Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:22

Uldi (bloķis) eij gulēt un mosties ar pozitīvām domām skolas gaitās:)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:23

Varbūt izteicos ne īsti precīzi, bet nēsmu rakstījis, ka tas ir mans izdomāts, doma bija tāda, ka mana ideja tādu uztaisīt!
Līdz šim te neviens neko tādu nebija publicējis jo par šo variantu informācija ir tikai divos interneta resursos kas ir Krieviski un atrast nav viegli it sevišķi ja nezin Krievu valodu!
klievi redz man pirms divdesmit gadiem bija tikai deviņi gadi tā kā nu nekādi nevaru un daudzi šejienieši nevar zināt ko jūs tur "vārījāt"!
Varbūt nevajag ņirgāties?
Starp citu gribēju likt ferodo šeibas, bet tur nav vietas un izsecināju, ka tās šeibas sadils ātrāk kā metāla šeibas, šis man ir izmēģinājuma variants un nāksies mācīties no savām kļūdām jo mums jau nav kas pamāca tik paņirgājas :Nezinu: !
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:24

klievi tev tochna ir kkadi mazvertibas kompleksi !!!(es domaju vairakums piekritis)

PS. beidz vienreiz sevi apkaunot

Manliekas jums visiem citiem ir jābeidz sevi apkaunot. Vismaz viens cilvēks raksta par tēmu un ar pieredzi. Jūs pārējie tikai drist mākat. (protams ne visi)
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:40

Micuk pagaidāmneviens mans teikums nav bijis ''spļāviens "" tavā laiviņā bet ja pats tu spētu palasīt savus kaomenārus dažādās kategotijās tad tu nonācis pats pretrunā ar sevi:) -palasi par dzinējiem ko esi rakstijis---........nedomājat kad es te ieskrienu un kautko uzskricelēju uz ātro- paskataties džeki paši kas saglabājas jusu vēsturēs un ko paši esat kautkad rakstijuši...............
ieliekat man ūdzu kādu komentāru (copu paste) kur es būtu par kādu ņirg;ājies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vot jus te ņirgājaties..bet manu dvēseli tas nekar..:)) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:43

klievi tev tochna ir kkadi mazvertibas kompleksi !!!(es domaju vairakums piekritis)

PS. beidz vienreiz sevi apkaunot

Manliekas jums visiem citiem ir jābeidz sevi apkaunot. Vismaz viens cilvēks raksta par tēmu un ar pieredzi. Jūs pārējie tikai drist mākat. (protams ne visi)





Ja gudrit!!! ko tad vins tadu jedzigu vispar ir uzrakstijis??? tiesham busu shoka ja vins uzrakstis no kada materiala ( vinji tajos laikos) lika paplaksni starp satelita zobratu un diferenciala korpusu
 
BLOĶIS
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 12 Nov 2010, 14:19

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:48

Klievi !!
Es neesmu Uldis! Un man ir stipri vairāk gadu nekā TEV !!
Doma bija dot kādu ideju par nelielām izmaksām !
Nopirkt bloķi no Krievijas, Valmierā, no Paidera ............ u.t.t. jau nav nekāda māksla !!!
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:56

Klievi !!
Es neesmu Uldis! Un man ir stipri vairāk gadu nekā TEV !!
Doma bija dot kādu ideju par nelielām izmaksām !
Nopirkt bloķi no Krievijas, Valmierā, no Paidera ............ u.t.t. jau nav nekāda māksla !!!
Prasu vēlreiz, vari lūdzu ielikt bildi ar šo bloķi kad ir kādu laiku pabraukts? Kaut uz PM.
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:04

Micuk pagaidāmneviens mans teikums nav bijis ''spļāviens "" tavā laiviņā bet ja pats tu spētu palasīt savus kaomenārus dažādās kategotijās tad tu nonācis pats pretrunā ar sevi:) -palasi par dzinējiem ko esi rakstijis---........nedomājat kad es te ieskrienu un kautko uzskricelēju uz ātro- paskataties džeki paši kas saglabājas jusu vēsturēs un ko paši esat kautkad rakstijuši...............
ieliekat man ūdzu kādu komentāru (copu paste) kur es būtu par kādu ņirg;ājies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vot jus te ņirgājaties..bet manu dvēseli tas nekar..:)) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Nesku ka esi piespļāvis manu laivu :D
Izlasīju ko rakstīji un atbildēju ko domāju, tiešām nu nekādi nevarēju zināt ka tavā laikā jau kas tāds darīts, nekur nekas līdz šim nav bijis dzirdams ne lasīts kur Latvijas resursos :Nezinu:
Par to ņirgāšanos, nu katrs uztver pa savam, bet nu iespaids no komentāriem tāds, ka jūs te loxi neko nejēdzat tur ko muģījat :think:
Jā par paša komentāriem reizēm var pabrīnīties :yahoo:

Starp citu gatavoju tev vēstuli ar kaudzi jautājumiem par žika motora uzlabošanu, gribu tā sakarīgi noformulēt jautājumus tāpēc jau kādu mēnesi rakstu, bet nu bībele nebūs :rofl: ceru, ka vispār ir jēga rakstīt jo negribētos notērēt laiku bezjēdzīgi :roll:
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:18

varat būt visi mierīgi un morāli noturīgi- -teikšu atkal to veco sakāmvārdu - man vienalga ko jus spiežat atarp tiem zobratiem , vai tas ir zīmuļdrāžamos pa 20 kop vai kas cits , un citās vietās un pērkat no kurienas jums izdevīgāk . tas mani absalūti nesatrauc , jo lai pļavā ganībās izlaiztam zirgam vai mežmalas zaķim kurš nemaņā sabijies lec pār ceļu jusu superžigiļa priekša pierāditu no trokšņa un citām vērtībām kas jāpierādāmsas un man tajā paša brīdī nesaprotamas sabītos arī vecas tantiņas ...nu darat tā!!!!!!!!!!!!ja jūtatie laimīgi tad darat džeki un nesūtat man dienā 12 privatas vēstules -lasast šos forumus -pērkar urbjus, vīles ,kaltus un dodat tik vaļā!!!!!!!!!!!!!
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:24

Un vins kartejo reizi pateica... "NEKO"

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests