Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 16:53

Par to, ka vecie labi, bet jaunie slikti, stāsta līdz brīdim, kad var atļauties baraukt ar jaunu... Ar vecu, protams, ka ir lētāk, bet vai labāk?
Runa neiet par to ka lētāk vai dārgāk. Servī strādājot esmu pamanījis to ka jaunās mašīnas brauc remontēties daudz biežāk kā vecākas, un kaut vai tādas liektas kā skrūves ritošajai daļai 2008 gada cross country volvo izsktās kā no izpūtēja visas sapuvušas lupatās, bet 91 gada e34 vai opelim normālas. jaunās mašīnas visas kā viena ir debīli uztaisītas. Kaut vait tas ka vw nevar atvienot droseli pat ar noņemtu akumulātoru jo pēc tam tā ir atkal jāpieprogrammē, vai 2009 gada mersis kuram nevar atgaisot bremzes bez dīlera datora. vair arī citi kuriem pat kolodkas nevar aizmugurē bez kompja nomainīt. Ja tas tev liekas normāli un tā ir labāk nekā kādreiz un tad tā ir cita lieta.

Kāpēc vecis bar braukāt apkārt ar 84 gada golf 2 automātu un tā mašīna vēlaizvien brauc, bet jaunās automātiskās kārbas brūk pēc pāris gadiem, nemaz nerunājot par robotiem, katastrofa ne kārba. To visu dienu dienā skatoties es saprotu tikai to ka labāk braukāju ar vecāku mašīnu nekā visu laiku tā stāv servisā ar kkādiem absurdiem defektiem. Jaunajam RangeRover ir jāceļ augšā kuzavs no rāmja lai nomainītu degvielas filtru. Tā ir labāk? :shock:
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 19:20

Šīs diskusijas par veco un labo, jauno, bet slikto, ir senas un vienlaicīgi smieklīgas. No bērnības atceros kā īsti veči 85' gadā sprieda, ka astotais žigulis ir sūds, bet klusībā visi to gribēja. Līdzīgi bija, kad deviņdesmitajos, tie kas brauca ar 15 gadīgām grabažām, kam bija karburatori (arī es), spriedām, cik neuzticamas un dārgas ir mašīnas ar inžektoriem, jo, ja nobirst, tad...
Jaunajās ir vairāk elektronikas, komforta un drošības, bet mazāk izturības, jo ir vairāk kam lūst. Cits stāsts, ka cilvēki, kas to nevar atļauties, pērk xc90, bmw un citus sarežģītus un dārgus auto ar 500t km nobraukumu, un pēc tam kreisajos servisos čīkst, ka viss ir nopuvis. Nav jāpērk nodzīts XC90 pa 15k eur, bet gan jauns KIA, kur septiņus gadus, ja kaut kas lūzīs, labos oficiālajā servisā bez maksas.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 19:41

Šīs diskusijas par veco un labo, jauno, bet slikto, ir senas un vienlaicīgi smieklīgas. No bērnības atceros kā īsti veči 85' gadā sprieda, ka astotais žigulis ir sūds, bet klusībā visi to gribēja. Līdzīgi bija, kad deviņdesmitajos, tie kas brauca ar 15 gadīgām grabažām, kam bija karburatori (arī es), spriedām, cik neuzticamas un dārgas ir mašīnas ar inžektoriem, jo, ja nobirst, tad...
Jaunajās ir vairāk elektronikas, komforta un drošības, bet mazāk izturības, jo ir vairāk kam lūst. Cits stāsts, ka cilvēki, kas to nevar atļauties, pērk xc90, bmw un citus sarežģītus un dārgus auto ar 500t km nobraukumu, un pēc tam kreisajos servisos čīkst, ka viss ir nopuvis. Nav jāpērk nodzīts XC90 pa 15k eur, bet gan jauns KIA, kur septiņus gadus, ja kaut kas lūzīs, labos oficiālajā servisā bez maksas.
Labi kurmi tev kā parasti ir 100% taisnība. :thumbup:
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 19:50

Šīs diskusijas par veco un labo, jauno, bet slikto, ir senas un vienlaicīgi smieklīgas. No bērnības atceros kā īsti veči 85' gadā sprieda, ka astotais žigulis ir sūds, bet klusībā visi to gribēja. Līdzīgi bija, kad deviņdesmitajos, tie kas brauca ar 15 gadīgām grabažām, kam bija karburatori (arī es), spriedām, cik neuzticamas un dārgas ir mašīnas ar inžektoriem, jo, ja nobirst, tad...
Jaunajās ir vairāk elektronikas, komforta un drošības, bet mazāk izturības, jo ir vairāk kam lūst. Cits stāsts, ka cilvēki, kas to nevar atļauties, pērk xc90, bmw un citus sarežģītus un dārgus auto ar 500t km nobraukumu, un pēc tam kreisajos servisos čīkst, ka viss ir nopuvis. Nav jāpērk nodzīts XC90 pa 15k eur, bet gan jauns KIA, kur septiņus gadus, ja kaut kas lūzīs, labos oficiālajā servisā bez maksas.
Daļa taisnības ir, bet ja tev būtu bijis kāds jauns auto redzētu cik raiti tas viss notiek :lol:
Es pat neizplūdīšu stāstos, tas viss ir pieredzēts! vienīgi ja nobrauc garantijas laiku un ņem atkal jaunu.....
KIA nav auto!
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 19:54

Nesapratu, kas notiek raiti?

Par KIA droši, ka grimsti stereotipos, ja tā raksti.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 20:15

Nesapratu, kas notiek raiti?

Par KIA droši, ka grimsti stereotipos, ja tā raksti.
Pērkot jaunu auto palasi līgumu, kas tiek remontēts un kas netiek!
Jā to sūdu pats pircis jaunu nēsmu, bet ir vairāki radinieki, viens no viņiem ir nelaimīgs un nav vēl garantijas laiks beidzies, otram sāka brukt neilgi pēc garantijas beigām!
Labs auto pamatā būs labs arī vecs, protams visam ir savs resurss, kurš iet uz galu un ja nekopj tad resurss beidzas vēl ātrāk!
Man tā pat kā biedram pusautomatam ir pieredze no servisa laikiem arī no tiem pašiem deviņdesmitajiem jo tieši deviņdesmito beigās uzsāku praksi kā arī paša pieredze un citu pieredzes. Tā kā ar tiem steriotipiem ir kā ir, parasti cilvēki īd par alumīnija piekarēm, ka tur viss ātri jūk, nu vot tas ir stereotips, ja saliek detaļas podjobkas tad arī jūk, uzliec oriģinālu un brauc daudzus gadus bēdu nezinot, bet kopumā auto jo jaunāki jo sliktāki jo nu nav izdevīgi taisīt auto saules mūžam. Agrāk būvēja auto cilvēkiem, bet tagad biznesam.

Ja tev veci auto un žiguļi nepatīk tad ko peries? izskatās, ka tevi dzīve smagi traumējusi, ka pārsvarā visur un par visu gribi ko sliktu pateikt.....
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 20:33

Pirmkārt, par žiguļiem savu attieksmi esmu paudis iepriekš, bet varu atkārtoties. Vaz der personīgajam muzejam, kur glabājas citas nostaļģijas lietas un muzejam atbilstošā kondīcijā. Kā braucamais tas šodien derīgs mazohistiem un tiem, kas apgalvo, ka tvaika lokomotīve bija labāka, jo to bija vieglāk salabot nekā šodien dīzeļnieci...
Otrkārt, dzīve ir dauzījusi tos, kas uzdod vēlamo par realitāti un mēģina to ietriept citiem. Es neko nesaku, katram sava rocība utt, bet, ja braucot ar 15 gadīgu audi lepni paziņojam, ka jauns KIA nav mašīna, tad gan dzīves sitieni nav gājuši secen.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 20:43

Redz, cilvēki pierāda pretējo! un tev nu galīgi nav taisnība par visiem 100% daudz kas ir atkarīgs no cilvēkiem un prasībām! kā arī no auto, žigulis varbūt nav tas labākais piemērs, bet auto būvē ir ne mazums auto, kuri bija pāri savam laikam, modernāki un tiek vēl šodien izmantoti ikdienā un to dara ļoti bagāti cilvēki.
Tie ir tikai tavi uzskati nevis fakts ;)
Man audi ir tikai viens no, bija laiks kad braucu ar dažus gadus vecu auto, bet ātri sapratu, ka man to nevajag. Šis 15gadīgais auto kādreiz bija biznesa klases, neteikšu, ka tagad kas būtiski mainījies vienīgi gadi nākuši klāt, bet kvalitāte saglabājas!
Ar kādu Tu pats brauc, ja esi tik liels speciālists?

Jā dzīve nav medus maize, bet ja tu domā ka jauna KIA ir vērtība tā ir mašīna tad man tevis žēl! esi plastmasas šibpotreba useris :(
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 21:14

Es jau arī paužu savu viedokli - un neko vairāk.
Redz es savukārt smaidu par cilvēkiem, kas grib lekt virs savas pēcpuses un lieto citu nobrauktas lamatas. Pats rakstīji, ka paziņam audi jau sasniedzis 9k eur izmaksu slieksni, kaut cena ir uz pusi mazāka + laiks servisos un gan jau palikšana uz ielas utt. Protams, protams - biznesa klase un nemaz nav širprotebs, jo lielākā daļa no saražotā jau nodota šrotos.
Redz ar tādu jaunu kia gan ir garlaicīgi. No rīta piešķil, aizbrauc, kur vajag ar atdzesētu salonu vai tieši otrādi ar siltiem sēdekļiem un stūri un citiem komforta elementiem, un vakarā esi atpakaļ. Un tā dienu no dienas. Ja kāds sīkums noplīst, tad tev nekas par to nav jāzin, tik uz stundu jāiegriežas servisā padzert kafiju.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Mainu pērku

22 Nov 2015, 21:43

Es jau arī paužu savu viedokli - un neko vairāk.
Redz es savukārt smaidu par cilvēkiem, kas grib lekt virs savas pēcpuses un lieto citu nobrauktas lamatas. Pats rakstīji, ka paziņam audi jau sasniedzis 9k eur izmaksu slieksni, kaut cena ir uz pusi mazāka + laiks servisos un gan jau palikšana uz ielas utt. Protams, protams - biznesa klase un nemaz nav širprotebs, jo lielākā daļa no saražotā jau nodota šrotos.
Redz ar tādu jaunu kia gan ir garlaicīgi. No rīta piešķil, aizbrauc, kur vajag ar atdzesētu salonu vai tieši otrādi ar siltiem sēdekļiem un stūri un citiem komforta elementiem, un vakarā esi atpakaļ. Un tā dienu no dienas. Ja kāds sīkums noplīst, tad tev nekas par to nav jāzin, tik uz stundu jāiegriežas servisā padzert kafiju.
Nu izklausās jau pēc pasakas! Kaut visi tā varētu.Bet pēc garantijas laika beigām tas kia būs metams, pats teici ka smiekli nāk ka cilvēki pērk citu nodzītus lūžņus un pēctam bezgalīgi remontē no ķipa E60 vai XC90. bet kapēc vēljoprojām apkārt braukā nodzītie lūžņi no 80 beigām? Mašīnas vnk tika taisītas labāk, tāds kia pēc 25 gadiem būs sen pārtapis 100 citās mašīnās un 20 ledusskapjos. Visslielākā mūzdienu auto izgāšanās ir mazda 6 visas ar cauram grīdām. :lol:
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests