Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Kursh buve motorus pats?

05 Mar 2010, 16:01

smaidīgais -ko tu te mudrī:) smiekli nāk par tavām fantastiskām idejām:) tu gadienā kautko sapīpējies neesi- es tak tev visu izstāstiju un mani montētie ''paraugi'' trasē rāda pieklājīgus rezultātus- netici man ja:)
par vw un žiguļa kārbu- tur vajag flanci --ir tāds jau gatavs un darbībā -viss ir pārdomāts un sataisīts varu konsultēt
ja nesanaks, tad ari kautko domashu talak pie tevis ieshu vai ka taisit motoru :) shitas darbs man itka neko nemaksa, tikai savu laiku un cik par trubaam ;) :)
tad jau skatisies, vai sanaks, vai nesanaks ;)
Vaitad tev sliktak no ta ka kautko pameiginu? Es domaju ka nevaidzetu but tev neto nekas sliktak ;) taka ;) bez apvainojumiem
 
streetfighter (MMA)
Vazists
Posts: 11
Joined: 27 Feb 2010, 15:33

Re: Kursh buve motorus pats?

05 Mar 2010, 17:53

smaidīgais -ko tu te mudrī:) smiekli nāk par tavām fantastiskām idejām:) tu gadienā kautko sapīpējies neesi- es tak tev visu izstāstiju un mani montētie ''paraugi'' trasē rāda pieklājīgus rezultātus- netici man ja:)
par vw un žiguļa kārbu- tur vajag flanci --ir tāds jau gatavs un darbībā -viss ir pārdomāts un sataisīts varu konsultēt
varu dabuut to flanci, burnout.lv runaaju ar to chali kas bija jau ieicis audi motoru iekshaa vazam, vins grib 50ls pa flanci, bet es domaaju ka labak tad es uzreiz noperku sierras motoru un karbu un ielieku, jo to flanci ka uzliek vel ir vajadzigs sierras 2.0 dohc starteris ;) sarekinaju, 1l snabis(9ls) audi motors no masas dzeka, 50ls flancis, starteris kadi 10ls + vel sadi tadi sudini, bet sierras motors ar visu karbu 50-70ls un zin ka nekas nenotiks, janu vienigi kardans notisies...motora stiprinajuma vietas nav propblema parmetinat ;)
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Kursh buve motorus pats?

07 Mar 2010, 01:43

Par motocikla karburatoriem, tad nekād sarežģīta tur nav un nebūs. Karbiķi parasti ir prasti kā cirvji, nu jā ir viena nianse - ar galvu domāt vajag, jo ir savas niansītes, tb. ir jāsaprot ko dari. Ja to nesaprot, tad diemžēl nekas nesanāks šā kā tā.

Tipiskās problēmas:

1) Karbiķis ir jānoliek TĀ, lai adatas stāv vertikāli, motocikliem, tas kā likums, nenozīmē, ka pietiek piesviest karbiķus pie galvas paskatoties uz pludiņkameras vāku. Tipiski piemet tā un tad skatās debilām acīm kas ta nu pa desām. Jāizjauc ir un jāpaskatās, pirms kolektoru projektē. Parasti motorašku karbiķi stāv ar rīklēm stipri vertikāli.
2) Tā kā baikiem pa lielam ir CV tipa karbiķi, tad bieži vien ir jāpaskatās vai gar šībera vadību nav jāpačakarējās, tb. autiņš var raut pa ātru augšā, attiecīgi arī adatu vilkt par ātru ārā. Nu un izdilušas adatas arī nav montana. Ideja ir vienkārša - sameklēt karbiķus, kas nav daudz noskrējuši un sajēgt kā kas strādā.
3) Ja nav skaidrs, kas ir kurbuļatoru balansēšana, tad nav jēgas nemaz sākt.
4) Izpīpēt normāli ieplūdes trakta garumu, nevis maukt kā pagadās, tiesa moču karbiķi šito mazliet piedod.
5) Filtrs normāli jāuzliek, ja rocība atļauj, tad pasimulēt tā paša ļasika gaisa kasti. Zeķes uzmauktas uz taures = slikti, motorašku karbiķiem noteikti nepatiks vairāk par dcoe vulgāro.
6) Dīzes, dīzes, dīzes, dīzes :D Ideāli ja var dīzes pielasīt lokāli pieejamās. Piem. par donoru paņemt kādus Mikuni 40niekus (Yamaha R1), tam degvielas dīzes no DAAZ/Weber DGV(sierrrrrra).
7) Var bišk nepatikt ļoti agresīvas sadalenes, bet tas tā ir visiem karbiķiem.

Kas attiecās par "autoritātēm, tad es pēdējā laikā redzu tik daudz glupību, ka neiesaku klausīt nevienu. Uzlika horizontālos un viss notikās. Kāpēc? Tāpēc, ka nevarēja, vai negribēja tikt galā ar paša uzstādītajiem mērķiem. Nopirka gatavu un nospļāvās. Dažreiz tas pat ir pareizi, bet ne vienmēr, kā arī to nekādā gadījumā nevar ņemt par atskaites punktu. Ja grib nodarboties ar ķīmiju, tad grāmatiņas ir jāņem rokā. Daudz un ilgi. Ja pats nedara vai negrib darīt (lasi - negrib mācīties, bet gan dīkt foooorumos, lai priekšā pasaka), tad ķīmija ir dārgi, ņem gatavu risinājumu, kaut arī iesākumā tas izskatās "dārgi".
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Kursh buve motorus pats?

07 Mar 2010, 11:18

Liels paldies ;)
pratigakais ko biju dzirdejis :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests