Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: 6 robu kārba

03 Nov 2010, 22:19

Un man patīk Tavs pirmais posts
Kādam varbūt ir info par šo izstrādājumu Vaz klasikas kārbu
zinu tikai attiecīibas
un tad aiziet apraksts par to cik igauņi ar tādām brauc utt. Tu tiešām neko nezini par tām kārbām, vai arī gribi lai visi sāk te muļķības rakstīt un tad paspīdēt ar savām zināšanām? :eh: Liec galdā visu ko zini un tad lai sākas apspriede, nevis te tēlo, ka neko nezini un tad sākas.....
Vai arī ši vienkārši ir nākamais topiks par ko tūlīt aizies personīgie apvainojumi, jo pēc tā tiešām te izskatās :thumbdown:
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

03 Nov 2010, 23:37

Un man patīk Tavs pirmais posts
Kādam varbūt ir info par šo izstrādājumu Vaz klasikas kārbu
zinu tikai attiecīibas
un tad aiziet apraksts par to cik igauņi ar tādām brauc utt. Tu tiešām neko nezini par tām kārbām, vai arī gribi lai visi sāk te muļķības rakstīt un tad paspīdēt ar savām zināšanām? :eh: Liec galdā visu ko zini un tad lai sākas apspriede, nevis te tēlo, ka neko nezini un tad sākas.....
Vai arī ši vienkārši ir nākamais topiks par ko tūlīt aizies personīgie apvainojumi, jo pēc tā tiešām te izskatās :thumbdown:
:angel: KO tad man spīdēt ar zināānām -- ir zināms par cik var iegūt tādu kārbu caur Igauņiem, bet kārbas ražo Ungārijā .
Katrs patreiz no nopietniem Vazu lietotājiem kaut kur ko netā rokas un uzrok ko. To ungāru piedāvājumu arī biju atradis ungāru auto bazarā , bet cena tur tāda baigi pievilcīgā . 6 robu kārba kulacene sanāk tikai ap 700 Ls , par tādu naudu tu pie mums neko nevari uztaisīt . Patreiz Ungāri Vazu klasikas būvē laikam tikuši ir vistālāk . tikai problēma ka ar ungāriem grūti ko saprasties , jo arī viņiem ar valodas zināšanām ir nu kā ir .
Nešaobos ka tās kārbas taisa ne jau viens vien kantoris un arī kvalit;ate droši vien ir dažāda , tādēļ svarīgi būtu zināt viedokļus, tikai diemžēl Latvijā jau nekas vairs īpaši nenotiek.

Par 5 robu kulaceni -- nu tāds izstrādājums jau bija mums kādus gadus 20 atpakaļ :D un patreiz labā izpildījumā viens igauņu kantoris taisa.

Par to spīdēšanu :D lai nu ko bet tas man tiešām neintresē un vispār te reti iegriežos jo ja godigi tad uzdotie biežie jautājumi izskan kā bērnudārza līmenī .

Pēdējo 15 gadu laikā ir nācies daudzkārt būt dažādās pasaules malās profesionālās autobūves un autosporta izstādēs, tai skaitā arī turējis rokā vienu manā skatījumā no izcilākajiem sporta autobūves sasniegumiem tas ir sajūga grozu un disku , kas ir nomaināms autiņam kādu 2 minūšu laikā. :D
Ir daudzi citi svarīgi risinājumi redzēti, kas liekas pirmajā brīdī it kā mazsvarīgi , bet tikai vēlāk saproti ka tas ir tomēr būtiski.

Te patreiz ir tāda intresanta parādība . Vari rakstīt vienalga ko , bet drīz uzrodas " klievis" un piepļūta topiku tā ka vairs nav ne mazākā vēlme ko turpināt
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: 6 robu kārba

03 Nov 2010, 23:55

Paldies par kārtīgu aprakstu :) Es laikam sevi varu pieskaitīt pie bērnudārza līmeņa, jo pats daudz ko nesaprotu no uzbūves un tehniskajiem risinājumiem, taču nekaunos par to, ar kaut ko taču ir jāsāk vai ne? Arī dzīve izglītība sākas ar bērnudārzu un tad tikai augšup :) tie jautājumi priekš Tevis tiešām varētu šķist pašsaprotami, bet padomā par foruma kontingentu, lielākā daļa zem, vai knapi virs astoņpadsmit, tad no jāpiecieš drusku un jāatkārto kādas padsmit reizes, sadaļā "eu man zigulis nelec" , bet tu jau zini kā ar tiem bērniem, kamēr 10 reizes nepasaki, tikmēr nedalec :)

Bet man patīk lasīt topikus, kur ir argumentēti viedokļi, lai es varētu paplašināt savas zināšanas, ja ir tikai plika diršana kur figurē nah*** TEv to vajag, tu nevari atljauties, labķa ir brautk bez kārbas un citi marasmi, tad nu nah*** tādu foruma piedrazošanu,,,,,

Ceru, ka tie, kas varētu būt kompetenti šajā tēmā, un tie visticamāk ir saskaitāmi uz vienas vai labākajā gadījumā uz abu roku pirkstiem, padalīsies ar informāciju, argumentiem, viedokljiem, un nevis pliku muldēšanu, paldies par saprati ;)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: 6 robu kārba

04 Nov 2010, 10:23

Plaza- Tu itkā pēc gadiem tāds parātīgs vīrs bet nu uzvedies kā puišelis , plāties te ar visādiem kosmiskiem risinājumiem , kad WRC rūpnicā bijis un koti kneesi tur turējis rokā un ko tik i-netā te esi gudru salasijies- tas jau viss ir ok:)to kad tu vari aizbraukt pie visādiem ''zirga galvām'' parunāties un ''kurratus '' uzklausi tas ir ok-bet tie leiši un igauņi visiem karina kolosālus makaronus, tu jau ar esi viens no informācijas monstriem kas visur kur viskautko sašuherē , kādas tik paskas es neesu pa visādām krossa un rallija mašīnām dzirdējis-čut ne visi te brauc ar standartiem u.t.t. arī nesaprotu plaza tevi -kad tu visus latvijas gudros prātus tik šausmīgi noliec kad latvijā neviens neko nemāk , te nekā nav un neko nevar izdarīt-parasti plāties ar visādiem te Igauņiem un citiem--kap;ēc es to itkā saprotu , tur tu vari būt kā starpnieks laikam tapēc:))tu jau arī laikam dzīvojies par tā saucamo ''augsto -biezo ''galu , bet mēs te visi tādi nieki vien esam jo mēs te ar lētām metodēm taisam , bet tas jau ir nieks.Varētu tu un daudzi pabraukāt pa visādām autosporta diciplīnām un kādreiz paskatīties kā iet tepat latvijas mašinas:))
Es jau saprotu kapēc es te nepatīku daudziem-tapēc kad man ir reāli jautājumi- par to paši vadīklu uzrb\šanu ka puišelis jautāja -cik zirgus iegūsi ?
tāpat visiem droši atmiņā par to kad viens te gribēja nospīdēt- bija par to kad es te pats ražoju bloķus un varu jums te visiem uzražot un pārdot..kad es sāku atkal šim ''ražotājam '' uzdot jautājumus konkrētus-atbildes jau man nevajag pārkopēt vaine:)))
Bet džeki varu Jus nomierināt - man ir dziļi vienalga jusu šitā atsevišķu tipu spļaudīšanās:))
gribētu plaza Tevi pieskaitīt vēl pie tiem baumu radītājiem:) -kapēc?:))tu te samusini dzekus kad var kur tur un kā nopirkt tās kārbas pa lēto 6-robeni pa 700ls un tad te pilns forums un visādi sludinājumi jau parādās visur -pērku sporta kārbu 250ls! :yahoo: :yahoo: :yahoo: -kad pasaka 1200ls --tad ir kas jus visi stulbi tik dārgi:))pa 700ls labākā gadijumā var puszdīvu dabūt un tad sākas tie muļķiģie jautājumi.......
PROTAMS UZ VESELĪGU SAPRATNI DŽEKI LĪDZĪGI DOMĀJOŠI UN PILNĪGI SAVAĀDĀK DOMĀJOŠIE! :draugi:
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

04 Nov 2010, 15:42

klausies klievi tev iedeva par kārbām linku kur norādīts , ka karba maksā 5 robu kulacene 220 000 forintu un 6 robene 270 000 forintu.Man nesastāda ne mazāko problēmu apskatīties Lata kursu attiecībā pret forintu . Un rezultāts ir sekojošs pie patreizējā lata kursa pret forintu 0,00259
5 robu kārbas cena ir 569.80 Ls
6 robu kārbas cena ir 699.30 Ls .
Tikai tā cena ir ungārijā . Man pašam tiešām ir ideja aizbraukt uz turieni un šo jautājumu sakārtot , ja tās cenas ir tādas izstādītas , tad gribas dzīvē redzēt konkrēto izstrādājumu un ja arī atvedīšu kādu kārbu uz Latviju , tad viņa maksās to , ko maksās šeit uz vietas .Katram ir dota iespēja aizbraukt tai kārbai pakaļ, un diemžēl kūtrums ir tas kas traucē Latvijā cilvēkiem dzīvot labāk. To ka ir valodas barjera , bet tā jau katra problēma ka skolas laikā neesi apguvis kaut cik angļu vai vācu valodu . To ka jaunatne nezin pat mūsu kaimiņu krievu valodu no ko lai padara.
Nav man ne mazākās vēlmes iesaistīties diskusijās par to ko Latvijā taisa un kā taisa , un ja jāizvēlas piemēram Kuļika izstrādājums vai Drehta tad pērku drehta jo zinu ka tas izstrādājums kalpos , bet ar Kuļika būs tā kā paveiksies.
Tā starp citu Igauņu 5 robu kulaceni var pa tiešo nopirkt par 1200 EUR , bet pašam jābrauc uz Igauniju :lol:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
badbone72
Vazists
Posts: 58
Joined: 20 Sep 2010, 17:23
Location: Rīga, ķengarags

Re: 6 robu kārba

17 Nov 2010, 21:38

paskaties uzmanīgi to linku Pēteri-tur ir tikkai 5 pārnesumu un sestais atpakaļgaita -tādas kārbas ir ķoti izplatītas latvijā-manā uztverē ļoti nemūsdienīgas ja taisa no jauna:)
tu laikam nnesi acis kārtīgi izmazgajis-tur ir gan 5 ātrumi un kkas, ka arī 6 ātrumi un kkas.(ta maksā 655 ls)
Спор на форуме, всё равно что олимпиада среди умственно лишенных, даже если ты победил, ты все равно д...боёб.
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

22 Nov 2010, 21:21

paskaties uzmanīgi to linku Pēteri-tur ir tikkai 5 pārnesumu un sestais atpakaļgaita -tādas kārbas ir ķoti izplatītas latvijā-manā uztverē ļoti nemūsdienīgas ja taisa no jauna:)
tu laikam nnesi acis kārtīgi izmazgajis-tur ir gan 5 ātrumi un kkas, ka arī 6 ātrumi un kkas.(ta maksā 655 ls)
Nu par tādu naudiņu viņa nesanāks jo vēl ir jādabun viņa uz šejieni + vēl komunikācija uttt---- ieteikums nebūt interneta tārpam , jo 3/4 no pieejamās info netā ir milzīgs sviests, ja kas rokoties pa internetu paša reālie darbi neiet uz priekšu :mrgreen: un var skalināt par gudrībām bet rezultātu nekādu nebūs jo ar taustiņu klabināšanu auto neskrūvējas :clap:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
Amiitis
Vazists
Posts: 15
Joined: 03 Sep 2009, 13:48

Re: 6 robu kārba

23 Nov 2010, 08:44

Palasiju, izlasiju... :thumbdown:
Plika diršana...
Plaza- te apgrozas lielākoties džeki kuriem patīk jaunas idejas un risinājumi par mazu rubli. Profiņi ir citos forumos.

Tu labāk tam džekam pastāsti kā uzķūnēt lādi par teiksim 500ls, lai var uztīt pamatīgu sauli uz asfalta.

Tas tā mans viedoklis lasot so forumu. Nekas nosodāms šeit nav. Cik cilvēku tik viedokļu.
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: 6 robu kārba

23 Nov 2010, 13:35

....īsti man nav saprotams šis ieteikums!!!! :shock: -kapēc jāķūnē kautkāda kārba un vēl pa 500ls lai uzgrieztu pamatīgu sauli uz asfalta??????
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 6 robu kārba

23 Nov 2010, 15:25

Palasiju, izlasiju... :thumbdown:
Plika diršana...
Lai neko rupju neteiktu esi 200 % latvietis ---- cilvēks kam nekas neintresē , kam viss ir po kas notiek apkārt un kā notiek ( dzīvē galvenais ietriekt rīklē katru vakaru sistemātiski kārtējo šmigas dozu ) , lai rādās ka viss ir ok ir slikti un ja notiek savstarpējā normāla informācijas apmaiņa , tad nahren kam tas ir vajadzīgs.
Gadījumā ja nebūtu uztaisījis šo Topiku , tad tādā provincē kā Latvija neviens pliks dirsējs nezinātu , ka Vazam eksistē 6 robu kārba orģin korpusā :D
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests