Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Tonēšana

05 Aug 2009, 01:46

Sveiki mani mīļie žigulisti! :D
Gribēju jums vaicāt kāda ir tā procedūra un kā kas jādara lai pats notonētu logus? Cik zinu tad ir čuvaki kas prasa naudu par tonēšanu, un cenas nav no tām mazākajām.
Kopumā gribēju zināt Kādu plēvi var līmēt aizmugurējam stiklam un aizmugurējo durvju stiklus, un kā notiek vispār tā procedūra, jo domāju ka nav jēgas man maksāt nereālus ciparus par pliku logu tonēšanu. :geek:
 
***power
Vazists
Posts: 42
Joined: 03 Aug 2009, 01:20

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 03:59

Auto veikalos pārdodas dažādas plēves, izvēliies kura patīk, izņem logu, samitrini ar logu mazgājamo, nu to pūšamo :D uzlīmē plēvi, izbīdot visus gaisa burbuļus, sagaidi kamēr logu šķidrums izžūst (tam būtu jānotiek ātri, ja lieto spirtoto), apgriez malas un liec logu atpakaļ iekšā. Lieta darīta 8-)
Fun Is Not A Stright Line
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 10:50

Auto veikalos pārdodas dažādas plēves, izvēliies kura patīk, izņem logu, samitrini ar logu mazgājamo, nu to pūšamo :D uzlīmē plēvi, izbīdot visus gaisa burbuļus, sagaidi kamēr logu šķidrums izžūst (tam būtu jānotiek ātri, ja lieto spirtoto), apgriez malas un liec logu atpakaļ iekšā. Lieta darīta 8-)
Viss, jau pareizi, tikai stikls kārtīgi jānomazgā! :D
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 11:41

bēt diezgan darbietilpīgs darbiņš ir vai ne?
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 14:49

Nu viss ir atkariigs no tavas veikliibas, ne no kaa cita :D Darbinjs ir gan, jo stikli ir jaaiznjem aaraa, un tad arii vel apaklaj jaasabaaž, neskaitot mazgaashanu, mitrinaashanu liimeeshanu ;)
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 16:47

nav janem ara! man tev smasinai stiklus limeja ar brunuplevi, ka to teica power un ielika pat zem gumijam :) bet vienigi ka brunupleve ir biezaka :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
Dafelz
Vazists
Posts: 29
Joined: 03 Aug 2009, 09:10

Re: Tonēšana

05 Aug 2009, 18:16

cik apmeeram daudz vajag puust to logu mazgaajamo(apmeeram)??? ;)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Tonēšana

06 Aug 2009, 01:08

Ūn gribēju vēl prasīt, kā viņu līmē no vidus kā, no malas, vai kā vairak to tehnisko pastāsta. :)
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Tonēšana

06 Aug 2009, 11:02

nu nopus lai viss stikls ir slaps :) un tad viena mala uzliek plevi virsu, un laiz uz otru galu :) jo vienkarsi tas logu tiramais skidrums laus tev to plevi pa stiklu bidit :) pleve uzreiz nepielips :) u tad ar kadu platu gumiju vau bankas karti pec kartas visu skidrumu izspied ara pa kadu sanu :) un pec 1 dienas udens izgaros un bus pielipis :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
User avatar
genzo
Vazists
Posts: 24
Joined: 02 Nov 2009, 11:21
Location: Talsi

Re: Tonēšana

02 Nov 2009, 13:23

nu nopus lai viss stikls ir slaps :) un tad viena mala uzliek plevi virsu, un laiz uz otru galu :) jo vienkarsi tas logu tiramais skidrums laus tev to plevi pa stiklu bidit :) pleve uzreiz nepielips :) u tad ar kadu platu gumiju vau bankas karti pec kartas visu skidrumu izspied ara pa kadu sanu :) un pec 1 dienas udens izgaros un bus pielipis :)
ideālāks variants tā logu mazgāšanas līdzekļa vietā lietot nedaudz ūdenī atšķaidītu bernu šampūnu - tas neizgaros tik ātri, bet ērti un viegli strādāt bez jebkādas steigas...
protams, stiklu pirms līmēšanas vajag kārtīgi notīrīt...es darīju tā, ka paņēmu skalpelīša asmeni un nokasīju nost visus puteklīšus, kas pieķērušies klāt (bieži gadās, ka uz stikla ir arī paliekas no kādiem metināšanas darbiem - uzsprāgusi kāda dzirkstelīte un piecepusies), kad ir nokasīts, tad rūpīgi attauko...tad uzsmidzina virsū atšķaidīto šampūnu un klāj virsū plēvi...un pārējais process jau augstāk postos tika izklāstīts...(ar to izlīdzināšanu ar nevajag steigties, man parasti uz vienu stiklu sanāk 3 un vairāk piegājieni, jo vienu reizi izlīdzinot, pēc kādām 5ām min ir atkal gaisa burbulīši, tad līdzina atkal)...līmējot aizmugurējo logu ir jāizmanto fēns, lai sildītu plēvi, savādāk viņa neieņems loga formu...

p.s. - esmu līmējis visiem saviem auto (vw golf mk2, bmw e30 un Audi80 B3), bet nevienam aizmugurējo stiklu...esmu bijis pa slinku tam :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests