Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

26 Dec 2015, 15:17

Cik jūs gatavi dot par šādām? retas cik es zinu, jo čehoslovākijas ar halogēnu.
Itkā jaunas
Image
Image
Image
Image
 
osicc2
Vazists
Posts: 24
Joined: 19 Feb 2015, 17:06
Automašīna: vaz 2101

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

29 Dec 2015, 10:07

Sveiki, cik izmaksātu nomainīt visus četrus spārnus un abus sliekšņus, kā arī visu mašīnu pārkrāsot? Aptuvenā summa ar kādu būtu jārēķinās. Paldies jau iepriekš.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

29 Dec 2015, 15:45

Padomju laikā viss kas bija ārzemju skaitījās pačotna, citk zinu Čekslovāku aizdedzes sadalītāji bija mēsli, bet BOSH sveces 10gadus vecas bija labākas par jaunām padomju ražotām un kuram tādas bija tas bija rajonā krutākais :clap:
Toreiz tas bija pačots, bet kam tagad vajag Čehslovāku optiku :Nezinu:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

29 Dec 2015, 16:03

Sveiki, cik izmaksātu nomainīt visus četrus spārnus un abus sliekšņus, kā arī visu mašīnu pārkrāsot? Aptuvenā summa ar kādu būtu jārēķinās. Paldies jau iepriekš.
Viss atkarīgs ar kādām krāsām krāsot un kādā kvalitātē, kvalitatīvā sagatavošana ar smilšu strūklu bus no 1000eiro, tieši tāpat ar metināšanu, nomainīt sliekšņus un spārnus, lai tie tur ne tikai turas paši uz punktiņiem būs vismaz 200eiro par slieksni, spārni priekšējie ~150 katrs, aizmugurējie nedaudz vairāk.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

30 Dec 2015, 20:41

Sveiki, cik izmaksātu nomainīt visus četrus spārnus un abus sliekšņus, kā arī visu mašīnu pārkrāsot? Aptuvenā summa ar kādu būtu jārēķinās. Paldies jau iepriekš.
Viss atkarīgs ar kādām krāsām krāsot un kādā kvalitātē, kvalitatīvā sagatavošana ar smilšu strūklu bus no 1000eiro, tieši tāpat ar metināšanu, nomainīt sliekšņus un spārnus, lai tie tur ne tikai turas paši uz punktiņiem būs vismaz 200eiro par slieksni, spārni priekšējie ~150 katrs, aizmugurējie nedaudz vairāk.
Da nuuu Jums tur Rīgā cenas,par 200 eiro slieksni metināt :wtf:
Šitā tik sabiedēs cilvēku uz žiguļa atjaunošanu
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

30 Dec 2015, 21:00

Tā summa nemaz nav liela ja tev ir kvalitatīvi jauztaisa, rusas apstrāde ar smilšu strūklu nevis drāšu birstēm, smilšpapīriem vai nedo dievs ar frēzītēm drāsta, tas viss jāpiemetina tā, lai nevis slieksnis ar punktiņiem pielīmēts pie virsbūves, bet tā lai arī satur kopā virsbūvi! daudz auto esmu jaucis uz lūžņiem, varēja labi redzēt kā maina sliekšņus, kā maksā tā maina, biksēm ielāpus to labāk uzšuj kā sliekšņus maina, puvekli atstāj un no priekšas pielipina.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

30 Dec 2015, 21:10

Protams,ka visu nosaka cenu,bet cik daudz ir tādi,kas ieguldīs vairākus tūkstošus žiguļa salīmēšanā un sakrāsošanā ??? retais,tad jau drīzāk par to naudu nopērk kādu tiešām sterili uzglabātu un nelīmētu un nepārkrāsotu vazu.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

30 Dec 2015, 21:46

Protams,ka visu nosaka cenu,bet cik daudz ir tādi,kas ieguldīs vairākus tūkstošus žiguļa salīmēšanā un sakrāsošanā ??? retais,tad jau drīzāk par to naudu nopērk kādu tiešām sterili uzglabātu un nelīmētu un nepārkrāsotu vazu.
Cilvēki ar mērķi un finansēm :)
Neviens žiks nebūs perfekts, konstruktīvas nianses liek rūsēt vietas, kuras neredzam, spārnu kabatas, sliekšņu gali!

P.S.
Vai Tu flokotu 2106 paneli par 20eiro?!
 
User avatar
VAZ2101
Vazists
Posts: 54
Joined: 09 Mar 2015, 14:31
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 26269124
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

30 Dec 2015, 23:28

Sveiki, cik izmaksātu nomainīt visus četrus spārnus un abus sliekšņus, kā arī visu mašīnu pārkrāsot? Aptuvenā summa ar kādu būtu jārēķinās. Paldies jau iepriekš.
Viss atkarīgs ar kādām krāsām krāsot un kādā kvalitātē, kvalitatīvā sagatavošana ar smilšu strūklu bus no 1000eiro, tieši tāpat ar metināšanu, nomainīt sliekšņus un spārnus, lai tie tur ne tikai turas paši uz punktiņiem būs vismaz 200eiro par slieksni, spārni priekšējie ~150 katrs, aizmugurējie nedaudz vairāk.
Da nuuu Jums tur Rīgā cenas,par 200 eiro slieksni metināt :wtf:
Šitā tik sabiedēs cilvēku uz žiguļa atjaunošanu

Nē nu es piekrītu, ka tas darbs nav viegls. Bet tas ir kosmoss, teikšu atklāti. 200 EUR par slieksni, es domāju, ka tur būs zelta slieksnis pēc nomainīšanas. Es piemēram zinu, ka žiguli izjaukt, visu sametināt, sagatavot krāsošanai un nokrāsot (kamerā nevis pagrabā) ir aptuveni 300 - 500 EUR, tik neliela piebilde Lietuvā un tas bija gadu atpakaļ, taisīju moci un paralēli pajautāju. Latvija moča remonts izmaksātu vismaz 1380 EUR, bet tur es samaksāju 450 EUR ar visu pārkrāsošanu un detaļām. Nu nomainīti tika virzulis (Latvijā cena 186 EUR) ar visu 'ģiļzu', gredzeni (Latvijā cena 98 EUR), blīves (Latvijā cena 76 EUR par motora komplektu), kārbas dakša(Latvijā cena aptuveni 60 EUR), motora ķēde (Latvijā cena 52 EUR), pagrieziena rādītāji (Ebay cena 25 EUR par vienu, Latvijā laikam kosmoss, es dabuju divus par 5 EUR + eļļas filtrs no manis) un citi sīkumi. Pie tam mehāniķa darba stunda Latvijā maksā 24 - 36 EUR, un tak vēl vajag pārkrāsošanu, takā cena, kas man Latvijā iznāktu ir arī kosmoss. Man nav ne jausmas, kur šis cilvēks dabuja visas daļas un tik lēti, bet mani tas neinteresē, jo tika veikts motora kapitālais remonts. gandrīz aizmirsu, es viņam vēl iedevu 50 EUR vienkārši par palīdzību, jo tas ir to vērts. Tāpēc Latvijā jau sen neko netaisu, cilvēki šeit gatavi viens otru apčakarēt, kaut visi ir latvieši (ir izņēmumi protams), bet Lietuvā šie cilvēki ir daudz izpalīdzīgāki un kvalitāte ir labāka, ja zini kur taisīt.
__________________Ir kur tiekties :thumbup:_________________
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Dec 2015, 00:05

Lietuvā darbs ir lētāks tas sen ir zināms! tur māk arī no 3jiem auto vienu salikt un galvenais, ka brauc 8-)

Parēķini 2 sliekšņi kvalitatīva darba 200x2=400eiro kas ir 281Ls ;) un bilde izskatās citādi, strūkla maksā, īres maksas, algas, materiāli, elektrība, gāze aparātam, instrumenti dilst, veselībai kaitīgi un cilvēkam tak arī jāēd darba procesā tas viss sastāda summu, bet tiem kas procesu un izmaksas nesaprot var iet pie kāda darboņa, kurš par 50eiro uzlīmēs ielāpus nozieķēts ar darvu :clap:

Un protams ne jau summa nosaka kvalitāti, piemēram par šo darbu "nomainīt abus sliekšņus " auto īpašnieks samaksāja 300eiro :thumbup:
Image
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests