Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
AigarsB
Vazists
Posts: 146
Joined: 27 Apr 2013, 11:33
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 29477824
Location: Rīga<->Cēsis

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 15:38

Man Zhigulis ir ikdienas auto!
Mazs nodoklis, leetas daljas, pats var skruuveet un koforts paljubomu lielaaks kaa kratiities ar sabiedriskajaa! ;)
Tikko nobraucu 1100Km vienaa dienaa- sareekjinaaju videejo- 7,5L/100km galiigi nav nekaads kosmos!

Un, protams, braukshanas prieks, ko sniedz vintage mehaanika- nav nekaads ABS, stuures pastiprinaataajs un veel kaudze elekrisku suudu!

Retu reizi iesleedzu origjinaalo magji, jo parasti patiik klausiities, tikkai vazam raksturiigo vaarstu piesitienu, kaa arii 5 roba vieglu gaudoshanu! :lol:

Sports nekaads nesanaak, pilseetas satiksmei liidzi var tikt, bet tad reekjinies ar masiivu degvielas pateerinju.

Droshiiba- stipri minimaala... :think:
Pasham jaacenshas braukt peec iespeejas piesardziigaak, jo jebkursh jaunais autinjsh ir krietni izturiigaaks sadursmes briidii.\

P.S.
Ja pats skruuveesi- reekjinies ar ieveerojamu "slikto" vaardu kraajuma pieaaugumu! :D
Klasiski vaz facebookaa---> https://www.facebook.com/classicvaz
Image
 
User avatar
-Barons
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 28 Jun 2014, 14:17
Location: Priekuļi

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 17:10

Iepriekš ar Vazu neesmu braucis,esmu braucis ar golfu,ar audi,bet ar žiguli gan nē.Nu man vectēvs ir 60+ vecumā,viņš arī tagad braukā ar mk2 golfu,savā laikā brauca ar žiguli,2105 un 2107,bet tagad jau labu laiku ar golfu,pirms tam ar audi,pasātu,bmw,kkādu fordu (karoč vāciešiem),bet tad kad prasīju,vai žigulis ir normāla mašīna,priekš pirmā auto,vectēvs atbildēja tā :''Nav nekāda vaina,detaļas lētas,nodoklis tāds pats,kā man golfam,vienīgi zupu gan rij tā pavairāk,nu un ar pagasēšanu arī tā čābīgāk,bet ja brauc mierīgi,tad nekāda vaina,savi 110kmh brauc bez bēdas.''

Cik es te lasu,tad labāk esot pirkt mk2 golfu,bet kāpēc tāds ieteikums,vai tiešām žigulis būs vairāk jāskrūvē,nekā jābrauc?Vai šī ieteikuma pamatā ir žiguļa ēdelīgums?

Protams,skrūvēšu viņu pats,servisu neviens no maniem braucamajiem nav redzējis un neredzēs,apkārt ir daudz tehnisku prātu,pats arī tajā lietā kaut ko saprotu un tas interesē,tāpēc droši varu teikt,ka skrūvēšu pats žiguli.Saprotu,ka konforts nav tāds,kā piemēram muterītes opelī,bet nav arī tik traki,ka pabraukt nevarēs,es domāju.

Un paldies par atsaucību,bet joprojām gaidu Jūsu viedokļus!
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 18:36

Nu nez es tikai izsaku savu viedokli, bet man vaz ir hobija mašīna!


Un ja liksi lētāas daļas un aktīvi brauski sanāks tikai pisties! Diezvai kā students varēsi atļauties salikt visu lemforder...
Lai stabili brauktu vajag poly bukses, gāzes amīšus utt., utt...

Nu sāksi braukāt ikdienā sapratīsi. Agrāk vai vēlāk sagribēsies kko labāku!!!
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 19:08

Kā skrūvēsi tā brauksi.
Bet ar visu to ar mašīnām ir tā. Paņem identiskus auto un vienu vari taisīt un taisīt, un ar otru tik lej un brauc - šī ir neizskaidrojama lieta. Tā kā veiksmi nopirkt tādu kuru lej un brauc :D
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 21:49

kā lasu tad liela daļa iesaka otro golfu,es tikai nesaprotu ar ko viņš ir labāks par 7.žiguli?
ja nu vienīgi tam golfam ir stūres pastiprinātājs,kondiška,elektriski logi.
a jūs man pasakiet kam tā jauda ir vajadzīga,ja brauc normāli pēc noteikumiem???
ai...labi,nav jēga diskutēt katram savs...izvēle Tev jāizdara :brauc:
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 21:51

Autor, ja neesi braucis - izbrauc! ...un citu atbildi tev nevajadzēs.

p.s. neaizmirsti padalīties ar iespaidiem
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

01 Jul 2014, 22:46

cik lasīju tad šeit netiek pieminēts galvenā vaza priešrocība - aizmugres piedziņa :mrgreen:
visi fwd braucēji pēc definīcijas ir mīkstie jo uzskata, ka ar fwd ziemā pabraukt nevar plus dārgās izmaksas utt, manuprāt nekas neatlīdzina slīdēšanu pa miklu asvaltu, sniegu vai granti, Image, kad uzlīst lietus nemotori paliek agresīvi :lol:
jā ja vēl domā starp fwd un rwd tad ir izvēle golf II, bet tā rwd cenu grupā atliek vien Sierras, e36 nojāti vai ar nemotoru vai kautkādi opeļi ;)
ja ir jāizvēlas starp šiem tad noteikti vaz ir lētākās izmaksas , sierra tomēr ir mēsls, un e36 tkpat nesliid, kā vazs, vecajiem opeļiem ir reti dabonamas detaļas :thumbdown:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 07:36

cik lasīju tad šeit netiek pieminēts galvenā vaza priešrocība - aizmugres piedziņa :mrgreen:
visi fwd braucēji pēc definīcijas ir mīkstie jo uzskata, ka ar fwd ziemā pabraukt nevar plus dārgās izmaksas utt, manuprāt nekas neatlīdzina slīdēšanu pa miklu asvaltu, sniegu vai granti, Image, kad uzlīst lietus nemotori paliek agresīvi :lol:
jā ja vēl domā starp fwd un rwd tad ir izvēle golf II, bet tā rwd cenu grupā atliek vien Sierras, e36 nojāti vai ar nemotoru vai kautkādi opeļi ;)
ja ir jāizvēlas starp šiem tad noteikti vaz ir lētākās izmaksas , sierra tomēr ir mēsls, un e36 tkpat nesliid, kā vazs, vecajiem opeļiem ir reti dabonamas detaļas :thumbdown:
Nu parasti priekš īstiem RWD cienītājiem tie kas slīpē pec lietus ir mīxtie :D
Es esmu RWD fans, bet ikdienā pārvietojos ar FWD! Jo ja tev ir RWD kaut vai ar to pašu vaz stock 1.6 un tu vnk brauka no punkta A-B vai Z kāda starpība piedziņai?

Laikam ar normalu e36 neēsi braucis :D ja ar nemotoru, tad saprotu :D
Pašam ir bijuši Vazi, bmw, vw, audi, Honda, opel utt... tapēc so, so saprotu ko saku!

P.S. Golf ir labāks kvalitāti!!!
Paņem golf un vaz no rūpnīcas viena gada izlaiduma un paskatīsimies braucot cauru gadu braucot kurš noies ilgāk!
 
User avatar
AigarsB
Vazists
Posts: 146
Joined: 27 Apr 2013, 11:33
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 29477824
Location: Rīga<->Cēsis

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 10:47

Par rwd...
Kad laizhu pa labu zeminieku, vienmeer priecaajos, ka man nav fwd! 8-)


P.S. Golf ir labāks kvalitāti!!!
Paņem golf un vaz no rūpnīcas viena gada izlaiduma un paskatīsimies braucot cauru gadu braucot kurš noies ilgāk!
Ok, njemam! :mrgreen:
Klasiski vaz facebookaa---> https://www.facebook.com/classicvaz
Image
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 12:54


Nu parasti priekš īstiem RWD cienītājiem tie kas slīpē pec lietus ir mīxtie :D
mīkstie vai ne cietie, bet te ir topiks par lētu auto un eksplautācijas izmaksām, kamēr citi smuki slīpē pa sauso pēc tam sēž garāža maina riepas, piekari un vēl sazin ko(labākaā gadījumā ja var atļauties sataisīt) es pagaidu miklāku laiku un pakaifoju tad, pēc pieredzes zinu ka auto lūst driftējot un man vairākas reizes ir nācies ar žiguli vilkt e36 :arrow: ne jau vienu un to pašu, bet dažādus.
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests