Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Bildes kalendāram!

30 Dec 2010, 11:07

Joks, neņem nopietni..
Bez paraksta.
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

02 Jan 2011, 01:42

Tātad kalendāra ideja nekur nav pazudusi, bet uz svētkiem tika uzpauzēta, jo iestāde, kas par labām cenām viņus taisa jau tā bija pārbāzts ar pasūtījumiem uz Ziemassvētkiem un jauno gadu.

Tātad mana ideja ir sekojoša - katram ir savas vēlmes par izmēru, cits grib uz galda piramīdu, cits pie sienas utt., kā arī neefektīvi ir man pasūtīt un tad tirgot, vai arī gaidīt jūsu pārskaitīto naudu, tad pasūtīt, tad vēl domāt kā jums to nodot, tad nu man ir tāds piedāvājums, ka es pasūtu pirmo eksemplāru, uzbildēju, kā tas pie manas sienas izskatās un tad individuāli, katrs pats pasūta tajā pašā iestādījumā kādā razmerā vien vēlas. Sarunātu ar viņiem, ka būs gaidāmi vēl pasūtījumi, kur vajadzēs pateikt, ka no vazi.lv foruma zvana un ka grib kalendāru un nosaukt attiecīgo izmēru (ceru, ka ar viņiem, ko tādu varēs sarunāt), pirms svētkiem uztaisīju kalendāru plakāta veidā ko uzda'vināt čomam, lai arī pirms svētkiem nesolīja, palūdzu lai pacenšas ātrāk, un tā kā beisiklī tā ir tikai viena lapa , tad nu dabūju arī pirms svētkiem, jeej :) Tā, ka tur tīri sakarīgi cilvēki pārvalda to iestādi ;)

Bet, ja tas neizdodas, tad šeit links iekš failiem.lv http://www.failiem.lv/list.php?i=gofufo
kur noglabāta pacinja ar 'tam visām bildēm, tā sacīt ērtības labad ;)
Tad jūs varat atvērt saitu http://albumi.lv/lv/izveidot-kalendari/ ... -line.html
un sākt izveidot jūsu kalendāru, ja gribat varat mainīt mēnešu izkārtojumu, kāds var vnk paņemt un ielikt savu žiguli, un izmest kādu kurš viņam nepatīk, vai arī turēties pie mana salikuma ;)
Noformēt pasūtījumu un tad tikt pie kalendāra, tas pat būtu ērtākais variants es domāju :)

UZMANĪBU!!! Kad sāk veidot kalendāru, liekas dīvaini, ak vispirms epasts jāievada un tikai tad bildes, nezinu kāpēc tā ir , bet par to neiztraucieties, viss strādā, pārbaudīju jau taisot plakātkalendāru :) Tālāk būs iespēja pievienot bildes ;)

Vāks izskatīsies kā redzams zemāk attēlā, domāju tīri jauks :)
Zaļā žiguļa drifta bilde tiks aizvietota ar zemāk redzamo sarkano ziguļa bildi, ceru ka lietos kapeika neiebildīs :draugi:

Joprojām nav akcepta par bilžu izmantošanu no sekojošiem lietotājiem:
menedzeris
muraans

un manu izmaiņu dēļ vajadzīga piekrišana no lietotāja kapeika

Lai arī zolīdi būtu sagaidīt atlikušo piekrišanu, faktiski var prezumēt, ka ar bilžu ievietošanu šajā topikā lietotāji apzinās iespēju, ka viņu bildes var tikt ievietotas kalendārā, līdz ar to turpmāki pārmetumi par autortiesībām, privātās dzīves neaizskaramību un citām muļķībām nav pieļaujami :!:

Tā nav konkrētas firmas lobēšana, tas manuprāt ir lētākais variants, nekur lētākus neatradu, ja jums tas izdodas tad lūdzu, bildes varat dabūt, kā norādīts augstāk, pasūtiet kur vien vēlaties, un pa cik vēlaties ;)
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

02 Jan 2011, 01:51

Vēl pāris iespējamie vāku noformējumi, pirmais ir interesants, tas kur melnais zigulis tipa ierindā :brauc:
Par vāka noformēšanu paldies lietotājam Janisz vazista profils
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

05 Jan 2011, 18:17

Jeeej kalendārs jau pie sienas :) Esmu apmierināts kāds izskatās, tikai ar bildēm, kam bija maza izsķirtspēja ir tā kā ir, 2 gabalas tādas bija, bet nu man patīk :)
Par vāku varētu piesieties jo tur bilde ,mazāka nekā lapās, tālāk, bet nu tas nekas jo vāku jau diži neizmanto
Man nav digitālā uz vietas, so nevaru uzbildēt kā izskatās :( Bet tiem kam bija interese, iesaku izlasīt info kas ir 2 reportus augstāk un pasūtīt arī sev :)
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Bildes kalendāram!

05 Jan 2011, 23:47

Jeeej kalendārs jau pie sienas :) Esmu apmierināts kāds izskatās, tikai ar bildēm, kam bija maza izsķirtspēja ir tā kā ir, 2 gabalas tādas bija, bet nu man patīk :)
Par vāku varētu piesieties jo tur bilde ,mazāka nekā lapās, tālāk, bet nu tas nekas jo vāku jau diži neizmanto
Man nav digitālā uz vietas, so nevaru uzbildēt kā izskatās :( Bet tiem kam bija interese, iesaku izlasīt info kas ir 2 reportus augstāk un pasūtīt arī sev :)
Paldies par organizatorisko darbu! :draugi: :thumbup:
Kad sanāks brīvs brīdis pasūtīšu arī sev, tas noteikti ir tā vērts!
Tev A4 formāts?
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

06 Jan 2011, 09:41

Es ņēmu A3 14 lappīgo, to 14. lapu gan neizmantoju, bet principā var vēl vienu kopbildi iemest :) Bildes lielums sanāk nedaudz mazāks par A4 (jo apkārt balta maliņa), bet viss kalendārs kopā ar datumiem un bildi veido precīzu A3 formātu, ja ņems A4 bildes attiecīgi būs aptuveni 10x15 centimetri, kaut kur tā, bildes būs mazākas toties tām kam maza izšķirtspēja izskatīsies krietni labāk ;)
 
kapeika
Vazists
Posts: 147
Joined: 08 Jan 2008, 22:47

Re: Bildes kalendāram!

13 Jan 2011, 22:27

Es pavisam noteikti piekrītu!!! Un gribētos redzēt, kā dzīvajā izskatās kalendārs!!;)
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

01 Mar 2011, 22:31

Tad nu tā, nepagāja ne 2 mēneši un es iebildēju kā izskatās kalendārs pie manas sienas, skumji nedaudz, ka neviens tālāk nemetās šajā avantūrā, kad tikai tik daudz vairs vajadzēja kā pasūtīt reālo lietu (jo bildes un titullapa jau viss bija gatavs un jebkuram pieejams), un es es esmu vienīgais kam tāds ir. Ir protams opcija ja kāds tagad vēlēsies sūtīt kalendāru teiksim no marta līdz martam nevis no janvāra līdz janvārim, jo viņiem tur mēnešu izkāretojusm nerausta lai tikai kopā 12 sanāk :D
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Topic Author
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Bildes kalendāram!

01 Mar 2011, 22:47

man mājā stāv VAZtuss kalendārs :)
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Bildes kalendāram!

01 Mar 2011, 22:48

man mājā stāv VAZtuss kalendārs :)
Tad uztaisi šitādu un aiznes pieliec darbā pie sienas >:D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests