Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Ginger
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 26 Jun 2010, 19:43

Re: vaz 2103

29 Jun 2010, 02:26

jap deretu..gribu arii tos dabuut..anybody? :)
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: vaz 2103

30 Jun 2010, 17:03

Noteikti mani uz spīdīgajiem daudz smukāk izskatīsies, plus klasisks piedūriens, nu trešais vinjs ir tikai papiiros jo kad regjstreeja ganjau nezinaaja atskjiriibu or sth, jo reaali tas ir 2106, gan aizmigure, gan redele, gan saanu pagriezieni - karoch viss aareejais izskats, protams partaisiit par 2103 nav probleemu ;)
Lai veicas darbos, aa un seedeekjeus arii protams 2103 liec, vinji ir zemi, nav galvas paliknju, un liekas ka salons baigi plash :thumbup:
Veiksmi darbos, un turpini postot ;)
Nu, kā to ņem. Tad būs jāpārmetina aizmugure, jo šis ir tā kā tīrs sestais.
Un čalis nekur nav minējis, kādus bamperus viņš īsti grib...03...06??? ja liks tikai 03 bamperus, značit būs parodija par 2103.
 
Ginger
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 26 Jun 2010, 19:43

Re: vaz 2103

20 Jul 2010, 12:39

sveiki vazisti! vakar safocheju sho to un gribu padaliities ar jums :)
biju te sarakstijis baigo penteri ar plaaniem un neplaaniem, bet kkad nochakareejaas un vis pazuda, takaa esmu ljoti slinks otreiz nerakstiishu :D vien pateikshu ka plaanos ietilpst daudz jaunu detalju, pec kuram braukshu uz krievijas tirgu pec dazhaam dienaam..esmu dzirdejis ka tur var atrast iistas mantas:D
 
Ginger
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 26 Jun 2010, 19:43

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 13:44

chau visiem.. labs darbs kas padariits, tad nu beidzot mans draugs ir ticis pie jauna kraasojuma, bildes ir svaigas tiko pec izbraukshanas no krasoshanas kameras, bet vel ir jaapapulee lai ieguutu perfektu spiiduminju un tiktu valjaa no dazhiem kraasoshanas braakjiiiem :)
tatad vel kas tiks dariits lai pabeigtu sho briinumu- metinaatie blekja diski, kas tiks kraasoti balti. paarshuuts panelis, kaa arii 7aa kreesli paarshuuti (sarkani). seedinaajums, xenoni, led lampas aiz diskiem sarkanas.. un vel shadi tadi sikumi.. un prieksh skates man jaanomaina amortinji aizmuguree, jauzliek jauni pirksti, un jaapaskataas kas nav kaartiibaa ar stuures reiku jo ljoti smaga vadaamiiba. parak smaga pat priekssh zhigulja :D
tas iisumaa takaa vis :) nepaies ne meenesis un mans lolojums atkal paraadisiies jelgavas ielaas :) :Latvija:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 14:07

Tiešām skaisti, runājot par jumta krāsojumu, nebūs problēmas ar dokumentiem?
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 15:21

Šitāds smukulis sen nav redzēts! :thumbup:
 
Ginger
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 26 Jun 2010, 19:43

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 17:38

Tiešām skaisti, runājot par jumta krāsojumu, nebūs problēmas ar dokumentiem?
iisti nezinu, manliekas ka vareeja buut kkaadi procenti cita kraasa, man pasee rakstiita ķiršu, tad jau maybe tik cauri..ja ne nu tad saskanjos, taa jau arii nav baiaa probleema :)
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 17:48

chau visiem.. labs darbs kas padariits, tad nu beidzot mans draugs ir ticis pie jauna kraasojuma, bildes ir svaigas tiko pec izbraukshanas no krasoshanas kameras, bet vel ir jaapapulee lai ieguutu perfektu spiiduminju un tiktu valjaa no dazhiem kraasoshanas braakjiiiem :)
tatad vel kas tiks dariits lai pabeigtu sho briinumu- metinaatie blekja diski, kas tiks kraasoti balti. paarshuuts panelis, kaa arii 7aa kreesli paarshuuti (sarkani). seedinaajums, xenoni, led lampas aiz diskiem sarkanas.. un vel shadi tadi sikumi.. un prieksh skates man jaanomaina amortinji aizmuguree, jauzliek jauni pirksti, un jaapaskataas kas nav kaartiibaa ar stuures reiku jo ljoti smaga vadaamiiba. parak smaga pat priekssh zhigulja :D
tas iisumaa takaa vis :) nepaies ne meenesis un mans lolojums atkal paraadisiies jelgavas ielaas :) :Latvija:
:shock: Tev žigulim rejka piemetinata? Visiem itka ir gliemežparvad ;)

P.S. tehniskaja pasē krasa maiņa kadi 13 ls laikam bija :thumbup:
Power is nothing without quattro
 
Ginger
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 26 Jun 2010, 19:43

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 18:23

amm diemzhel nezinu par to rejku :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: vaz 2103

11 Aug 2010, 18:44

chau visiem.. labs darbs kas padariits, tad nu beidzot mans draugs ir ticis pie jauna kraasojuma, bildes ir svaigas tiko pec izbraukshanas no krasoshanas kameras, bet vel ir jaapapulee lai ieguutu perfektu spiiduminju un tiktu valjaa no dazhiem kraasoshanas braakjiiiem :)
tatad vel kas tiks dariits lai pabeigtu sho briinumu- metinaatie blekja diski, kas tiks kraasoti balti. paarshuuts panelis, kaa arii 7aa kreesli paarshuuti (sarkani). seedinaajums, xenoni, led lampas aiz diskiem sarkanas.. un vel shadi tadi sikumi.. un prieksh skates man jaanomaina amortinji aizmuguree, jauzliek jauni pirksti, un jaapaskataas kas nav kaartiibaa ar stuures reiku jo ljoti smaga vadaamiiba. parak smaga pat priekssh zhigulja :D
tas iisumaa takaa vis :) nepaies ne meenesis un mans lolojums atkal paraadisiies jelgavas ielaas :) :Latvija:
:shock: Tev žigulim rejka piemetinata? Visiem itka ir gliemežparvad ;)

P.S. tehniskaja pasē krasa maiņa kadi 13 ls laikam bija :thumbup:
Miša nepiesienies vārdiem, tautas valodā visiem vienalga kāda stūres iekārta, vairums sauc par reikām. Lai izdodas tev tālākie plāni! :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests