Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: vajadzīga palīdzība.

26 Aug 2010, 22:12

Nu jā, patalu sanaks :) Izskrūve sveces un paskaties vai tie ir slapji no benzīna vai nē. Tad aptuveni zinasi ko meklēt. Ja ir slapji tad dzirkstele pašvaku.Meģini ar aizdezes sistēmu cinities. Sadalitjvaciņā kontaktus var patirīt, nomainīt kondensatoru uz sadalitāja.
jā, labi. :angel:
ā, bet tā var būt, ka sadalītāja augšējais vācīņš jaliek otrādāk nekā jabūt? karoč, kad mēģināju laist 1. reizi klāt tas vāciņš bija otrādāk (tie robiņi pat nesapasa) es jau protams tur kontaktiņus patīriju un tad uzliku tā kā vajadzētu būt tam vāciņam. tā ķipa ir vienīgā lieta, kas atšķiras no tā laika, kad gāja un tagad, kad neiet. :)
:shock: :shock: :shock: Ja tev motors gaja ar nepareizi uzlikto vaciņu, un tagad tu uzlīki vaciņu pareizi-tad nekasn nebūs. Dzirkstele ada gadijumā nepareiza laikā sīt.
 
klawss
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 25 Aug 2010, 21:14

Re: vajadzīga palīdzība.

26 Aug 2010, 23:25

Nu jā, patalu sanaks :) Izskrūve sveces un paskaties vai tie ir slapji no benzīna vai nē. Tad aptuveni zinasi ko meklēt. Ja ir slapji tad dzirkstele pašvaku.Meģini ar aizdezes sistēmu cinities. Sadalitjvaciņā kontaktus var patirīt, nomainīt kondensatoru uz sadalitāja.
jā, labi. :angel:
ā, bet tā var būt, ka sadalītāja augšējais vācīņš jaliek otrādāk nekā jabūt? karoč, kad mēģināju laist 1. reizi klāt tas vāciņš bija otrādāk (tie robiņi pat nesapasa) es jau protams tur kontaktiņus patīriju un tad uzliku tā kā vajadzētu būt tam vāciņam. tā ķipa ir vienīgā lieta, kas atšķiras no tā laika, kad gāja un tagad, kad neiet. :)
:shock: :shock: :shock: Ja tev motors gaja ar nepareizi uzlikto vaciņu, un tagad tu uzlīki vaciņu pareizi-tad nekasn nebūs. Dzirkstele ada gadijumā nepareiza laikā sīt.
a tad tā varētu būt vaina, jo tā dzirkstele ir švaka tagad. opis kaut kad dizgan nesen viņam vēl motorus mainīja mošk tad kaut ko ar to sadalītāju neta izdarīja. būss japamēģina to vaciņu uzlikt nepareizi. :D
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: vajadzīga palīdzība.

28 Aug 2010, 09:48

Nu ja tas vēl dzirkstele a švaku, pamēģini nomainīt kondesātoru... Man sanāca :D
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: vajadzīga palīdzība.

29 Aug 2010, 17:43

Tad tev nav pareizi sadalītājs ielikts!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests