No 19. līdz 25.aprīlim Tirdzniecības centrā „Galerija Azur”, kas atrodas Rīgā bijušā “AVTOVAZ” centra vietā. Retro tehnikas entuziasti atzīmēja LADA 40 dzimšanas dienu. T/c „Galerija Azur” bija apskatāmas LADA markas automašīnas no leģendārā VAZ 2101 jeb tautā dēvētās “kapeiciņas” līdz šodienas aktuālajiem jaunajiem LADA modeļiem.

Atzīmējot Vaz 2101 40. gadu jubileju AAK dalībnieki un domubiedri organizē ekspedīciju no Rīgas uz Toljati rūpnīcu ar četrām VAZ automašīnām un mikroautobusu RAF 2203 „Latvija”. Ekspedīcijas mērķis apmeklēt Toljati rūpnīcas muzeju un ražošanas cehus, lai godinātu leģendāro un postpadomju savienībā par kulta auto kļuvušo marku.
Ekspedīcijas starts no Rīgas uz Toljati tiks dots 2010. gada 7. jūlijā. Ekspedīcijas dalībnieki plkst. 11.00 pulcēsies pie Rīgas Motormuzeja.
Plkst. 14.30 ekipāžas Rīgas mēra Nila Ušakova pavadībā startēs braucienam no Rātslaukuma uz Krieviju.

Ekspedīcijas maršruts: Rīga – Maskava (Auto Exotika Show) – Toljati –Rīga.

Atbalstītaji: Rīgas Dome
Rīgas Motormuzejs
ERGO
TEXACO
RUBBERS

3 Responses to Vaz 2101 40. gadu jubilejas ekspedīcija

  • Traktorist says:

    Šodien biju ciemos pie ekspedicijas organizatora, paskatijos bīldes. Pasakums bija ļoti interesants.Gaidisim vairāk bīldes no Millera.

  • Andris says:

    šie auto joprojām ir apskatāmi veikalā AZUR. Visiem un bezmaksas! Dodieties un apskaties. Es pats biju un man ļoti patika!

  • avocado says:

    Kur tagad tos auto var apskatīt?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase

Koka rotaļlietas

Galdniecības pakalpojumi

VAZ