Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
edžo
Vazists
Posts: 37
Joined: 14 Sep 2009, 15:34

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

14 Sep 2009, 15:44

Sveicināti.

Nav bijusi liela darīšana ar Žigulīšiem, jo pārsvarā ar arzmeju mašinām darīšana. Tad nu sanāk ka esmu ticis pie Vaz 2107, divi gadi stāvēja nekustināts, bij salipis sajūgs bet velkot pielaidām un vis strādāj. Bet tagad par problēmu, lieta tāda ka nevar piedarbināt. Aķīts jau ar nav jauns bet 2005 gada uzlādēju, pārbaudiju elektrolītu ar to aparātiņu rāda zaļajā, tāda normāli, uzlieku uz autiņa aķīša indikātors panelī rāda zaļajā bet tuvāk baltajai iedaļai, kaut kā knapi pieleca, biku pabraukāju pa garažāu koperatīvu un tad noslāpēju, bet vairāk pielaist nevarēju, itkā grib griest bet nevar, bet piepī'pējot no cita autiņa pielec un iegriež bez problēmām. Vai varētu būt aķis par vāju? Un kad griež ar to veco aķi tad dažriez tākā tirkšķi parādā tākā no stratera laikam. Un vēl tāda lieta kad dabūn pie dzīvības un ir sasniegta darba tem. čoks ir iebīdīts atpakāl, bet dažriez tākā noraustās un grib noslāpt. Laikam jau būs jāizskrūvē sveces jānotīra un laikam jau eļļa ar jānomaina lai vieglāk griest.
Atvainojos par šādiem jautājumiem, vienkārši nav bijusi saskarsme ar Vaziņiem :) Bet autiņš patīk
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

15 Sep 2009, 18:03

Man gan liekas, ka tev citu akumulatoru vajag!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

15 Sep 2009, 20:17

Jā, aķim varētu būt kirdik. Un par to gribēšanu tā kā slāpt, sveces nevis jānotīra, bet jāliek jaunas. Vēl paskaties gaisa filtru, benzīna filtru. Iespējams kkas ar aizdedzi nav labi. Vai zem sadalītāja vāka kontaktos nav iemeties zaļais! Svečvados tas pats!
Tā viņš ir, ilgstoša mašīnas stāvēšana arī var nodarīt kaitējumu 8-)
Last edited by Admiral on 16 Sep 2009, 21:09, edited 1 time in total.
 
edžo
Vazists
Posts: 37
Joined: 14 Sep 2009, 15:34

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

16 Sep 2009, 11:02

Pladies ;) Būs jāķeras vērsim pie ragiem.

Moš kāds zin kur var pārdaugavā nodot(pārdot) vecos aķīšu vai nododot vecos apm 6gab ar atlaidi iegādāties jaunu
 
edžo
Vazists
Posts: 37
Joined: 14 Sep 2009, 15:34

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

19 Sep 2009, 10:50

Nodoti vecie akīši un iegādāts jaunais, pagaidām lec :)))) Nomainīts arī gaisa filtrs. Moš kāds var pateikt vai to paralona vates riņķi var ņemt nost no tā gaisa filtra vai labāk tomēr attāt? Zinu ka domāts putekļu savākšanai.
 
edžo
Vazists
Posts: 37
Joined: 14 Sep 2009, 15:34

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

20 Sep 2009, 12:30

Vakra pabūt TA iziets bez problēm pat ņemot to ka mašina 2 gadus stāvējusi un nav kustināta, eļļa nav mainīta, un benzīns ar kādus tos pašu 2 gadus vecs. Tad nu ik pa brīdim 'pieraustās, bet tas jau laikam dēl svecēm, biju izskrūvējis itkā jau normālas un vados zaļais pūķis ar nav iemeties. Bet tad sekoja pārsteigums, kad pabraucu ielgāk un noslāpēju, ja šķil uzrez pielec, bet pēc kāda laika problemātiski pielaist, kas par vainu varētu būt, kur jāmeklē, kā arī sāk ost pēc bendžas pamatīgi.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

20 Sep 2009, 20:58

Man arī tā ir, ka siltu motoru grūti pielaist, es drusku uzspiežu uz gāzes pedāļa tad aiziet!
Domāju, ka tas tādēļ, ka stāvot degviela satek iepūdes kolektorā un rodas maisijums, ko nevar aizdedzināt, jo par maz gaisa!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
edžo
Vazists
Posts: 37
Joined: 14 Sep 2009, 15:34

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

21 Sep 2009, 09:11

Un kāds būtu problēmas risinājums?
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

21 Sep 2009, 13:12

Man liekas ka tev vajadzetu karburatoru patirit ;) un paregulet
Power is nothing without quattro
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Kārtējais jaut. Nelec sadaļā :D

21 Sep 2009, 22:15

Vakra pabūt TA iziets bez problēm pat ņemot to ka mašina 2 gadus stāvējusi un nav kustināta, eļļa nav mainīta, un benzīns ar kādus tos pašu 2 gadus vecs. Tad nu ik pa brīdim 'pieraustās, bet tas jau laikam dēl svecēm, biju izskrūvējis itkā jau normālas un vados zaļais pūķis ar nav iemeties. Bet tad sekoja pārsteigums, kad pabraucu ielgāk un noslāpēju, ja šķil uzrez pielec, bet pēc kāda laika problemātiski pielaist, kas par vainu varētu būt, kur jāmeklē, kā arī sāk ost pēc bendžas pamatīgi.
Vispirms adatu pludiņkamerā janomaina, parasti tur visa vaina.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests