Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
badbone72
Vazists
Posts: 58
Joined: 20 Sep 2010, 17:23
Location: Rīga, ķengarags

Re: 6 robu kārba

27 Nov 2010, 19:57

Netaisos es būvēt kārbas,katrs dara to,ko labāk prot un var darīt.
Es vēl apsvērtu domu par tādas iegādi vēl.....ja nebūtu kur naudu likt!
Tu vari netaisīties vai arī taisīties to darīt bet Tu to nesi spējīgs darīt jo vienk ka smadzene tam par īsu un iespēju nekādu ---un domu apsvērt nu tikai nestāsti --tas tavs teksts ja nebūtu kur naudu likt jau norāda ka tas tev nekad nav sasniedzams un autosports tev ir utopija --vienīgais ko tu vari darīt tas ir rīt aliņu un pļurkstēt netā , bet uzbūvēt ko vienk zarna par īsu :mrgreen: fano laimīgs par ralliju trases malā ar alus pudeli rokā un tas arī labākajā gadījumā
nu un izstāsti-tu kko citu dari? rādi mums kkādu dzeltenu žiguli, par kuru mēs nemaz nezinam vai tas ir tevis būvēts.
Спор на форуме, всё равно что олимпиада среди умственно лишенных, даже если ты победил, ты все равно д...боёб.
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 18:01

nu un izstāsti-tu kko citu dari? rādi mums kkādu dzeltenu žiguli, par kuru mēs nemaz nezinam vai tas ir tevis būvēts.
:mrgreen: Nu ja Tu nezini ko daru tad varu teikt ka TU nezini vispār neko un Latvijas autosportā esi cilvēks pilnīgi no malas un nezini pat kur atrodas LAFs
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
badbone72
Vazists
Posts: 58
Joined: 20 Sep 2010, 17:23
Location: Rīga, ķengarags

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 18:52

nu un izstāsti-tu kko citu dari? rādi mums kkādu dzeltenu žiguli, par kuru mēs nemaz nezinam vai tas ir tevis būvēts.
:mrgreen: Nu ja Tu nezini ko daru tad varu teikt ka TU nezini vispār neko un Latvijas autosportā esi cilvēks pilnīgi no malas un nezini pat kur atrodas LAFs
nu vecīt, to pašu es par tevi varu pateikt, ja tu nezini ka ir dažādi autosporti, un tas ka nepiedalies viņos nenozīmē ka es viņos nepiedalos. viss ko es gribu pateikt ,ka man liekas, ka tev jamaina sava attieksme, jo tirgojot savus amīšus tu esi aizmirsis to ,ka braukt gribās visiem ,un naudas visiem ir tik, cik ir un zināšanu arī,tapēc nevajag iedomāties, ka esi baigais kings.
Спор на форуме, всё равно что олимпиада среди умственно лишенных, даже если ты победил, ты все равно д...боёб.
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 19:01

nu un izstāsti-tu kko citu dari? rādi mums kkādu dzeltenu žiguli, par kuru mēs nemaz nezinam vai tas ir tevis būvēts.
:mrgreen: Nu ja Tu nezini ko daru tad varu teikt ka TU nezini vispār neko un Latvijas autosportā esi cilvēks pilnīgi no malas un nezini pat kur atrodas LAFs
Kāds var pateikt ko dara plaza, man savādāk neērti sāk mesties :rofl: Jo tad es nezinu kas ir laf, kas ir autosports :crazy: Pēc tā ko teica badbone.
PLAZA es domāju ka neesi ne Neikšāns, Caune, Vorobjovs ka te varētu tā atļauties!!! Un ka visiem tevi jāzin :D Un par kkādzu dzeltnu žiguli tavu ne neesmu dzirdējis, kur nu redzējis :D
Cilvēk, lūdzu nolaidies uz zemes, un runā ar cilvēkiem normāli :)
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 21:30

braukt gribās visiem ,un naudas visiem ir tik, cik ir un zināšanu arī,
:clap: Lūk pie tā jautājuma jau arī ir katrs savas laimes kalējs. Zināšanas lūk tās iespējas ir apgūt katram . Patreiz nav nekādu problēmu izglītoties kaut vai 24 stundas dienā tikai ir viena problēma ka tas ir apnicīgi un jāprot arī kāda svešvaloda, daudzkārt labāk ir sēdēt šeit tukši notriekt laiku un pļurkstēt ka viss ir dārgi un redz jaunatnei neviens uz pannas neko nepienes tai skaitā arī zināšanas.
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
badbone72
Vazists
Posts: 58
Joined: 20 Sep 2010, 17:23
Location: Rīga, ķengarags

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 22:08

jo?
kurā brīdi es esmu teicis ka es nemāku nevienu svešvalodu, kura brīdī tu redzi mani nemitīgi sēžam un pļurkstam šājā forumā(ko gan nevarētu teikt par tevi)
es vienkārši centos pasmelties zināšanas pie baigajiem guru-bet skatos ka laikam nesanāks.
labāk nolaidies uz zemes. :draugi:
Спор на форуме, всё равно что олимпиада среди умственно лишенных, даже если ты победил, ты все равно д...боёб.
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 22:23

jo?
kurā brīdi es esmu teicis ka es nemāku nevienu svešvalodu, kura brīdī tu redzi mani nemitīgi sēžam un pļurkstam šājā forumā(ko gan nevarētu teikt par tevi)
es vienkārši centos pasmelties zināšanas pie baigajiem guru-bet skatos ka laikam nesanāks.
labāk nolaidies uz zemes. :draugi:
Vai neesi padomājis ka pie šadas klabināšanas no tavas puses info būs ap 0 :mrgreen:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: 6 robu kārba

03 Dec 2010, 22:33

badbone72 viņš par mums visiem visu zin vislābāk,ko daram,kur ejam,cik ilgi pie kompja sēdam,cik garažā u.tml.
Plaza,joprojām neesmu sapratis Tavu uzbraucienu man!!!
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: 6 robu kārba

31 Jan 2011, 16:42

Image
Image
Image


6 speed ratios:

20 24

1 34 15 -2,72
2 28 17 -1,976
3 26 19 -1,642
4 24 21 -1,371
5 22 23 -1,147
6 1 1 -1
R 34 15

Cena apmēram 1333.00Ls

http://ralli-sport.ru/vamshop/product_i ... cts_id=127
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: 6 robu kārba

31 Jan 2011, 17:15

...eueu eu a kur izreklamētie 699ls???????

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests