Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

dzinejs raustas

24 May 2013, 14:19

Sveicinati,

ir sekojosha problema , vaz 2106 dzinejs , aizdedze ir sareguleeta pec visam atzimem , kjede tapat , varsti noreguleeti un gaitas ipashibas motoram labas , tachu ir viena problema ar ko mocos jau pasen , dzinejs pie maziem apgriezieniem uzdodot gazi viena momenta itka noraistas , taka aizrijaas , un tas ir tikai viena vieta uz maziem apgriezieniem kad karburatora ir pat ne liidz pusei atveeries primaras kameras varsts.
ar roku leenam turot gaazes sviru kad motors darbojas ir viens taads moments kur nedaudz uzdodot gaazi virs tushgaitas motors straada taada taka raustekliiga gaita vislaik , tiehsi viens moemnts , ar kaju to neuzkjert bet ar roku uzmanigi pieturot gaazi var nokjert ot briidi kad vinsh straada raustiidamies itka viena svece nebutu ejosha. nedaudz pazeminot vai uzdodot gazi tas moments pazud un viss atkal ir pilniigi normali.
karburators ir 2106 vebers. dizes nav aizkaltushas ir mainitas, pats karburators itka tirs un normals.
vakumpaatrinatajs pie sadalitaja strada ir parbaudiits un kontakts ieksha ari mainits. dari ko gribi nekas nemainas. atkariba no aizdedzes noregulejuma sis raustijuma moments paliek mazaks vai lielaks bet nepazuud tatad aizdedze ta nebuus.

pie augtsiem apgriezieniem nav nekadu problemu gaita ir tira un ligana ari jauda ir pietiekosha , tieshi pie maziem kas visvairak trauce pirmajam otraja atrumam pilseta paatrinashanas briidi.ka ari atlaizhot gaazi.

varbut kaads knifs karburator'a , varbut diizhu izmeri nepareizi , starp citu primaras kameras " miizejs" ari straada.

padalieties ludzu pieredzee.un ieteikumos.
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

28 May 2013, 00:12

tatad neliels updeits/atjauninājusm informācijai.

šodien nomainiju 2106 veber karburatoru uz kautkādu tur ozon laikam vai kas vinsh skaitaas nāk ar primāro mazāku sekundaro lielāku un sekundāra iet uz vakuma principa paverās.
tatad raustīšanas apgriezienos ir pazudusi gaita daudz līganāka , varētu teikt karburators bij pie vainas.šim ozonam gan brīvgaita taada nikjigaaka , taka raustās isti netur vienmērīgus apgriezienus.bet nu daudzmaz paregulējot gaisu un degvielas skrūves tas aiziet.

tātad tagad jautājums kādam "znatokam" kas karburatorā (sestā žiguļa vēberā) var būt tāds kas liek motoram kautkādos noteiktos zemos apgriezienos un tikai tajos noraustīties jeb taka "aizrīties" ??
cik pamanīju vēberam nenāk speciāla izvada prieksh vakuma kas iet uz sadalītāju priekš aizdedzes paatrinātāja kontakta , taču tas tkā veiksmīgi tiek ņemts no tas vietas kur ziiet truba uz gaisa filtra , tada maziņa kas pienāk klāt kur kartera ventilācija stiprinās pie gaisa filtra
varb;ūt ši truba dod parāk mazu vakumu un sadal;itaja kontakts īsti neizmaina attiecību uzdodot gāzi ?
a varbūt pasha karburātrā naturāli kkas aizdirsts ? nu padalieties pieredzē?
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: dzinejs raustas

28 May 2013, 15:06

:mrgreen: Tu piesinies 25 gadus vecam karburatoram par to ka tas parejas režima drusku noraustas?


P.S> vajnu tač pats jau noversi..velies veberi sačinit un uzlikt atpakaļ?

P.S.S varbut kautkur gaisu sūca klat.... :Nezinu:
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Kristians
Vazists
Posts: 133
Joined: 14 Mar 2010, 15:11

Re: dzinejs raustas

28 May 2013, 17:04

nopérc lienes iela karburatora remkomplektu, saliec iek's'a visu jaunu un aizies! ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinejs raustas

28 May 2013, 17:13

Samainiit un cereet ka vaina pazudiis ir varianst, bet vai tas labaakais....
Pirms ko mainit jaukt vajag diagnosticeet. Kaa paatrinataj suuknis straadaa, iesmidzina tiesi kolektoraa, nekas nekur nenotek vai nezuud strukla? Kaa droseljvarsti straadaa, nav izdilushi?
Vajag nocekot visu no aarpuses un ja vaina neatrodas pamazaam jaukt un skatities, njem graamatu un studee!
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 01:42

da nu tur jau ta lieta micuk , kaada gramata veel zhigulim ko tur studeet , tur jabut aunam lai neizprastu ka vinsh straada :D:D:D

es to veeberu parliku ar remkomplektu , tur viss ir puusts un tiirits tiirs un svaigs , vaarsti straada labi, ats karbuuzis nav eljains aizdirsts vai netiirs bet tiirs. visur visu itka suuc , un TA veel sareguleeu brivgaitu dabuuju CO 2,7, un HC ari stiigaa un viss bij labu labais. tapec jau prasu jums ka pasham nav iisti vairs ideju. nu ok piekriitu ka mainit detaljas nav tas krutakais varinats bet ja tu zini ar lielu parliecibas procentu ka taa detalja ir pie vainas + zhigulim karburatoru ir tik smiekligi viegli nomainiit ka iemesls to nedariit buutu vieniigi stulbums vai slinkums.

nu ok tu saki ka es piekasos 25 gadus vecam karbuuzim bet nu ir pamats , ok vinsh noraustaas viena vietaa bet tas ir pietiekoshi lai pilseeta braukishanu uz mazu atrumu parsledzoties padariitu nebaudaamu. kuram ta patik raustiities taka taadam auto "māceklim" pie krustojuma.tas jau nav nopietni.

un jaa zinu ka vaina ir taja vēberā , visticamak degvielas gaisa attiecibas kkur kada momentā bet nekadigi netieku gudrs kur veel mekleet. tas karburators ir parskruveets kaadas paaris reizes.
nu varbut jums kadam ienak kaada gaisha ideja galvaa , aizdomaajieties , tas trenne smadzenes :D:D
paldies jau ieprieksh.

ar dīzem to izmeriem nevaretu but saistība ? zinu ka ja piem uzliek par mazu primaras kameras jo seviskji benindiizi uzsaakot vienmer slapst nost un jadod virsu daudz lai nenoslaptu.
nu dizes saliku ta ka 2106 veber rem komplekta paredzeets , bet varbuut kkas tomer nav ar vinjam vai vinju attiecibaam? principa nav ipashi daudz varinatu vai nu kautkur kautkas ir ciet vai ari gaisa degvielas attieciba. nevar iedomaties kas veel.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 03:11

Ja jau tev tur viss ir tik vienkaarshi tad arii vainu vajadzeetu atrast tikpat vienkaarshi ;)
Bet tomeer nav, taa kaa njem tik graamatu un maacies, izproti uzbuuvi, katras detaljas pielietojumu un tad arii atradiisi vainu!
Man ar saakuma kad nopirku ziku bija liidziiga probleema, saakumaa nomainiiju karbikji, bet kas nedeva mieru, siiki izpetiju un sapratu. Taa kaa nekaunies no graamatas.
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 12:26

nu ritigs latvietis tu micuk esi :D: nepako nepadalisies ar to ko pats izpipeejis drosvien zheel, grib lai otrs sak visu no gala.
tapec aju es reali te taisiju postu nevis lai man kaads macitu ka pasaule ir gramatas un vinas var ari lasiit , vai cik jus attapigi ne ? :D
ja ir garmatas , man pasham ir vairakas vaz gramatas kur viss vazs ka jau padomju laikos to darija ar vieglajiem auto ir siki un smalki aprakstiits. bet to visu izlasot es tagad peksni nepalikshu gudraks, nemot vera to ka izprotu karburatora uzbuvi un to ka tas darbojas.
un tas gramatas esmu lasijis jau pietiekami pie dazadu mezglu remonta , paarsvara motora. seit es vienkarshi nespeju ieraudzit vainu un ne es vienigais tapec es gaidju nevis gudru bljad dishanu bet kadu realu padomu ja taada nav tad sakiet ka nav un viss , samierinashos.

lieta drizak ir kada knifa kadi vaziem gadaas , man pasam ir bijusi un tados gadijumos noder kads pieredzejusa meha padoms kas sava dzive jau ar ko lidzigu ir cinijies. bet nu mes ta4 esam latvieshi , skopums un skaudiba.

P.S. ""Ja jau tev tur viss ir tik vienkaarshi tad arii vainu vajadzeetu atrast tikpat vienkaarshi ;) "" Nu epitetus un parspilejumus ar laikam njem ljoti tieshi , ar to frazi par vaz vienkarsiibu un aunu es drizak biju domaajis ka kopuma auto ir vienkarsh ar to es nedomaaju ka atseviskas lietas var buut ari sarezgiitas vai kaprizas. drosvien sacepies ne un izdomaaji man pamacit par gramatam? :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 17:42

Man nav zheel padoma to tev varees apliecinaat daudzi vazisti, bet pirms dot padomu parasti censhos saprast vai ir veerts, kas pa cilveeku seez aiz klavieres. Pirmais iespaids par tevi nav tas labaakais....
Tur viss ir vienkarshi, es visu zinu, visu parskruuveju, bet palidziet, graamataa neskatiishos labaak parakstiisu sacereejumus cik juus slikti, skopi skaudiigi....
Man un domaaju daudziem taada leciiga attieksme nersisa velmi palidzeet.
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 19:20

Man nav zheel padoma to tev varees apliecinaat daudzi vazisti, bet pirms dot padomu parasti censhos saprast vai ir veerts.
Man Micuks vienmēr izpalīdzējis ar padomiem :)
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests