Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Laikam pirmais moderātors

18 Jan 2011, 09:21

Kāds toč ir normāli plosījies :lol:

Burunduk, lai izdodas uzturēt kārtību, nepalikt iedomīgam un neizmantot priekšrocības savtīgos nolūkos!
No savas puses turpmāk varu solīt komentēti tikai lielos kosmonautus ;)
Jēdzīgs vai nejēdzīgs komentārs ir visai nosacīts jautājums, kas vienam jēdzīgs tas citam nejēdzīgs, tam kuram tas spiež uz varžacīm protams būs nejēdzīgs!

Diskutējot par cenām, ne visi zin jaunu vai lietotu detaļu cenas sevišķi tie kas nesen ir saskarsmē ar vaz un šie cilvēki ir pateicīgi uzzinot, ka ir lētāki varianti un ka tā cena ko dažs prasa ir par lielu, ka ir iespēja (bieži pat veikalā) nopirkt lētāk! Cilvēki nezinot paķer pirmo ko piedāvā jo uzticas pārdevējam, nezinot, ka ir lētāki varianti, domā, ka tā arī maksā......
Tā kā padomājiet vai jūs gribat nopirkt detaļu par lielāku cenu, kā tā maksā vai ir iespējams citur atrast lētāk, un kā jūs jutīsieties ja kāds pirms tam pateiks ka tas ir dārgi ir citi lētāki varianti un jūs reāli ietaupīsiet ;)
Tā kā viela pārdomām.......
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Laikam pirmais moderātors

18 Jan 2011, 13:09

Hah super tests šodienai, piespamots viss forums, savu sadaļu izlaboju - izdzēsu tos visus sviestus, bet mums katram tiesības savā sadaļā manā pārziņa vispārējā sadaļa par VAZ, un lietotāju aiztikt nevaram, tas tikai Ilgvara pārziņā, bet ja šitādu "brīnumu skaits" palielināsies, tad varbūt moderatoru tiesības tiks palielinātas.

Steidzami būtu jāieceļ moderātori arī pārējām sadaļām :Latvija:
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Laikam pirmais moderātors

18 Jan 2011, 13:43

Es piesakos,dodiet man kādu sadalu!!!
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Laikam pirmais moderātors

13 Sep 2012, 21:16

Visiem sveiks un uz redzēšanos. Vairs foruma neko nerakstišu un nemoderešu. Pēc maniem ieskaitiem tas maz kam vajag. Visi lietotāji kurus es zīnu un cieņu manu tel.numuru zīn, ja kas-zvaniet! :draugi:
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Laikam pirmais moderātors

13 Sep 2012, 21:45

Image












Vajadzeja vel ierakstit 13.13.....jo tas 13 posts 13 daruma :D
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Laikam pirmais moderātors

13 Sep 2012, 22:34

Žēl gan... :thumbdown:
Šeit forumā nemaz nav tik daudz zinošu cilvēku, kuri var sniegt KVALITATĪVAS atbildes uz NORMĀLIEM jautājumiem!
Lai vai kā respektēju Tavu izvēli! :draugi:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Laikam pirmais moderātors

13 Sep 2012, 23:37

Zini kā ir fiat124 apnīk jau rakstīt,tā te ir ar daudziem,kas zin tie neraksta vairs,sākumā rakstīja,tagad vairs ne.
Un apnīk tāpēc,ka visi jautā vienu un to pašu,lai gan tas ir pārrunāts 10ām reižu (nu piemēram vai var žigulim uzlikt lietos diskus 4x100,vai var iziet TA ar VFTS arkām u.t.t.) tas tiešām nokaitina,ka vairums ir stipri par slinku parakāties pameklēt.....
p.s.bet kam gan es to stāstu,Tev ar tādi besī :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Sep 2012, 20:12

Andrej nevajag uzmest lūpu uz kaut kādiem tirliņiem, kuri šeit ir šodien un rīt jau nav jo skrūvē atkal mopēdus........
Bet par tiem pašiem jautājumiem kas apnikuši, tas ir koks ar diviem galiem, cilvēkam, kurš jautā tas ir aktuāli un bieži vien rakties un meklēt tajā miskastē ir tiešām baigais musarņika darbs :D vienkāršāk ir saņemt svaigu info! Bet otrs koka gals ir, ka pārsvarā nekas netiek meklēts pat viegli atrodama informācija.
Bet te atkal ir tie, kas uzbrauc par to, ka nemeklē un ir tie, kas iesmērē ar karotīti tieši mutē, neliekot tomēr pašam sameklēt.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests