Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
stendec
Vazists
Topic Author
Posts: 79
Joined: 19 Jan 2015, 09:08

Kas man ar dibenu?

19 Mar 2015, 20:35

Labvakar!

Man ir sakrājušies jautājumi kurus gribētu noskaidrot. es savu automobili nopirku pirms pāris mēnešiem un lietoju to ikdienā.

1. Kāpēc manam auto ir tāds sacēlies diben? Liekas to iepriekšējais saimnieks darījis speciāli, vai tam tā jābūt un kā ar to cīnīties. Braucot pāri kādam guļošajam vai dzelzceļam aizmugurē sanāk tāds kā sitiens. Bilde linkā.
https://www.dropbox.com/s/cayljpm9z7kxs ... 5.jpg?dl=0

2. Kā vislabāk rīkoties ar rūsu. Virsbūvē ir tādi rūsas punkti izlīduši, šovasar gribu tos likvidēt, iesakiet kā labāk tos iekonservēt. Pagājušo vasaru kad pārkrāsoju kraisleri, es izrīvēju tādus līdz blēkim nedaudz uzliku rūsas pārveidotāju un nošpaktelēju, bet liekas šur tur atkal jau lien rūsa ārā.

3. Vai šiem 21603 bija hroma spoguļi un pelnutrauki. Šis ir 91 gada auto un tajos laikos lai ekonomētu līdzekļus bieži lika lētākus virsbūves elementus. Manam ir melns spogulis, es gribu savu auto tādu klasiskāku un gribas uzlikt hroma spoguli, un arī tādu otrā pusē. Kāds jūsuprāt ir klasiskākais skats šim auto?

4. Kā regulēt aizdedzi. Brīvdienās braucot pa šoseju izjuka aizdedzes sadalītājs jo nebija pieskrūvētā tā plastmasas ripa ar kontaktu kura griežas. Liekas ka aizdedze varētu būt bijusi noregulēta priekš nepieskrūvētās detaļas, Pieskrūvētā stāvoklī tagad tas kontakts sanāk par kādu 0.5cm uz priekšu. un auto tukšgaitas apgriezieni ir kādi apmēram 1100, bet man liekas ka dinamika ir uzlabojusies auto, kad esmu saskrūvējis aizdedzes sadalītāju.

5. Aukstam auto ar čoku noregulējot apgriezienus 1600 vai mazāk, spiežot gāzi slāpst nost, vai tā tam jābūt?

6. Man liekas ka salonā nedaudz nāk vai nu dūmi vai benzīna smaka, kur vis biežāk meklē vainu šaudos gadījumos?

7. Kur vislabāk iemontēt ir skaļruņus priekš radio, lai nemaitā skatu?

8. Cik veselīgi ir braukt ar 4000-4100 apgriezieniem, no rītiem man ir gabaliņš pa šoseju un šad tad uz laukiem vai Rīgu. Vai šim dzinējam var un vai ir jēga likt 5 ātrumu kārbu?

Paldies par atbildēm.
E
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Kas man ar dibenu?

19 Mar 2015, 22:50

Atbildot uz tēmas virsraksta jautājumu es ieteiktu pierakstīties vizītē pie ģimenes ārsta :)
 
stendec
Vazists
Topic Author
Posts: 79
Joined: 19 Jan 2015, 09:08

Re: Kas man ar dibenu?

20 Mar 2015, 07:42

Tas diemžēl nepalīdz pret apkārtējo latvijāņu kretīnismu!
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Kas man ar dibenu?

20 Mar 2015, 08:35

Image
Power is nothing without quattro
 
stendec
Vazists
Topic Author
Posts: 79
Joined: 19 Jan 2015, 09:08

Re: Kas man ar dibenu?

20 Mar 2015, 09:09

Tieši tā tas ari bija domāt!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests