Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: vw flancis.

12 Jun 2010, 11:38

Oho :shock: vēl nesen bija atrodams par 50Ls, neredzu problēmu uztaisīt, darbs ir liels, bet izdarāms!
tikko sūtījām materiālu BMW spararatm un cema sanāca ap 35 Ls -- tā pirmā uzmetumā varētu būt kaut kur līdzīgs daudzums-- jo bija priekš 4.4 motora, tad vēl tas viss jānoslīpē un jāizgrauž un uz koordinātu beņķa jāizurbj -- teikšu tā ja 100 Ls tad tas vēl kā individuālais pasūtījums ir lēti.
Patreiz gan to jautājumu risina savādāk --- pēc koordinātēm izurb alumīnijā kārbai caurumus un iemetina trubiņas.Tikai tad tas vienai kārbai un ja grib vairākas sagatavot tad katra kārbai zvans jāpārtaisa
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
streetfighter (MMA)
Vazists
Posts: 11
Joined: 27 Feb 2010, 15:33

Re: vw flancis.

12 Jun 2010, 11:56

burnout.lv pardod pa 50ls to flanci users kapeika, vinjam vairaaki tie flanchi ir ;) vinsh man raxtiija taa :,,izskataas vinnss lloti vnkaarssi, tik lieta taa ka tur vis ir sacentreets un tiessi kaa vajag, starteris paredzeets no forda 1.8 dohc, zobu vainags no zzika utt!!!!!Paardodu, 50ls!!,,
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: vw flancis.

12 Jun 2010, 16:09

:crazy: Dzes savu postu kamer klievis nav izlasijis...
Citadi :shh: bus ziepes :rofl:
Power is nothing without quattro
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: vw flancis.

12 Jun 2010, 16:51

man džeki neskauž -ja Artūrs ir precīzu kopiju uztaisijis tad viss ir ok -jā tas ir tas pats kā man ,bet man ir orģināls jo ne katrs kas šeit lasa ir spējīgi iztaisīt kautkam precīzu kopiju kopiju ;)
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: vw flancis.

12 Jun 2010, 18:30

man džeki neskauž -ja Artūrs ir precīzu kopiju uztaisijis tad viss ir ok -jā tas ir tas pats kā man ,bet man ir orģināls jo ne katrs kas šeit lasa ir spējīgi iztaisīt kautkam precīzu kopiju kopiju ;)
Klausies ser ko Tu saproti par orģinālu -- orģināl detaļas ir saprotams kas nedaudz cits. Ja nemaldos tad pirmo iztrādājumu tādu Latvijā uzcepa Valmierā Mūris un tas bija kaut kad 90 gadu vidū kad Mūris jaumākais brauca autokrosā ar 1 golfu un kārba no vaza, kordinātes gan 01 un 08 vienādas tikai nedaudz čakars ar starteriem bet tā nav īpaša problēma .Pārejas flancis tas jau nav nekas jauns jo visien katerhamiem ir vai Forda vai kāds cits motors un piejūgta BMW kārba -- tā tas jau pat no pag gadsimta 70 gadiem.
Par to uztaisīšanu -- uztaisīt var praktiski da jebko , bet cik tas laiku prasa un finālā parēķinot daudziem darbiem ek efekts iznāk ar milzīgu mīnuss zīmi.
Piem nav jēgas Vaza klaņus daudz ko tur taisīt , jo apvirpotus un izbalansētus var dabūt jau gatavus, ja ļoti gribas tad var vēl apstrādāt virsmu līdz spoguļ spīdumsm un vēl šo to padarīt, Tā ka patreiz nopietni jāfiltrē katra darbība. Piem mēs arī vairs vajadzīgās kniedes nevirpojam paši , bet gan iedodam uztaisī uz automāta un vēl daudz citus izstrādājumus , jo pašam iznāk uztaisīt daudzkārt dārgāk ar pieejamajiem instrumentiem tai skaitā virpu frēzi unkordinātu beņķi .. Vienā eksemplārā saprotams ka iznāk uz CNC taisīt padārgi bet ja būvē seeeeeeeeriju tad jau pavisam cita lieta
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests