Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
kopikas
Vazists
Topic Author
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

84mm klokjene

16 Dec 2013, 13:59

sveiki , kaadam nav info par to ka vaz 84mm 2130 klokjenei ir uzlabota eljoshanas sisteema?

petot gan vaz nivas klokjeni gan so ten 2130 es pamaniju ka nivas klokenei uz katra kaklina ir taka caururbts eljas kanaals kursh savienots no pamatgultnja kakla virzienaa uz klanja kaklu , savukaart 84mm versijai ir vienkarshi viens plataaks resnaaks , ieslips urbums no pamatgultnja kakla virziena uz klanja kaklu.

tatad uz kaklu viens caurums kursh pa tiesho savienots virziena no centra uz areejo malu kas iznaak no pamatgultnja kakla uz klanja kaklu.

jautajums butiiba ir vai kaads ar to varbut ir darbojies nav informeets vai shaada veida labak eljojaas shales vai kas izmainaas? principa eljas kanals skjiet resnaks.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: 84mm klokjene

16 Dec 2013, 17:29

Power is nothing without quattro
 
kopikas
Vazists
Topic Author
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: 84mm klokjene

16 Dec 2013, 22:23

spasibo
 
kopikas
Vazists
Topic Author
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: 84mm klokjene

16 Dec 2013, 23:44

super man palaimeejies ar " toljati" veidojumu , tatad maciba no shiem abiem video principa ir taada, vajag klokjenei visiem pamatgultniem izmantot taada shales kadas originali nak tikai galeejiem , respektiivi ar gropi pa vidu tajos prieksh eljas , pareizi piefikseeju?
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: 84mm klokjene

06 Jan 2014, 19:11

super man palaimeejies ar " toljati" veidojumu , tatad maciba no shiem abiem video principa ir taada, vajag klokjenei visiem pamatgultniem izmantot taada shales kadas originali nak tikai galeejiem , respektiivi ar gropi pa vidu tajos prieksh eljas , pareizi piefikseeju?
Man tāda kloķene stāv ņivā un izmantoju importa šāles kur abām šālēm ir rievas. Pagaidām nesūdzos! Bet viņai līdzi nāk zobrats jaunā tipa ķēdei ar vienu celiņu! Nezinu un neesmu pat domājis, iedziļinājies vai var pa vienkāršo salāgot ar vecā tipa motoriem.
12s 0-100km/h
 
kopikas
Vazists
Topic Author
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: 84mm klokjene

08 Jan 2014, 00:58

visu var salaagot veca tipa zobrats der virsuu, stiprinaas arii , garums asij gala taads pats.
bloks ta4 kaneka nav mainijies cik zinu vai varbuut ir nez.
nu shaales es man viens komplekts ir svaigas , dabuushu samekleet otru lai var no diviem salikt vienu komplektu kur cetri pamatgultnji stav uz rievotajam shaleem un videejais var staveet uz prosto.
tev ats motors stock jau naaca ar to klokjeni vai pats kko liki ?
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: 84mm klokjene

23 Jan 2014, 16:58

visu var salaagot veca tipa zobrats der virsuu, stiprinaas arii , garums asij gala taads pats.
bloks ta4 kaneka nav mainijies cik zinu vai varbuut ir nez.
nu shaales es man viens komplekts ir svaigas , dabuushu samekleet otru lai var no diviem salikt vienu komplektu kur cetri pamatgultnji stav uz rievotajam shaleem un videejais var staveet uz prosto.
tev ats motors stock jau naaca ar to klokjeni vai pats kko liki ?
Pats sūtiju un liku, oriģinālā stāv plauktiņā! :)
12s 0-100km/h

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests