Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
RAF
Vazists
Posts: 20
Joined: 08 May 2014, 11:39

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

28 Jul 2015, 19:24

Ja esi pārliecināts par to ,ka tagad karb. viss ir o.k. Uzliec elektronisko aizdedzi un visam jābūt kārtībā(ir pāris reizes tieši ar šādu diagnozi palīdzējis) SVARĪGI::: OBLIGĀTI nomēri kompresiju ,jo domāju, ka visticamāk tur arī būs vaina.Un paskaties kartera ventilāciju vai vispār ir vērts ko tālāk meklēt.
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

22 Oct 2015, 21:34

ja tiešām karburatoram ir pāriets pāri tad vienīgā problēma būs aizdedzē, ja ir parastā kontaktu aizdedze tad elektroniskā aizdedze atrisinās problēmu, ja negribas mainīt tad jāpārbauda spole, sveces, vajag pārbaudīt kontaktus, svečvadus- problēma vāja dzirkstele.
Lai gan arī treknākam degmaisījumam vajadzēja palīdzēt, bet atkarībā cik jūs treknu saregulējāt.
 
kaspars50
Vazists
Posts: 61
Joined: 12 Oct 2016, 13:16

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

12 Oct 2016, 13:40

viss vienkārši, pavēro pludiņkamerā līmeni, iespejams pa zemu varbūt par augstu.
ideālā gadījumā pludiņkamerā kur nāk ta slīpa sieniņa , līmenim vaidzētu būt viņai pa vidu. atregulē pludiņū uzka4ā sūkni un tad norauj nost galvu karburatoram un redzēsi.
vai arī tev iespējams nečurā pareizi tas snīpis.

sevišķi vairāk varinatu tur nevaidzētu būt.

piekrītu,man bija tas pats,problēmas ar līmeni!
un vēl pamaini adatu uz tādu kur galā gumija.
 
Brokers
Vazists
Posts: 30
Joined: 16 Apr 2012, 01:39

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

27 Jun 2017, 00:52

Sveiki!
Man arī ir DAAZ 2107 karburators.
Problēma tāda, ka pēc motora pirmās noslāpēšanas karburatorā turpina ieplūst bendzīns. 
Pludiņa līmeni esmu atregulējis pēc grāmatas un arī pašu adatiņu esmu nomainījis jaunu no remontkomplekta. 
Vai ir vēl kāda lieta, kam jāpievēršs uzmanība? 
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

27 Jun 2017, 01:13

Pēc pirmās? ir vēl otrā noslāpēšana? īsti nesapratu  :Nezinu:
Benzīns plūst karburatorā vai ieplūdes kolektorā?
 
Brokers
Vazists
Posts: 30
Joined: 16 Apr 2012, 01:39

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

27 Jun 2017, 09:32

Vainīgs, neprecīzi izteicos. 
Benzīns ieplūst pirmajā degkamerā pēc motora noslāpēšanas, un plūst nedaudz vairāk vairāk par 1 min. 
Pēc tam protams ir problēmas ar motora iedarbināšanu, dēļ liekās degvielas ieplūdes kolektorā.
Vai varētu būt, ka adatiņa ir brāķis un nepilda savu funkciju vai brāķis ir arī manā pludiņā līmeņa regulēšanā?
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

27 Jun 2017, 10:02

Abi varianti var būt pie vainas. Gan adatiņa brāķis gan tava regulēšana. Cik esmu pircis tos remkomplektus adatiņas no visiem var izmest. vienmēr ir laidušas garām. Vajag izskrūvēt un ar muti pasūkt caur viņu. iesaku no vecā karbiņa savākt, vai arī ja dzīvo kkur netālu no rīgas vari piebraukt, man mētājas čupa ar šito karbiņu detaļām, gan būs arī kādas labas adatiņas.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
VAZ2101
Vazists
Posts: 54
Joined: 09 Mar 2015, 14:31
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 26269124
Location: Rīga

Re: DAAZ veber tipa karburatora nedienas

27 Jun 2017, 10:57

Adatiņu un vakumu pārbaudīji? Ja pareizi sapratu par kuru, tad izskrūvē to skrūvi kur iet iekšā adatiņā un pamēģini vienkārši pasūkt gaisu ar muti, vai nav tā, kad adatiņā itkā ir ciet, bet gaiss iet. Man bija identiska situācija, nopirku remkomplektu, bet liekot adatiņu iekšā nolēmu pārbaudīt, viņa ir pilnībā visa šķība un greiza, no vakuma nebija ne smakas. Ieliku veco, kura bija daudz kvalitatīvāka nekā jaunā.
__________________Ir kur tiekties :thumbup:_________________
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests