Page 1 of 1

ka uzlabot bremzes?

Posted: 04 Jul 2014, 01:47
by Arnisv
Hi,
Koroch braucu ar piekabi un nepavisam nepatika ka bremzejas. Ko varetu uzlabot , lai ari var iziet TA .
Brekzhu diski lielaki, suporti niknaki, hidrolika?

Re: ka uzlabot bremzes?

Posted: 04 Jul 2014, 04:02
by Micuks
Jāsāk ar to, ka iejaukties bremžu sistēmā ir aizliegts, var tikai aizvietot daļas, kuras ir no tās pašas markas un der viens pret viens!
Fiziski uzlabot var, kā pats minēji lielāki suporti un bremžu diski, daudz ko līdzētu disku bremzes aizmugurē, bet diemžēl tehnisko skati neiziet!
Priekšā iespējams, ka ir iespēja piemeklēt lielākus suportus un bremžu diskus, bet ir jāsakrīt stiprinājumu vietām, pārejas, starplikas ir aizliegtas. Ar aizmugurējām bremzēs ir vēl bēdīgāk tur īsti neko piemeklēt nevar uz eošās trumuļu bāzes. Palīdzētu arī lielāks, efektīvāks bremžu vakuma pastiprinātājs, bet tur atkal var aizvietot ja der viens pret viens ja no tās pašas markas, nu ja no citas tad tā, lai vizuāli nekrīt acīs ;)
Tā kā mans ieteikums, salikt blnīgi jaunas bremzes, cilindrus, trumuļus, bremžu diskus, klučus, lokus, spēka regulātoru aizmugurējam tiltam un padomāt par vakumņiku, pastutēd Krievu pieredzi, cik atceros lika no kādiem jaunākiem modeļiem, tajā pašā drive.ru ir daudz piemēru.

Re: ka uzlabot bremzes?

Posted: 04 Jul 2014, 10:09
by AigarsB
Vienk. piekabei jaaliek aakjis ar bremzi...

Re: ka uzlabot bremzes?

Posted: 04 Jul 2014, 15:55
by Arnisv
Piekanei nedrikst but bremzes

Re: ka uzlabot bremzes?

Posted: 04 Jul 2014, 22:22
by rallyfan
Piekabe bez bremzēm jebkurā gadījumā padara bremzēšanu ilgāku un tādu kā ļodzīgāku.
Bet krievu saitos ir jau gatavi lielāki bremžu suporti un diski kas štim bez pārveidošanas un arī pakaļējās bremzes ar diskiem biju turpat agrāk manījis,tikai tad uz TA būs ko skrūvēties!!!