Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Wiper VAZ-2103

23 Oct 2010, 12:40

Godīgi sākot nesapratu par bremžu lokiem, kas tev tur trauceja?Visiem žiguļu modeliem loki ir vienadi, vai nē?Kadu poziciju pēc zīmejuma tu modernizeji :angel: ? Var būt rocenes trose nebija atlaista, tapēc nevareji uzbazt virsū trumulis?
Šitais ir ar pašregulejamiem cilindriem
tormoz6-15s.jpg
šitie ar ekscentriem
tormox6-16s.jpg
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

23 Oct 2010, 14:19

Taa jau domaaju ka bisku nesakarīgi uzrakstīju :D
Tātad man skatoties Tavās bildēs izskatās ka pirma ir ar ekscentru bet otrā bez, vai arī es no bildes vispaŗ neko nesaprotu :s (pirmajā bilde'cipars 17?)

Ar sarkano atzīmēts gabalinjs kuru es izgriezu, lai netraucētu stienītis uz kura paredzēts bāzt loku ar ekscentru, tagad saprotu, ka laikam vienkāršāk to ekscentra stieniiti bija nofelkeest, bet nu ko nu vairs :mrgreen:

Salīdzinājumam apakšā ar ekscentru, ja ieskatās var redzēt, ka tas bez ekscentra nav pietiekami tievs, vai plāns, kā to nosaukt? Lai ieliktu un nespiestos pret to stienīti
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Wiper VAZ-2103

23 Oct 2010, 18:45

Nē,17 pozicija ir loka fiksators. Ir abiem diviem variantiem. Bet tapatas nav skaidrs kas trauceja. Tu uzliki pirmo vai otro variantu(CBS) ? Parasti pietiek ekscentrus pagriezt iekšā, un mierīgi likt lokus. Nu bet ja ieliki un viss darbojas- tad beidzam demagogiju :draugi:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Wiper VAZ-2103

23 Oct 2010, 22:07

Bija tādi pati problēma, loki kā pirmajā bildē, bet uz auto tādi kā otrajā bildē, atrisināju to nopērkot tādus lokus kā vajag :D
P.S.
Lai labi kalpo bremžu trumuļi :)
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

24 Oct 2010, 00:25

Nē,17 pozicija ir loka fiksators. Ir abiem diviem variantiem. Bet tapatas nav skaidrs kas trauceja. Tu uzliki pirmo vai otro variantu(CBS) ? Parasti pietiek ekscentrus pagriezt iekšā, un mierīgi likt lokus. Nu bet ja ieliki un viss darbojas- tad beidzam demagogiju :draugi:
Kad būšu mājas, kas būs pēc kādam 2 nedēļam, uztaisīšu bildīti, lai var saprast ;)

Micuks, man liekas saprata, kādus brīnumus es sadarīju :D Bet tiešām, trumuļi vnk perfekti strādā :thumbup:
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

05 Nov 2010, 23:10

Pamaniiju liidziibu, un nevareeju neielikt :angel:
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Wiper VAZ-2103

06 Nov 2010, 22:52

:) Prasas tikai aizmugurējo bamperi iztaisnot :thumbup:
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

06 Mar 2011, 19:48

Tad nu neliela foto reportāža, par vasaras darbiem un šis tas no ziemas arī. Pirms Beach party brauciena tika sametināts:
abu priekšējo spārnu paši gali, jo tie bija jau izrūsējuši, kā arī labās puses aizmugurē vieta kur slieksni saiet ar arku (vai arī kā to vietu nosaukt savādāk? vobšem redzams bildē) vēl gabals tika izgriezts kreisās puses aizmugurēja slieksnī kur pie arkas pieiet (skat. bildi)

Taš vietas jau bija knapi dzīvas jau tad kad pirmo reiz visu restaurējām, bet caurrūsējis vēl nebija, varbūt tikai dažās vietas kur tika ņemts talkā špaktelis, bet tad es neko daudz par mašīnām nezināju un tad nu sanāca bumba ar laika degli, kas eventually bija jālabo, jeb jāsametina normāli, lai kādu laiciņu turētu.
Tika apstrādātas arī pakaļējās arkas, jo tie moldingu caurumi ir tik kaitinoši, nezinu kā viņus pietiekami apstrādāt lai viņos pēc gada nemestos rūsa :(

Tad pēc bīčpārtija, kāda ne tik jaukā naktī dzenoties atpakaļgaitā apfrēzēju labo pusi, spārnu un durvis, diezgan nasty, bet tikām galā, sašpaktelējām, nokrāsojām, pie reizes pārkrāsojām otru priekšējo spārnu, kas nebija labi sanācis, bet nu gribējām kā labāk.. sanāca apelsīns riktīgs, tas kad nagi nesals ārā tiks novērsts :D

Vēl viena lietiņa, kā smejies mazais lauku šķūnings, kas tika izdarīts pirms bīčpartija tripa bija uztūnēts numura apgaismojums, tur kur orģināli trokai bamperī nāk divas spuldzes tā vietā tika ielitkas divas plāksnītes ar led diodēm, man jau baigi patīk, galvenais ka oriģinālajā vietā, bet gaisma tik smuki spoža, bildēs var pasīties kaā izskatās :yahoo:

Pa ziemu tagad reti tiek braukāts, tikai pa nedēļas nogalēm aizbraucot mājas tiek nobraukti kādi 50-70km pa miestu un līdz pilsētai. Taču februārī tika novanskāti 300km pa dienu, bez nekādām problēmām, tad pa dienu saulīte smuki spīdēja, asfalts sauss un uz šosejas varēja vēsi volvārām paiet uz 130 garām :twisted:

Vienīgā problēma - grīdas pretkorozijas apstrāde, vasara biju grīdu nomochījis ar flekša drāšu ripu nost no rūsas (nē man nav oriģinālā gumija/mastika tur virsū, jo grīda ir pārmetināta, oriģināls tikai kardāna tunelis un kādi 10cm uz abām pusēm grīda, kas no vecās palikusi, tur ir tā gumija, tur nerūse, a pārējais - protams sūdaini bija apstrādāts un pirmajā ziemā viss nokrtita/nofrēzējas pa sniega vaļņiem, nezinu vai tur bitums kāds bija vai piķis, bet nu nekas noturīgs) nu jā kur es paliku....... ā jā smuki grubulīti biju sapūtis domāju ka nu super tagad mūžīgs, jā gaidi ar maisu, es nebiju gruntējis to pliko bleķi pirms nopūtu ar grumbuli, domāju ka grumbulim pietiekams pretkorozijas pārklājums un tā, laikam kļūdījos, jo viss rūsas punktiņos, sāls laikam ar dara savu, izspiež arī caru grubulim, nu ok nebija man mega biezs slānis tur, bet nu tomēr... Nu nekas mācība dabūta, šogad mēģināšu atkal nofleksēt un kādu nopietnāku lietu smērēt, jo tas grumbulis laikam tikai lai slieksni nopūstu pirms skates un nekam vairāk neder :(
No ziemas piedzīvojumiem ir fakts ka paķēru barjeru drusku, tagad ir tāda nesmuka bukte pie redeles, nekas liels, bet pavasarī vajadzēs savest kārtība.
Tad vēl aizmugurē uzlikti ļitaki ar ziemenēm, nācās vecos barabānus apfleksēt lai uzmānītu tos lietos virsū, slinkums bija pārmontē riepas uz zigulja diskiem, jo baigi maza braukāšana un riepas pārāk daudz montēt nost uz virsū arī nav diezko veselīgi, I guess

Plāni pavasarim/vasarai:
Novērst mazo nesmuko bukti
Pārkrāsot abus spārnus (vai arī vienu pārkrāsot otru noslīpēt, nopulēt lai tiktu vaļā no apelsīna)
Pārkrāsot aizmugures arkas( jo tās sāk kļūt nesmukas, tas man atkal kaitina, varbūt kādam ir ideja, kā tos moldingu caurums apstrādā? Lai tur rūsa tik ātri nemetas? )
Sagatavot skaistus vasaras diskus ar baltiem centriem un zilām malām līdz white walls būs par īsu kabata laikam :?
Iegādāt 4 spīdīgus kalpakus
Salikt visus arku moldingus (visticamāk iegādāgtt jaunus/nedeformētus ja būs iespējams) un abus sliekšņus
Apstrādāt grīdu
Tikt galā ar bremzēm (tagad sulo starp galveno bremžu cilindru un vakūmpastriprinātāju) zinu ka kas tur nav labi, lai arī skatē ar jaunajiem barabāniem bremzes bija ļoti labas, viņas nav kā "naži" (jo čomam 2104 toč "naži", kas dara mani lakatīgu, jo es arī tā gribu :twisted: )
Nepatīk hube un jumts - šur tur kasjaki, vēl matējums kaut kur, nu nepatīk, mēģināšu pulēt, ja neizdosies varbūt pārkrāsošu, bet saraksts jaa pietiekams, so šitas pašās pašās beigās. Pa gabalu jau protams no tā neko neredz bet gribu lai redzu savu atspulgu :D

Nu tas aptuveni viss, kas man sakrājies no vasaras līdz šim brīdim, maza tā braukāšana līdz ar to maz arī piedzīvojumu, bet nāks pavasaris, viss mainīsies, eh ja vēl būtu, kas lej bāka pavisam labi būtu :brauc: :yahoo:
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Wiper VAZ-2103

07 Mar 2011, 17:18

Man nepatīk tā oriģinālā(bitumena) pretkorozijas mastika, jo zem viņas grīda var būt sapuvusi, bet no apakšas to neredz, tikai, kad sāk plēst no vienas malas tad bezmaz vai visa grīda nokrīt!
Ne tik ilglaicīgs, bet manuprāt labāks risinājums ir apakšas apstrāde ar līdzekli "'Movils"(līdzīgs eļļai), protams ik pēc kādiem 2 gadiem jāatkārto, bet vismaz var "redzēt cauri", kas notiek ar metālu!
Malacis, ka uzturi VAZu kārtībā! :Latvija:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
vaz2105vaz
Vazists
Posts: 36
Joined: 26 Dec 2010, 20:22

Re: Wiper VAZ-2103

07 Mar 2011, 19:34

jā, movils ir vislabākais, tikai laicīgi jāpapildina! viss pārējais ar ko ir nācies saskarties saplaisā, nobirst utt.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests