Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:39

Wihur<s itkā tavs niks s kan cēl ibet tajā pašabrīdi dumji -nu pajautā kautko konkrētu ar kādiem konkrētiem cipariem- tad redzēsi atboldi..... vel jau neko te neviens tā īsti nav pajaut;ajis ,pamatā jau es te jautāju un nevaru ne ne kādām nopietniem ne smiadu izraisošiem jautājumiem neko sadzirdēt .ne tos pašos mērijumus reālus............,iemet kautkautkādu bildi -kopu paste un tad vis ķeras klāt-skaisti diski -oh supe -19; collas , skaita krāsa.kur dabūji u.t.t.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:48

varat būt visi mierīgi un morāli noturīgi- -teikšu atkal to veco sakāmvārdu - man vienalga ko jus spiežat atarp tiem zobratiem , vai tas ir zīmuļdrāžamos pa 20 kop vai kas cits , un citās vietās un pērkat no kurienas jums izdevīgāk . tas mani absalūti nesatrauc , jo lai pļavā ganībās izlaiztam zirgam vai mežmalas zaķim kurš nemaņā sabijies lec pār ceļu jusu superžigiļa priekša pierāditu no trokšņa un citām vērtībām kas jāpierādāmsas un man tajā paša brīdī nesaprotamas sabītos arī vecas tantiņas ...nu darat tā!!!!!!!!!!!!ja jūtatie laimīgi tad darat džeki un nesūtat man dienā 12 privatas vēstules -lasast šos forumus -pērkar urbjus, vīles ,kaltus un dodat tik vaļā!!!!!!!!!!!!!
Tomēr jau nav vienalga, citādi neko nekomentētu :eh:
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 01:53

Wihur<s itkā tavs niks s kan cēl ibet tajā pašabrīdi dumji -nu pajautā kautko konkrētu ar kādiem konkrētiem cipariem- tad redzēsi atboldi..... vel jau neko te neviens tā īsti nav pajaut;ajis ,pamatā jau es te jautāju un nevaru ne ne kādām nopietniem ne smiadu izraisošiem jautājumiem neko sadzirdēt .ne tos pašos mērijumus reālus............,iemet kautkautkādu bildi -kopu paste un tad vis ķeras klāt-skaisti diski -oh supe -19; collas , skaita krāsa.kur dabūji u.t.t.

dumsh varbut ir tikai tavs niks
tad jautajums-- Cik lielu speli starp virzuli un cilindru tu atstaji savam 210Zs 190nm motoram? reals jautajums--- REALA ATBILDE
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:03

micuk-tu esi manā uzterē viens no tiem ar kuru sarakstī;šos:))))))
....man .un ne tikai man šis ir ļoti smiglīki.........labi tad rakstīšu tā -----tagad jus pašisavā satrpā visi kas ir pret mani atrodar kopēju risinājumu šim mezglam ...
1lai es te neizklausītos smieklīgs -sākat paši saukt mērijumus ko jau pieminēju.:)))))))0
2) pamatojiet to lai būtu ticami.............
3)klievis koment;eja ........ja jav jus te tik ļoti sekojat daudzi maniem komentiem tad.........apgāžat manu neticību!

atkal -visiem savādāk domājo\siem un citiem paldies jau iepriekš par sapratni manu vienkāršo šīm sarežģi'tām lietām :rofl:
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:13

Wihur<s itkā tavs niks s kan cēl ibet tajā pašabrīdi dumji -nu pajautā kautko konkrētu ar kādiem konkrētiem cipariem- tad redzēsi atboldi..... vel jau neko te neviens tā īsti nav pajaut;ajis ,pamatā jau es te jautāju un nevaru ne ne kādām nopietniem ne smiadu izraisošiem jautājumiem neko sadzirdēt .ne tos pašos mērijumus reālus............,iemet kautkautkādu bildi -kopu paste un tad vis ķeras klāt-skaisti diski -oh supe -19; collas , skaita krāsa.kur dabūji u.t.t.
-nu pajautā kautko konkrētu ar kādiem konkrētiem cipariem- tad redzēsi atboldi..... vel jau neko te neviens tā īsti nav pajaut;ajis ----------------------(sito tu rakstiji)

var redzet ka tu pat tik elementru ciparu nevari nosaukt, jo pats neesi vinju buvejis( drosi vien pat blakam neesi stavejis tadam motoram), kartejo reizi ir pieradijies ka Klievis mak tikkai gudri muldet

man vairs jautajumu sim akstam nav un varu saderet ka Micuks nekadu informaciju nesagaidis!!!!!!!!!!!!
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:20

atbilde WIHURAM -DAVAI MAINI NIKU JO AR TĀDU NIKU IR JĀBŪR APAKŠAĀ SPEČUKM
ATBILDE KONKRĒTA-saprotu par kuru dzin\ēju tu jautā -vienkārši pateikšu kad tam bija xxx -tas kalpoja (bet tur ir 10 argumenti) šim konkr;etam bijsa tā kad bija tie jusu islavētie kaltie -ha ha virzuļi -tā -katru virzuli mēriju atsevišķi. sasildot -atdziestot , attiecīgi pie t;adas pašas temperatūras mēriju dzinēja bloku- tad visss tika numurēt -marķēts -mērijumi tika izdarīti ar digitālu termometru --(nevis ar to ko bērniem pakaļā bā\z);)).............daļa no šī visa pierādija sevi vaztussā.brīvajā klasē..........lai kads uzdrošinās tik publiski apvainot braucēju!!!!!..........šī dzinēja virzuļi ir vē pinīgi dzīvi -WIHUR-JAAAAAAAAA un tagad vari atbraukt un pamērī kāds nodilums ir pēc 32 krosiem.......un beidz te vienreiz dirst(latviki sakot)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:35

uuuuuuuuuu sori -spečuk--------pašu galveno aizmirsu--man ir vis pieraksti par kartu dzinēju un tm konkrēti bija
1-cil , jāslīpē ar 0,057
2cil-jāslīpē 0,062
3cil-jaslīpē0,064
4cil-jaslīpē 0,o60

------atgādināsu spečukam kad mēs runājam nevis par milimetriem ,bet par ,,....simtadļām j
un ta jums daudziem ko izsaka un tam konkrētam cilvēkam- xxx ....
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:37

wihurs---tu (ar mazo burtu esi ) virieša locekis!!!!
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 02:52

uuuuuuuuuu sori -spečuk--------pašu galveno aizmirsu--man ir vis pieraksti par kartu dzinēju un tm konkrēti bija
1-cil , jāslīpē ar 0,057
2cil-jāslīpē 0,062
3cil-jaslīpē0,064
4cil-jaslīpē 0,o60

------atgādināsu spečukam kad mēs runājam nevis par milimetriem ,bet par ,,....simtadļām j
un ta jums daudziem ko izsaka un tam konkrētam cilvēkam- xxx ....
" atgādināsu spečukam kad mēs runājam nevis par milimetriem ,bet par ,,....simtadļām j "

1. tev tas nav jaatgadina, jo varbut tu neesi macijies matematiku un neredzi kadas daljas tiek uzradits izmers skatoties uz to Cik Nulles ir aiz komata, (degradejies cilveks);
2. Pilniga dirsana ka 210Zs un 190 Nm ir spejigs noiet 32 krosus ( pasam nenak smiekli par sito fufeli)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 03:02

.....nu ko mums visiem vilijnošas atbildes ir beigušās-lakam džekam alkaholiskie dzērieni beidzās vai kā:)))))
bet visiem iesaku saglabāt veselos saprātus un visāām inžinierijām pakļsuties tikai šim forumam--------..bet ne maniem ieteikumiem.......klievis dierš:) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests