Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

VAZ Restaurācijas cenas

15 Nov 2012, 21:02

Sveiki.

Mans 6. klasiķis tikko ir pabeigts pucēt. Bet meistari uzlika tādu cenu, ka bail. Tā nu steidzamā kārtā gribu apvaicāties jūsu pieredzi ar summām, kas ieguldītas metināšanā un krāsošanā. Domāju, ka arī citiem šī tēma būs noderīga pirms darbu uzsākšanas.

Kā jums šķiet, cik tam vajadzētu maksāt:

Metinšanas darbi - priekšas spārns, priekšas panelis, aizmugures panelis, arku stūri, sliekšņi un sliekšnu ribas, daži caurumi grīdā, donkrata lonžeronu piemetināšana, durvju atjaunošana (apakšējās kants metināšana). (Visas detaļas tika pirktas no veikala, metinātājam nebija jāizdomā nekas no nulles)

Virsmas apstrāde - špaktelēšana, 2reizēja gruntēšana, šuvju aizdare ar šuvju mastiku,
Virmsmas apstrāde - apakšas izpūšana ar pretkorozijas materiāliem

Krasošana - viss būris no ārpuses, kapoti, durvis


Tie, kas spečuki uz šito, varbūt zinās pateikt aptuvenās izmaksas, tā uz pirmā acu uzmetiena.
 
User avatar
manntio
Vazists
Posts: 45
Joined: 27 Oct 2010, 15:34
Automašīna: VAZ 2106
Location: Jelgava

Re: VAZ Restaurācijas cenas

15 Nov 2012, 21:50

Pilnīga virsbūves pārkrāsošana jau maksās 500LVL :?
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: VAZ Restaurācijas cenas

15 Nov 2012, 22:09

Nu metināšana kādi 150ls, nu jā krāsošana 500ls. Nopūst visu kādi 50ls darbs. Un visam vēl materiāli. Gan jau kādi 800-900ls par teicamu darbu salasās :problem:
Cik tad tev paprasija?
 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Re: VAZ Restaurācijas cenas

15 Nov 2012, 22:43

Nu metināšana kādi 150ls, nu jā krāsošana 500ls. Nopūst visu kādi 50ls darbs. Un visam vēl materiāli. Gan jau kādi 800-900ls par teicamu darbu salasās :problem:
Cik tad tev paprasija?
Saruna ar meistariem pirms darbu uzsākšanas bija apmēram par tevis nosaukto ciparu. Materiālus es pirku pats Lienes ielā, sanāca kadi 130Ls, ja nemaldos.
Bet šodien tika nosaukts cits cipars. Bet nu par to rītdien, kad būšu noskaidrojis kas tad īsti cik viņiem ir izmaksājis. Lieki pieminēt, ka mašīnu atdevu servisā Augusta sākumā. Pašu meistaru uzstādītais termiņš bija Septembra beigas. Kāds mums šodien datums? :o
 
valdic
Vazists
Posts: 46
Joined: 31 Jan 2010, 12:23

Re: VAZ Restaurācijas cenas

15 Nov 2012, 23:27

Ja man tas būtu jādara, bez 2000 nesāktu.

Kā jums šķiet, cik tam vajadzētu maksāt:

Metinšanas darbi - priekšas spārns, priekšas panelis, aizmugures panelis, arku stūri, sliekšņi un sliekšnu ribas, daži caurumi grīdā, donkrata lonžeronu piemetināšana, durvju atjaunošana (apakšējās kants metināšana). (Visas detaļas tika pirktas no veikala, metinātājam nebija jāizdomā nekas no nulles)

Virsmas apstrāde - špaktelēšana, 2reizēja gruntēšana, šuvju aizdare ar šuvju mastiku,
Virmsmas apstrāde - apakšas izpūšana ar pretkorozijas materiāliem

Krasošana - viss būris no ārpuses, kapoti, durvis


Tie, kas spečuki uz šito, varbūt zinās pateikt aptuvenās izmaksas, tā uz pirmā acu uzmetiena.
 
1600 R
Vazists
Posts: 46
Joined: 08 Jul 2010, 20:18

Re: VAZ Restaurācijas cenas

16 Nov 2012, 00:01

Ja man tas būtu jādara, bez 2000 nesāktu.

Kā jums šķiet, cik tam vajadzētu maksāt:

Metinšanas darbi - priekšas spārns, priekšas panelis, aizmugures panelis, arku stūri, sliekšņi un sliekšnu ribas, daži caurumi grīdā, donkrata lonžeronu piemetināšana, durvju atjaunošana (apakšējās kants metināšana). (Visas detaļas tika pirktas no veikala, metinātājam nebija jāizdomā nekas no nulles)

Virsmas apstrāde - špaktelēšana, 2reizēja gruntēšana, šuvju aizdare ar šuvju mastiku,
Virmsmas apstrāde - apakšas izpūšana ar pretkorozijas materiāliem

Krasošana - viss būris no ārpuses, kapoti, durvis


Tie, kas spečuki uz šito, varbūt zinās pateikt aptuvenās izmaksas, tā uz pirmā acu uzmetiena.


un tas pat ir lēti ja kopā ar darbu!
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: VAZ Restaurācijas cenas

16 Nov 2012, 19:27

Es domāju ka metināšana vien maksā maksā 12 ls/h kā minimums, takā rēķini. Un tie darbi nepavisam nav ātrie. Krāsošana arī, labā vietā ar kameru, ar tavu nosaukto jārēķinās vismaz ap 1500Ls. Takā ja to dara labi un ir kvalitatīvi, tad nu tiešām 2000Ls tas ir minimums. Man tas rēķins velkās pat uz 2500Ls. uzjautā cik meistaram stundas metināšanā aizgāja, jo tas ir dārgs prieks. Cik zinu par tādiem darbiem cilvēki pelna no 65-80 Ls dienā ;)
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: VAZ Restaurācijas cenas

16 Nov 2012, 23:00

par metināšanu varu teikt,ka cenas ir kā nu kuram un pati metināšana neaizņem tik daudz laika,kā visa sagatavošana.(tur ir vecais jāizgriež,janotīra bleķis,precīzi japieliek un akurāti jāsametina un tas aizņem patiešām lielāko laika daļu).mums skatoties no malas liekas,ka kas tad tur ir čirk čirk un gatavs,bet padomājam cik maksā metināmais,cik drāte,cik gāze un vēl nopelnīt gribas.
zinu,kas metina par 20Ls dienā un zinu,kas metina par 10-15Ls stundā (protams kāds metina ar metināmo pa 55Ls no depo,bet zinu,kas metina ar metināmo par 5000Ls.....nu un tas pats par krāsošanu (gan par darbu,gan par iekārtām)
Tā,kā katram savas cenas,tikai skumji,ka aizvien servisnieki dara tā,ka pasaka vienu no sākuma un izdara darbu un paziņo krasi atšķirīgu ciparu.....rodas jautājums vai tad nav telefons un klienta telefona numurs lai uzzvanītu un paskaidrotu,ka cena būs dārgāka,jo ir vēl radies tas un tas un jautājums ko daram,taisam tālāk vai netaisam.....
Cīnies un saki,ka Tev po ka viņiem sanāk dārgāk par to varēja brīdināt un Tu nebūtu piekritis,tagad lai kasa nost savus liekos ieguldījumus!
Mans sievas tēvs reiz lika noņemt visu,ko serviss pēc savām domām bija lieki nomainījis 250Ls vērtībā un šie skrūvēja arī atpakaļ veco....

bet nu,ja par tēmu,tad nu jā tie 800 simti varētu būt (bet nu cenas atšķiras Rīga vai pārējā LV
 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Re: VAZ Restaurācijas cenas

17 Nov 2012, 19:32

Tas nu ir noticis. Žigulīts atkal ir manās rokās.

Īsā stāsta versija pirms garās publikācijas:

Atdevu meistaram Jūnijā, saņēmu vakar ap 22:00. Kalendāri tas aizņēma 5arpusi mēnešus, bet tāmes aprēķinos servisa priekšniekam sanāca tikai kādas 4-5 nedēļas kopā ar izjaukšanu un salikšanu. Uz jautājumu par gumijas stiepšanu viņš īsti nereaģēja ne vārdiski, ne tāmes korekcijās. Bet mīļā miera labad es neuzstāju, jo darbs ir paveikts godam, un tur vislielākais paldies metinātājam un krāsotājam. Un tas viss par 1500 LVL darbs+detaļas
Salīdzinot ar jūsu pieredzi, tad izskatās, ka esmu ticis cauri veiksmīgi.
Meistarus varu rekomendēt, bet zināšu arī ko piebilst, ja būs vēlme sadarboties.

Esmu gatavs pienācīgi atrādīties Žiguļu sabiedrībai :brauc:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests