Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 22:18

nu pipec ar tevi vnk....
Kurā d... tiek bojāts priekšstats par vazistiem?????

es laikam esmu stulbs vai kā,normālas cenas,katrs prasa cik grib prasīt lai to sauc ka grib par sviestmaizi,limonādi vai pa dārgo!!!!!

Tātad tagad visi kamēr nebūs apspriedušies ar tevi nedrīkst likt pērk un pārdod sludekļus!?tu būsi mums cenu guru
Vai varbūt ieliec priekšrakstus ar attēliem kādā stāvoklī esošām daļām ir kādas cenas!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 23:14

Psc ir ar kosmonautiem, buushu pie kompja uzrakstiishu privaati, ir bijushi daudzi gadiijumi, bet viens piemeers- te vazos cilveekam piedaavaa vecu saskraapeetu durvju stiklu par 15ls kaut vinsh veikalaa maksaa 8ls jauns un vesels. Uzzvanu vinjam piedaavaaju, cilveeks atbrauc pirkt manis par 2ls lietotu normaalu, ir nikns un laadeejaas uz vazistiem, ka grib uzvaariities un vinja reikkina, ne visi zin cenas, domaa ja tik prasa tad taa arii maksaa.
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

15 Sep 2013, 01:56

Pavisam isi un konkreti

tas ka letiniem ir asinis maksimaali kluseet par klaadu info un meginat pec iespejas ilgak buut krutakajma puikam rajonaa tas ir fakts un citreiz pat smiekliga skopekliiba uz elementaaru daidziem pashsaprotamu info ir absurda.
par to es piekritu , paarak gudri daudzi te izliekas un parak maz grib kadam palidzet ka vien caur zieidme pateikt ka pashi ir gudri bet otra gala tupars un lai nemaz nedoma saprast.

bet seit nav par to seit ir par cenam un ar cenam ir ta ka nav jabut mehanikjim vai ahunakajam auto guru lai daudzmaz normali saprastu kas ir ka veerts.
ja tu uz ielas katram daudzmaz jedziigam vecim ap 40 kas muuzha ir vadijis auto un kautko tam ari labojis uzprasiitu cik vinjapraat parusejusham zhigulim ir veertiba es varu dereet ka vinja teiktais no taa ko ierauedzit var SS.LV atskjirtos ljoti.

mani personiigi shaj visa besi ara viena konkreeta lieta.gadus 8/10 atpakalj zhigulji bij ka biezs nevienam neko nevaidzeeja visi uzskatioja ka tas ir komunisma atrauga , meesls , musors , atrak jatiek valjaa un atdeva pa 80ls un hvz cik necik , pagaaja biskit laiks un skopais letinsh ieraqudizja ka ir piedzimusi jauna paaudze kas VAZ ta iisti nav braukusi un shamejiem shis skjiet retro ka ari pasham uz vecumu atsitaa galva nedaudz jauniibas nodzertais bet tomer skaistais laiks ujn tad nu taada ka zinaama egoistiska delirijaa un mazohistiskaa mantrausiiba izdomaaja ka tagad ir japardefine savulaik "puustosha komunisma" visvairaak sadrukaatais auto.
un taa nu luudzu tagad mums tirgojaas plikas vaz bundzas aprusejushas pa 100ls un reduktoriem cenas normaliem tagad vispaar ir jebatj videjam bmw tos var jau dabut letak neka VAZ + neksaitot jjebatoriju ka gaudo utt utt.
aprusejushi zhigulji nesaskopti , netiiri , ar shausmiigu stulbu lauku idiotu skjuningu turgojas pa 750ls 500ls utt

ok lab var jau teikt katrs cik grib tik prasa utt utt bet ja lielaakais vairums saak ta prasiit tas jau veido tirgus tendeci , tautas valoda runajot bara likums un tad beigas iznak ta ka normmaala cilveekam kam vaz ir nevis bizness vai stulbas atminjas bet taads ka prikols vai atpuuta tas vairs nav pa kabatai par to iet runa un ceru ka daudzi jus seit to ari saprotiet.

P.S. ja es paprasiju 15ls par sajuga kurvi un diviem svaigiem diskiem , ar domu ka kaads vel 5ls nometis nost un 10ls beigas buus ok summa tam komplektam.
 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

15 Sep 2013, 08:17

Pilnīga un galīga taisnība!!!
BMW e36 reduktors maksā 20-25 ls par žiguļa grib 40ls un sazin kāds viņš vēl ir!!!Reizēm sāk likties,ka vaz ir dārgāks par bmw!
Par SS cenām nemaz nerunājot!!!
 
VAZpower
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 14 Jan 2010, 22:50

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

15 Sep 2013, 22:13

manas cenas tak nav akmenī kaltas, protams normaliem pircējiem arī nolaidīšu cenu, bet ja atbrauktu tāds kā micuks un sāktu gudri stāstīt ka esmu kosmonauts tad pateiktu paldies uz redzēšanos žēl par tavu velti iztērēto degvielu.
Un es arī neēsmu kā daudzi labi kas pirms likšana internetā kārbas nospodrina un pārdod ierakstot ka tā ir ideāla kārba bet izrādās sūdīgāka kā dažas kas ir netīras.
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

16 Sep 2013, 00:26

@skalins nu ar tiem zhigulja reduktoriem vispar ir gribas teikt visa krievu lamu vardu abece.
ok tie kas naca pirmajiem un treshajiem vel normali daudzmaz , bet nu setsa reduktors ar attiedibu 3.9 it seviskji ja veel no njivas naacis ir pilniiga dirsaa parasti , man jau divi gabali bijushi uin abi gaudo taka taadi sukas.
+par vienim prasa kosmosu pilnigaako , lkm tapeec ka visi tie pidarasi kas vinus pardod saprot ka prieksh ielas tas ir daudzmaz vieniigais daudzmaz apgriezienos ekonomiskais un tiiri ta pa shoseju braukshana normaalais reduktors un ja reiz taa un zigulam tur nav seviskas iespejas izveleeties ko citu tad davaj pis** cenu tik ausgha, apmeeram.
 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

16 Sep 2013, 07:30

+1
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

16 Sep 2013, 15:47

:shh: Man ir 3.9 reduktors bet negaudo!

UN IZBEIDZAT ŠO STULBUMU MĪĻIE CILVĒKI!
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

16 Sep 2013, 18:49

manas cenas tak nav akmenī kaltas, protams normaliem pircējiem arī nolaidīšu cenu, bet ja atbrauktu tāds kā micuks un sāktu gudri stāstīt ka esmu kosmonauts tad pateiktu paldies uz redzēšanos žēl par tavu velti iztērēto degvielu.
Un es arī neēsmu kā daudzi labi kas pirms likšana internetā kārbas nospodrina un pārdod ierakstot ka tā ir ideāla kārba bet izrādās sūdīgāka kā dažas kas ir netīras.
Taadi kaa micuks un citi ar realitaates sajuutu uz shaadiem sludinaanumiem neatsaucaas ;)
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

18 Sep 2013, 11:11

dvj alutinj ja tev ir 3.9 lasb reduktors pardod man arii :D::D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests