Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Sadalenes uzstādīšana? estonec

30 Dec 2013, 14:07

Hi,
zinu ka kas to i darījuši i baigi gudrie!
mošk kāds var arī rakstiski apgaismot šeit.....
man i estonec1 un itkā viss griežas bet gribējās zināt ko tas nozīmē -----
Вал надо ставить вначале в перекрытие,это такой момент,когда колено находится в ВМТ и оба клапана открыты на ОДИНАКОВУЮ величину

a parasti liek kā savādāk?
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

31 Dec 2013, 00:26

parasti liek pēc metkām.
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
User avatar
al83
Vazists
Posts: 36
Joined: 27 Nov 2013, 01:54
Automašīna: VAZ-21053

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

31 Dec 2013, 00:29

Sadalene man nav, bet jautājums interesējošs :)

Pagaidām no krievijas saitiem esmu uzzinājis sekojošo (ja kāds nesaprot krieviski -> http://translate.google.lv ) :

Как настроить тюнинговый распредвал в гаражных условиях?

Простейший способ настройки распредвала – установка его «по перекрытию». Когда поршень первого цилиндра будет находиться в ВМТ в конце такта выпуска, с помощью разрезной звезды или шестерни вал устанавливается так, чтобы оба клапана первого цилиндра были открыты на одинаковую величину (тарелки клапанов должны быть на одном уровне). Такое положение распредвала называется нулевым перекрытием; для большинства валов оно является близким к оптимальному.
 
User avatar
zilonis
Vazists
Posts: 1
Joined: 07 Jan 2014, 12:24
Contact:

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

07 Jan 2014, 12:30

Sadalene man nav, bet jautājums interesējošs :)

Pagaidām no krievijas saitiem esmu uzzinājis sekojošo (ja kāds nesaprot krieviski -> http://translate.google.lv ) :

Как настроить тюнинговый распредвал в гаражных условиях?

Простейший способ настройки распредвала – установка его «по перекрытию». Когда поршень первого цилиндра будет находиться в ВМТ в конце такта выпуска, с помощью разрезной звезды или шестерни вал устанавливается так, чтобы оба клапана первого цилиндра были открыты на одинаковую величину (тарелки клапанов должны быть на одном уровне). Такое положение распредвала называется нулевым перекрытием; для большинства валов оно является близким к оптимальному.


Kā pielāgot tuning sadales vārpstas garāžu apstākļus?

Vienkāršākais veids, kā izveidot cam - noteikt to "nogrieztu". Kad virzulis pirmajā cilindrā ir TDC no izplūdes takts gals izciršanu vai star pārnesuma vārpstas ir iestatīts tā, lai pirmajā cilindrā, abi vārsti ir atvērti pati summa (vārstu plate ir tajā pašā līmenī.) Šo situāciju sauc nulles pārklāšanās sadales vārpstas; vārpstas visvairāk tas ir tuvu optimālajai.
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

07 Jan 2014, 14:03

nenormāli laps tulkojums............
vienalga...
pats neesmu krāmējies ar motora iekšieni, bet
teorētiski kā ir pēc metkām?
sagriežot abus vārstus vaļā no kura vārsta sāk regulāciju vai ta nesanāk ka kaut kādā brīdī katrā cilindrā vārsti vaļā?
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

07 Jan 2014, 14:18

Par shito biju rakstiijis, pameklee.
Bet par konkreeto sadaleni pajautaa Klievim vai Plazam.
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: Sadalenes uzstādīšana? estonec

27 Apr 2014, 20:33

??????????????????????????????? laikam tik izcili stulbu tulkojumu redzu pirmo reizi un cilvis kas to nopublicē nesaprotu ar ko grib izcelties
Sadalene man nav, bet jautājums interesējošs :)

Pagaidām no krievijas saitiem esmu uzzinājis sekojošo (ja kāds nesaprot krieviski -> http://translate.google.lv ) :

Как настроить тюнинговый распредвал в гаражных условиях?

Простейший способ настройки распредвала – установка его «по перекрытию». Когда поршень первого цилиндра будет находиться в ВМТ в конце такта выпуска, с помощью разрезной звезды или шестерни вал устанавливается так, чтобы оба клапана первого цилиндра были открыты на одинаковую величину (тарелки клапанов должны быть на одном уровне). Такое положение распредвала называется нулевым перекрытием; для большинства валов оно является близким к оптимальному.


Kā pielāgot tuning sadales vārpstas garāžu apstākļus?

Vienkāršākais veids, kā izveidot cam - noteikt to "nogrieztu". Kad virzulis pirmajā cilindrā ir TDC no izplūdes takts gals izciršanu vai star pārnesuma vārpstas ir iestatīts tā, lai pirmajā cilindrā, abi vārsti ir atvērti pati summa (vārstu plate ir tajā pašā līmenī.) Šo situāciju sauc nulles pārklāšanās sadales vārpstas; vārpstas visvairāk tas ir tuvu optimālajai.
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests