Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 14:57

Ja gribas tieši žiguli, kā pirmo auto, kāpēc gan nē ?
Jāļauj pašam saprast, ko grib.

Gribi emkā2, vaz vai bmw nemotoru, kāda tur liela starpība. Galvenais, lai pats jūti to žiguļa gribēšanu.

Jāskrūvē būs gan vecs emkā2 gan vazmašīna.

Daļas būs atrodamas gan vienam, gan otram. Par ilgdzīvošanu nemācēšu pateikt, laikam jau šodien ražotās žigulim nebūs izcilas kvalitātes.

Žiguļa plusi :
Vienkāršs un prasts. Viegli remontēt. Apkārtējo cilvēku reakcija.

Mīnusi: vēja svilpošana salonā, oriģinālā, nekad ārā nedabūjamā, smaka.

P.S. Izbraucu uz Šauļiem, turiet īkšķus! :mrgreen: Ja nopietni, tad jābūt visam labi.

P.P.S. Viss ir Tavās rokās, pērc, kas patīk.
Bez paraksta.
 
User avatar
Rupp
Vazists
Posts: 129
Joined: 12 Jun 2013, 11:53
Automašīna: 2103
Location: Talsi

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 16:52

Tās ir pagājušā gadsimta automašīnas- gaumes lieta, abi pēc uzbūves vienkārši, cenas par detaļām smieklīgas arī abām automašīnām. Es domāju, ka paliek tikai gaumes lietas. Komforts abās mašīnās +/- vienāds. Tikai kā jau augstāk bd8599 minēja, ka žigulim ir savi mīnusi, protami arī plusi. Domāju, ka katra cilvēka automašīnas izvēle pat nav apspriežama, katram savi kritēriji, citam vajag komfortu, citam ekonomiju, citam rwd. Pērc vienkārši kas pašam patīk!

bd8599 Lai izdodas brauciens ! :thumbup: :brauc:
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 18:48

Gadsimts nav īstais vārds lai salīdzinātu auto :D tikpat labi var teikt pa ai OPEL OLIMPIJA vai OPEL OMEGA kāda starpība tas pats gadsimts :D

Es neko nesaku ja cilvēkam patīk lai brauc, bet ja cilvēkam nav bijusi saskarsme ar šadiem auto, tad pēc manas pieredzes viennozīmīgi labāk ņemt kko no germany!

Un jūs man nekad neieskaidrosiet ka VAZ ir praktiski tas kas MK2!
Kurā gadā jau sāka bliezt fiatus pēc kuriem vēl līdz šiem gadiem bez uzlabojumiem ražoja VAZ :D

Man vaz ir mīļš un sirdij tuvs auto, bet ne ikdienā!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

02 Jul 2014, 21:05

Tas, ka žiguli var izmantot tikai kā vesturisko auto ir kāds pavisam dīvains uzskats :Nezinu: žiguli veiksmīgi izmanto sportā, ikdienā un arī kā vesturisko, viss atkarīgs no cilvēka!
Deviņdesmitajos kad sāka ieplūst LV ārzemju auto bija daudz cilvēku arī vīri gados, kuri mainīja jaunu žiguli pret vecu golfu, kvalitātes, komforta, drošibas un galvenais dzinējā ziņā tie bija galvas tiesu labāki, bet priekšpiedziņa :problem: es gan laikam izvēlētos palikt pie jauna žiguļa 8-)
Kā minēju viss atkarīgs no cilvēka, vajag izmēģināt pirms pirkšanas un saprast!
Daļas ir lētas, arī ārezmēs ražotās vazam, ja uzskatat citādi tad vajag pabraukt ar kādu piecgadīgu auto :lol:
Kopumā kā remontēsi tā brauksi, liksi sūdīgas detaļas, remontēsi bez "poiņas" tad arī viss juks un bruks......
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

03 Jul 2014, 02:08

Rīga-Šauļi-Rīga pieveikti. :)
Divi vadītāji pa ceļam rādīja pirkstus gaisā. Un gāzes uzpildes stacijā cilvēks ar Audi A6 C5 apjautājās par žiguli.
Brauciens :thumbup:
Bez paraksta.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

03 Jul 2014, 19:22

man pirmais auto ir vaz 2106 . Nenozeloju . Paldies sitaj masinai ieguvu daudz pozitiivu emociju , draugu un sapratni par daudz ko .

Protams ka civlekam bez pieredzes ir gruuti , bet nu tiek dariits . Ar saviem speekiem un cilveku spekiem kuri man paliidz . Forumiesi , Teevs draugi.

Image

Draugi kuri pieduraas vislaik :D 2103 ir muusu koperatiiva auto , kurs grib tas lej benziinu un brauc.

Image

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 5 guests