Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: forsh video

17 Mar 2011, 14:59

bļitkojām. :brauc:
Tas gala līkums visāķīgākais.. Bet trasīte forša, var šļūkt kur grib un neko nesaskādēt.. :brauc:
nu vecīt ta ar glužī, nav. pajauta laipniekam un vis tev izstāstīs :D
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
Pēteris
Vazists
Posts: 163
Joined: 07 Jul 2008, 17:30

Re: forsh video

17 Mar 2011, 16:11

bļitkojām. :brauc:
Tas gala līkums visāķīgākais.. Bet trasīte forša, var šļūkt kur grib un neko nesaskādēt.. :brauc:
nu vecīt ta ar glužī, nav. pajauta laipniekam un vis tev izstāstīs :D
skatos ka mani sāk pieminēt! :D tajā dienā es arī braukāju un jau bija sadauzīts žigulis, ir arī neprofesionāls onboard video,kurā apdzenu šo žiguli :twisted:
tas gala līkums ko domā Rafalskis domā (ja pareizi saprotu,pēc garā labā līkuma) ir pati labākā vieta,kur panākt kvatras,pareizajā vietā un pareizajā laikā bremzējot varēja ļoti daudz pietuvoties,pat audi-style forumā rakstīja čalis, ka netika žigulim ar radzēm pakaļ,kaut man aizmugurē vairs nebija :twisted: un vispār tajā līkumā neielika kokā ;)
Ģirt,es mašīnu nesasitu,bet gan kādreizējais sportists,kurš tajos apļos ĻOTI grieza iekšmalas utt...un ja kas atceries ka es esmu zem šī lietotājvārda ;)
un kā tev patīk Rafalska uzrakstītais nosaukums ''bļitkojām''? :D
... vispār bija baigi labi izmantotas ziemas pēdējās dienas,kad uz vosa varēja tikt virsū-sestdienas,svētdienas un laiks pēc skolas un arī naktīs tika nobrauktas daudz stundas,tiešām prieks ka vairāk trenējos uz ātrumu nevis uz skaistumu braukāt uz ezera ...vēl bija interesanti noskatīties to kā skatījās uz samīcītu žiguli kad atbraucu vienmēr uz ezeru,diez ko viņi domāja,kad tik šķību purnu redzēja braucamu žiguli :mrgreen: bet mašīna drīz būs pie bleķiniekiem :thumbup:
 
Pēteris
Vazists
Posts: 163
Joined: 07 Jul 2008, 17:30

Re: forsh video

17 Mar 2011, 16:19

Tas gala līkums visāķīgākais.. Bet trasīte forša, var šļūkt kur grib un neko nesaskādēt.. :brauc:
pēc nostāstiem,šogad ir novākojušas divas evolūcijas,bet manā acu priekšā ir uzlicis uz jumta viens džips,tad vēl vairāki buferi apskādēti(kā jau vienmēr) un kvatrām dzinēju problēmas ;)
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: forsh video

17 Mar 2011, 19:12

Ok, ņemu savus vārdus atpakaļ! :D :D
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: forsh video

17 Mar 2011, 19:40

skatos ka mani sāk pieminēt! :D tajā dienā es arī braukāju un jau bija sadauzīts žigulis, ir arī neprofesionāls onboard video,kurā apdzenu šo žiguli :twisted:
tas gala līkums ko domā Rafalskis domā (ja pareizi saprotu,pēc garā labā līkuma) ir pati labākā vieta,kur panākt kvatras,pareizajā vietā un pareizajā laikā bremzējot varēja ļoti daudz pietuvoties,pat audi-style forumā rakstīja čalis, ka netika žigulim ar radzēm pakaļ,kaut man aizmugurē vairs nebija :twisted: un vispār tajā līkumā neielika kokā ;)
Ģirt,es mašīnu nesasitu,bet gan kādreizējais sportists,kurš tajos apļos ĻOTI grieza iekšmalas utt...un ja kas atceries ka es esmu zem šī lietotājvārda ;)
un kā tev patīk Rafalska uzrakstītais nosaukums ''bļitkojām''? :D
... vispār bija baigi labi izmantotas ziemas pēdējās dienas,kad uz vosa varēja tikt virsū-sestdienas,svētdienas un laiks pēc skolas un arī naktīs tika nobrauktas daudz stundas,tiešām prieks ka vairāk trenējos uz ātrumu nevis uz skaistumu braukāt uz ezera ...vēl bija interesanti noskatīties to kā skatījās uz samīcītu žiguli kad atbraucu vienmēr uz ezeru,diez ko viņi domāja,kad tik šķību purnu redzēja braucamu žiguli :mrgreen: bet mašīna drīz būs pie bleķiniekiem :thumbup:

zinu zinu, ka tu nenoskādēji, bet tu par šo gadījumi zini vislabāk:D
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
User avatar
Rafalskis
Vazists
Posts: 84
Joined: 26 Oct 2009, 00:49
Location: Rīga

Re: forsh video

17 Mar 2011, 23:23

pēter tev bija tas sarkanais žiks ar samīcīto purnu???
Vaz 21063 1.3 / Audi 80 b2 1.8 / Vaz 21061 1.5/Audi 80 GTE 1.8

Rūsa ātrumu nemazina!
 
Pēteris
Vazists
Posts: 163
Joined: 07 Jul 2008, 17:30

Re: forsh video

18 Mar 2011, 00:07

jā,pagaidām tas purns ir samīcīts :roll:
 
danniks
Vazists
Posts: 25
Joined: 26 Jul 2010, 11:19

Re: forsh video

09 Apr 2011, 11:44

 
vaz2105vaz
Vazists
Posts: 36
Joined: 26 Dec 2010, 20:22

Re: forsh video

09 Apr 2011, 12:53

riktīgi interesants video :)
 
andris007
Vazists
Posts: 46
Joined: 30 Oct 2009, 08:58
Location: deep hole called LV

Re: forsh video

10 Apr 2011, 16:37

some serious shit.. :brauc:
Last edited by andris007 on 26 Apr 2011, 23:06, edited 1 time in total.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests