Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
erxxx
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 28 Mar 2009, 16:22
Location: Olaine

Supersprints

06 Dec 2009, 01:13

Kāds nezin kā tur ir īsti ar VAZu saatavošanu supersprintam un kas īsti vajadzīgs?
Jo skatījos ka ir klase bez drošības karkasiem un vai tai klasei ir vajadzīgs auto ar TA. Sapratu ka uz supersprintu ir vieglāk un lētāk uztaisīt auto kā uz VAZtusu.
Ā un vēl kā ir ar tām apdrošināšanām ir tiešām jāmaksā 500ls?
Ceru ka kāds varēs palīdzēt.
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Supersprints

06 Dec 2009, 10:19

apsties www.laf.lv lapaa ... supersprintaaa brauc "ielas" mashiinas ar Ta un Octa ... ir arii open klase kur brauc sporta vāģi ...
kartings, šoseja, vazi utt
 
User avatar
erxxx
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 28 Mar 2009, 16:22
Location: Olaine

Re: Supersprints

06 Dec 2009, 13:13

nu jā tā jau man likās. es skatījos tajā laf lapā bet īstu skaidrību tā pat neguvu.
Un lai piedalītos vaz open klasē tur jau vajag drošības karkasu. Un autiņam jābūt taisītam kā uz folkreisu ķip ja?
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Supersprints

06 Dec 2009, 16:50

ja godiigi nav ne jausmas ko skataas .. dugas vajag jaa .. tik nez vai papiirus vajag
pats tur pagaidaam neeeesmu braucis

gan jau kaads brauceejs iekomentees
kartings, šoseja, vazi utt
 
kalnins
Vazists
Posts: 113
Joined: 24 Jan 2008, 21:18

Re: Supersprints

13 Dec 2009, 20:00

nu jā tā jau man likās. es skatījos tajā laf lapā bet īstu skaidrību tā pat neguvu.
Un lai piedalītos vaz open klasē tur jau vajag drošības karkasu. Un autiņam jābūt taisītam kā uz folkreisu ķip ja?
braucu supersprintus ar rallijsprintam gatavotu auto, bet nu pedeejaa posmaa bija arii paris ziguli no Talsu apkaartnes un bez dugaam staryeeja taja pasaa Vaz Open klase, vaig tik tehnisko pasi un apdrosinaasanu un jaapdrosina arii sevi, es sevi apdrosinaaju par 1000Ls uz gadu un tas man izmaksaaja apmeeram 20Ls ;)
 
User avatar
pilots
Vazists
Posts: 106
Joined: 08 Apr 2009, 23:30
Location: Roja

Re: Supersprints

13 Dec 2009, 20:17

Tas toreiz supersprintā biju es!Esnmu no Talsu rajona- Rudes!Tur mēs speciāli toreiz ar organizatoru sazinājāmies un viņš teica ka iefīrēšot!Vienīgais kādēļ toreiz varēja rasties pretenzijas bia tas ka man nebija dugas un autiņš ir vieglāks itkā!Bet cig es sapratu tad ar nākamo sezonu vairs Vaz Open klase nebūs bet būšot kautkāda veco ralija auto klase!tad jau manīs kas tur beigās būs!
nu jā tā jau man likās. es skatījos tajā laf lapā bet īstu skaidrību tā pat neguvu.
Un lai piedalītos vaz open klasē tur jau vajag drošības karkasu. Un autiņam jābūt taisītam kā uz folkreisu ķip ja?
braucu supersprintus ar rallijsprintam gatavotu auto, bet nu pedeejaa posmaa bija arii paris ziguli no Talsu apkaartnes un bez dugaam staryeeja taja pasaa Vaz Open klase, vaig tik tehnisko pasi un apdrosinaasanu un jaapdrosina arii sevi, es sevi apdrosinaaju par 1000Ls uz gadu un tas man izmaksaaja apmeeram 20Ls ;)
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Supersprints

13 Dec 2009, 20:24

nu vaz peec idejas arii ir tiiraakais retro
kartings, šoseja, vazi utt
 
User avatar
pilots
Vazists
Posts: 106
Joined: 08 Apr 2009, 23:30
Location: Roja

Re: Supersprints

13 Dec 2009, 20:35

Tas tiesa!bet lai arī citu marku auto tur brauktu tādēļ klasi paplašina!
nu vaz peec idejas arii ir tiiraakais retro
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Supersprints

13 Dec 2009, 22:37

tas ir tikai apsveicami .. rekaa piemeram igaunji uz mosiishiem vairak kritushi
kartings, šoseja, vazi utt
 
User avatar
erxxx
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 28 Mar 2009, 16:22
Location: Olaine

Re: Supersprints

15 Dec 2009, 10:15

Nesaprastu īsti par to cilvēka apdrošināšanu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests