Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
kikis
Vazists
Topic Author
Posts: 9
Joined: 17 Feb 2014, 10:53
Automašīna: vaz 2103
Location: Ogre

Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 18:46

Helo. Vēlos pasūtīt pāris lietiņas no Krievzemes (man tā būtu pirmā reize). Šeit izlasīju, ka daudzi ir sūtījuši no 33sport.ru, bet neviens nav padalījies ar to pašu procesu KĀ - kuru no tām sūtīšanas metodēm ir jāizvēlās, kuru naudas pārskaitīšanas metodi jāizvēlās (ja vispār kāda no piedāvātajām der), cik tad beigās tā sūtīšana izmaksāja un cik ātri atceļoja? Vai arī es kaut ko esmu sasapņojies un tas galīgi nebūs kā sūtīt kaut ko ebayā? :lol:
 
User avatar
VAZ2101
Vazists
Posts: 54
Joined: 09 Mar 2015, 14:31
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 26269124
Location: Rīga

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 21:26

Helo. Vēlos pasūtīt pāris lietiņas no Krievzemes (man tā būtu pirmā reize). Šeit izlasīju, ka daudzi ir sūtījuši no 33sport.ru, bet neviens nav padalījies ar to pašu procesu KĀ - kuru no tām sūtīšanas metodēm ir jāizvēlās, kuru naudas pārskaitīšanas metodi jāizvēlās (ja vispār kāda no piedāvātajām der), cik tad beigās tā sūtīšana izmaksāja un cik ātri atceļoja? Vai arī es kaut ko esmu sasapņojies un tas galīgi nebūs kā sūtīt kaut ko ebayā? :lol:
Sveiks. Uzdevi gan labu jautājumu. Personīgi es neko neesmu sūtījis, bet ir tieši tāda paša velme kā tev, bet nekur nav info. Cik esmu pats izracis un uzzinājis, bet ne par Krieviju, bet par Ukrainu, bet pieļauju cenas līdzīgas. Problēma ir tāda, ka piegāde no Ukrainas ir dārga, piemēram, bija velme sūtīt poliuretāna bukses, bet pēc komunikāciajs ar paŗdevēju tas man pateica, ka piegāde uz Latviju izmaksā tik pat cik pats pirkums. Cik par Krievijas pastu, tad te var kaut ko aprēķināt https://www.pochta.ru/parcels. Bet cik norpotu vēl jākomunicē ar pārdevēju, jo ne visi būs gatavi sūtīt uz Latviju. Un galvenais, šajā gadījumā būs priekšapmaksa, es domāju, kas nozīmē, ka aizsūti naudu kaut kur, bet vēl nezini vai izsūtīs īsto preci. Varbūt kāds vēl var kaut ko precizēt? Labāk būtu dabūt galus caur paziņām, loģistikas kompanijām, draugiem nu kaut kā pašā Krievijā, un sūtīt uz to adresi, tik tad kaut kā no turienes dabūt. Man viena tante piedāvāja šādu variantu un tad ar tālbraucējiem atvest uz Latviju. Domāju pāris nedēļu laikā pamēģināšu šo variantu un tad došu ziņu, kas man iznāk pa naudām. 
__________________Ir kur tiekties :thumbup:_________________
Image
 
Giovani
Vazists
Posts: 208
Joined: 22 Apr 2012, 15:12
Automašīna: Vaz 21011
Location: Rīga - Saulkrasti

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 23:18

Pirms kāda gada sūtīju no Krievijas caur vienu pazīstamo. Process ļoti čakarīgs, sākumā bija problēma ar to, ka meklējām kā viņiem vispār naudu pārskaitīt, jo tikai ar priekšapmaksu. Atradām kaut cik sakarīgu mājaslapu, bet vairs neatceros kāda bija. Ar to tikām cauri diezgan labi. Tālāk detaļas tika sūtītas pie paziņas paziņas uz Pleskavu. Nāca ilgi. Bija problēmas uz robežas, bet tika cauri, šķiet, ar tekstu, ka detaļas ved savam auto nevis pārdot. Kad nonāca Rīgā, atklājās, ka nav vienas detaļas, bet tā kā nebija nekāda dārgā, tad negribēju vairs čakarēties. Īsāk sakot, sūtīšana un daļas lētas, jābūt cilvēkam Krievijā, kas saņem un pārsūta/ ved uz LV, var būt problēmas ar apmaksu un robežu un obligāti jāsakontaktējas ar veikalu.
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 23:44

Bija problēmas uz robežas, bet tika cauri, šķiet, ar tekstu, ka detaļas ved savam auto nevis pārdot. 
Man paveicās,kad es sūtīju,šī likuma vēl nebija. Atceros ka Micuks man neticēja :)
Sev sūtīju tāpat,tikai maksāju arī caur paziņu Krievijā.
 
kikis
Vazists
Topic Author
Posts: 9
Joined: 17 Feb 2014, 10:53
Automašīna: vaz 2103
Location: Ogre

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 23:48

http://ladapower.com/index.php?option=c ... ory_id=146

Šis bija pirmais ko atradu meklējot kaut ko no Ukrainas. Vismaz pasūtīšana civilizēta bet cena beigās īsti neatšķirās no šeit pat piedāvātās - piemēram bukses sanāk 118Eur ar sūtīšanu, bet tepat http://www.race-parts.eu/lv/?VAZ___VAZ_ ... e___Bukses sanāk 117Eur (rēķināju uz ātro tāpēc varbūt kļūdos).
Njā diemžēl pazīstamo man Krievijā nav, bet nu var mēģināt braukt iepazīties  :draugi:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

02 Jan 2017, 23:59

Bija problēmas uz robežas, bet tika cauri, šķiet, ar tekstu, ka detaļas ved savam auto nevis pārdot. 
Man paveicās,kad es sūtīju,šī likuma vēl nebija. Atceros ka Micuks man neticēja :)
Sev sūtīju tāpat,tikai maksāju arī caur paziņu Krievijā.
Runāju ar Lienes ielas pārdevēju, viņš neko par tādu likumu nezin :think:
 
Giovani
Vazists
Posts: 208
Joined: 22 Apr 2012, 15:12
Automašīna: Vaz 21011
Location: Rīga - Saulkrasti

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

03 Jan 2017, 01:25

Likums vai nē, saku tā kā bija dzīvē. Tagad gan varētu būt, ka pamainījusies kārtība.
 
kikis
Vazists
Topic Author
Posts: 9
Joined: 17 Feb 2014, 10:53
Automašīna: vaz 2103
Location: Ogre

Re: Sūtīšana no 33sport.ru

03 Jan 2017, 02:46

Likums vai nē, saku tā kā bija dzīvē. Tagad gan varētu būt, ka pamainījusies kārtība.
http://www.belladvina.com/lv/turistam/p ... i/muita_LV
Un vēl var ievest - Citas preces, kuru vērtība nepārsniedz 175 eiro. To personu, kuras iebrauc Latvijā no valstīm, kuras nav Eiropas Savienībā, personīgā bagāža netiek aplikta ar ievedmuitas nodokli, ar nosacījumu, ka konkrēto preču ievešana valstī ir bez komerciāla nolūka. 

Par to, ka preces nav domātas peļņas gūšanai, liecina preču ievešanas gadījuma raksturs, kā arī fakts, ka preces paredzētas tikai ceļotāja personīgai lietošanai, izmantošanai ģimenē vai dāvinājumiem, un to izskats un daudzums neliecina par komerciāliem nolūkiem. 


Varbūt šis ir iemesls kāpēc vienu palaiž bet citu nē? Info protams ir gadsimtu vecs, bet nu baigi jau mainīties nevajadzētu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests