar
Klavs
Vazists
Posts: 280
Joined: 23 Mar 2008, 16:09
Location: Rīga, Mežciems

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 21:38

Nedomāju ka pašreiz esam spējīgi "pavilkt" klubu. Kāds pasākums noteikti nekaitētu, bet klubs, kā jau minēja, ir atbildība. Un cik no šeit esošajiem ir gatavi maksāt biedra naudu un reāli iesaistīties aktivitātes un tml.? Maz, jo tiešām daudzi auto nav ikdienas braukšanai piemēroti, pietam te ir samērā liela daļa bērnu. Labi, pašam ar tik 18 un tiesības vēl top, bet kad būs, noteikti centīšos atbalstīt jebkādus pasākumus!
2107
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 22:30

Admiral: "Vienīgi žēl, ka tie jēdzīgie žiki ir palikuši baigi maz, un, ja vēl tiem tiek ieliktas dugas un uzkrāsots numurs, tad skaidrs, ka atpakaļceļš vairs nav. Toč žēl"

Man arī nav nekas pretīm pret sportu, bet man nepatīk, ka nopērk no opja gadiem koptu un lolotu žigulīti, pusgada laikā "nojāj" pa trasi un atdod lūžņos!
Domāju ka trasei nav vajadzīgi `71. gada eksemplāri labā stāvoklī, kurus visus šos gadus kāds kopis un uzpasējis, priekš tam tak var dabūt kādu parūsējušāku vai bez dokumentiem un sportot uz nebēdu!
Par "pļavu šūmaheriem" man ir savas domas, bet tās paturēšu pie sevis!
Tiešām, nekā personīga!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 23:12

Ideja atbastāma, bet pats laikam tik varēšu pievienoties uz pavasara pusi . :roll:

Principā sākumam es domāju klubu pat nevajag, vnk jātaisa kādi kopīgi sabraukšanās pasākumi un jāiepazīst +- vienam otru un tad var sākt domāt par klubiem... :thumbup:
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

20 Nov 2009, 15:01

Senks!
Bišķi tā patālu jau ir, bet domāju, ka jūsu ķīlējumi iet diezgan labi un pārliecinoši! Par to ielikto ideju, darbu un $ nav, ko teikt. :clap: Cepuri nost
Vienīgi žēl, ka tie jēdzīgie žiki ir palikuši baigi maz, un, ja vēl tiem tiek ieliktas dugas un uzkrāsots numurs, tad skaidrs, ka atpakaļceļš vairs nav. Toč žēl

Off topic, bet kur tāda trase ir? Smiltenē esmu bijis uz sava autokluba veiklības braucienu sacenēm, bet tā bija tā kā kartinga trase, vai kkas tamlīdzīgs.
Turpat jau tā trase arī ir.
http://www.getaway.lv/modules.php?name=tracks&id=21
 
guufijs4
Vazists
Posts: 149
Joined: 19 Feb 2009, 22:00
Location: salaspils

Re: VAZCLUB LV?

20 Nov 2009, 16:56

pashu pirmo salidojumu riikoju es un miks ar zapinju :)

un tas pasaakums bija izdevien bijaam kopaa 16 mashiinas :)) un viss beidzaas tikai uz vakarpusi :))
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: VAZCLUB LV?

20 Nov 2009, 18:33

Vai pirmais lidojums nebij pagājušo gadu uz Liepāju? :p

Man jau šķiet, ka droši var iztikt bez tām visām kluba būšanām.. Tāpatās nav problēmas saorganizēties un aizbraukt uz kaut kurieni.
 
User avatar
igrs
Vazists
Posts: 84
Joined: 27 Jul 2009, 23:28
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

20 Nov 2009, 18:34

# Клуб БСЭ
Клуб (английское club), общественная организация, добровольно объединяющая группы людей в целях общения, связанного с политическими, научными, художественными, спортивными и др. интересами, а также для совместного отдыха и развлечений.
pēc iedejas Mēs jau esam klubs !
WESS Motors - pērkam,pārodam... vairāk pārdodam, bet kādreiz arī pērkam ...
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

20 Nov 2009, 21:35

Edgar, iesaku arī turpmāk rīkot salidojumus, protams, pārdomāti, cik saprotu, tas pirmais bija tiešām labs (pats nebiju). Ar visām braukšanām caur Rīgas centra ielām, u.t.t... Galvenais organizēt ;)
Bez paraksta.
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

01 Jun 2010, 21:33

Skatos, ka esam pārtapuši par VAZ klubu! Tad jau apsveicu!!! Un kā varētu iestāties tajā, kādi noteikumi, prasības?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests