Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
eerms
Vazists
Topic Author
Posts: 80
Joined: 28 Nov 2009, 17:47
Location: Rīga/Ogre

Podiumi, vai kā viņus sauc.

26 Dec 2009, 16:36

Sveiki!

Vai kāds var padalīties ar infu - kur palūrēt idejas kā izgatavot podiumus (paaugstinājumus skaļruņiem, vai kāviņus sauc), lai var normāli ielikt priekšā skaļruņus?! Varbūt tos var iegādāties kādā veikalā? Wiper vazam ir tādi plastmasas radiotehnikas brīnumi, bet man gribās bišķīt smukākus. Kkur redzēju, ka džeki paši taisa. Tur kas jārēķina ar, vai nē?
Kādam ir pieredze ar šādā jautājumā? Vienkārši savādāk jau nav, kur priekšējos skaļruņus novietot..
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Podiumi, vai kā viņus sauc.

26 Dec 2009, 16:41

Informāciju esmu vācis par šīm lietām ļoti daudz, un veidi ir daž nedāžādi. Orģinālus kādus izbīdijumus būs ļoti gruti uztaisīt, vaig veidot pašam, no finiera riņķiem! Pēctam finiera riņķus salīmējot noklāt tos ar cietajām putām, un beigās uzšpaktelēt špakteli un slīpēt.
Kaut kur mētājas datora paša zīmēti uzmetumi gan durvīm, gan stokām! Izmēri nnekādi nav, bet uzmetumi idejām!
Stokās liek tweeterus, jeb pīkstuļus, bet durvīs midibasus, vai parastus skaļruņus!

Lūk arī viņi ir, cerams kad palīdzēju tev!
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Podiumi, vai kā viņus sauc.

26 Dec 2009, 16:43

Ak tad mani nav gana labi? :D Nu ok ok ir vienjiem padomju laika piesitiens, bet tomer sava nostalģija :)

Es domāju, ka nav nekas jārēķina, saprastu, ja tu subim kasti taisītu, tur gan vaigak kasti pēc pareiziem izmēriem un tā, lai skanja maksimāli labi tur atstarojas un nerodas atbalss trokšņi utt. Bet vnk skaljrunjiem domāju pietiks, ja smuku akstīti uztaisīsi un viss, rptoams var jau arii likt priekšējās druvīs iekša esu redzeejis ka ta dara, smuki izskatās, tkai jābojā durvju abšivka. Man bija savlaik takaa pamaaciiba kaa pareizi tas kastes tasiit, bet tas aika mbija priiekš subjiem un tadam leitaam, pamekleeshu moš ko atrodu ;)
 
 
eerms
Vazists
Topic Author
Posts: 80
Joined: 28 Nov 2009, 17:47
Location: Rīga/Ogre

Re: Podiumi, vai kā viņus sauc.

29 Dec 2009, 13:20

O, paldies! Tieši šo vajadzēja!
Tagad tik jāsagaida tumbeles un jāsāk činīties!
Lamaķ ņe stroiķ.
 
eerms
Vazists
Topic Author
Posts: 80
Joined: 28 Nov 2009, 17:47
Location: Rīga/Ogre

Re: Podiumi, vai kā viņus sauc.

01 Aug 2010, 17:35

jau sen iepirktas. kaut kādas puskreisās bassx. ķīnietis, bet skaņai nav lielu vainu :)
Lamaķ ņe stroiķ.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests