Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
smaidins_94
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 08 Jan 2012, 14:24

Sarkanā lampiņa salonā.

02 Apr 2012, 22:28

Savāriju šodien baigās ziepes, ar priekšējiem riteņiem pārlēcu pāri trotuāram, salonā uzreiz iedegās spilgā lielā bremžu lampiņa, skaidrs uzreiz, ka ščidrums ir iztecējis, ārā jau tumšs un tikai tik vien pamaniju, ka pie priekšējās labās riepas iztecējis šķidrums, jautājums ir tāds, no kā varēja iztecēt, kas varētu būt pārsists ?
Nelamājiet mani stipri, jo tik vien kā nedēļu esmu ar tiešībām un esmu jauniņais šajā visā lietā..
Paldies jau iepriekš!
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

02 Apr 2012, 22:37

Jautājums pie sīkiem jautājumiem, lai netaisītu jaunu topiku.

Rīta gaišumā paskaties, no kurienes iztecēja. Tad arī sapratīsi, kas jāmaina.

Veiksmi darbā! Sīkumi..
Bez paraksta.
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

02 Apr 2012, 22:46

parasti gan šitā lidinoties pa akmeņiem un trotuāriem :brauc: sasit karteri un nolauž eļļas sūknim labākā gadijumā uztvērēju
bremžu šķidruma lampa tā uzreiz nemaz neiedegas-var kādu laiku mierīgi vel pabremzēt un tad tik bačoks ir tukšs
 
smaidins_94
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 08 Jan 2012, 14:24

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

03 Apr 2012, 16:11

Turpinājums.
Tātad vakar pēc šī visa atgadijuma salēju atpakaļ bremžu ščidrumu, lampiņa beidza degt, izbraucu itkā viss ir kārtībā, šodien pēc skolas paskatijos, bremžu ščidruma bačokā šķidruma līmenis bija krities uz kaut kādiem 7 mm. Noskrūvēju riepu un palīdu apakšā skatīties, itkā viss ir vesels,nekur netek, visu arī kārtīgi apčamdiju un tagad esmu apmulsumā, kas tad īsti ir par vainu..
Tāpēc safočēju uz vietas pāris bildes ar detaļām kuras man ir slapjas ar bremžu ščidrumu, varbūt jūs pēc bildēm pamanīsiet, kas īsti varētu būt par vainu..
download/file.php?mode=view&id=6349
download/file.php?mode=view&id=6350
download/file.php?mode=view&id=6351
Jā, nu un tāds viņš man kospkatā izskatās. ;D

Varbūt, kādam tas liktos tīrais sīkums, bet priekš manis, kā iesācēja visās šitajas lietās, tas ir diezgan pasmags jautājumus..
Ja nu šeit nesanāks gūt atbildi, tad vien nāksies gaidīt kādu nedēļu līdz tēvs pārbrauks mājās ;D
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

03 Apr 2012, 21:51

Sāc pētīt no paša bremžu eļļas bačuka un lēnu garu brauc pa trubiņām uz priekšu. Ja pa ceļam neatrodi potenciālo vaininieku, notīri visus eļļas traipus, izlaid līkumu un tad skaties, kurā vietā atkal ir slapjš.

Ps. Ko uz trotuāra darīji? :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

03 Apr 2012, 22:01

Tak lai kāds spiež bremžu pedāli un skaties kur strūklo :D
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

03 Apr 2012, 22:32

Es iesaku darīt, līdzīgi, kā Micuks ar Kazhu, jau teica: Vispirms notīri visu SAUSU, tad palūdz lai čoms, vai ja čomu nav tad kaut vai māte, spaida bremžu pedāli un Tu čeko kur sāk sūkties škidrums. Leņķi domāju pat nav jēga mest, visam būtu jāprādās jau stāvošam bremzes spaidot :thumbup: Īpaši pārbaudi gumijas trubu, vai nav kaut kur nemanāmi pārspiesta, ja pēc uzbraukšanas uz apmalas baigi pa tošiem nodevi varbūt, kaut kas kādam no bremžu cilindriem noviebās un sāka sulot. Micukam tak skatē inspektors tā notestēja bremzes, ka cilindrs izbeidzās, vai ne Micuk? :crazy: Bet lai cilindrs atteiktos, domājam, jābūt jau rūpnīcas brāķim. Vēl protams pačeko trubiņu kas savieno abus suportā esošos bremžu cilindrus. Kas vēl paliek? Vieta kur gumijas truba stiprinās pie cilindra, atgaisojamā skrūve..... Vairāk jau tur nav :think:

Karoč izdari visu, kas rakstīts un tad informē mūs vai kaut ko atradi vai nē :draugi:


p.s no kurienes vispaŗ esi? Varbūt kāds tuvāk esoš vazists var izpalīdzēt aci uzmest? :think:
 
ttd
Vazists
Posts: 42
Joined: 15 Oct 2011, 21:51

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

03 Apr 2012, 22:51

Reāli jā, kā iepriekš jau vīri teica - notīri visu sākumā. Tad iekurbulē žiku un liec kādam lēnām spiest bremžu pedāli un pats skaties, kur sūcās.

No bildēm gan nekā saprast īsti nevar :D Un, jā, varbūt kāds vazists tev tuvumā dzīvo un var aizbraukt apskatīties.

Biji negaidītā cīruļputeņa apceltais? :D
 
smaidins_94
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 08 Jan 2012, 14:24

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

04 Apr 2012, 19:00

Avai, īstenībā diezgan komiski sanācis! Šodien kā tēvs atbrauca mājās tā jau pēc stundas viss bija kārtībā! ;D
Sāku atkal tā pat kā vakar, noskrūvēju riepu, tēvs lika iesēsties iekšā un sāku spaidīt bremzes, ilgi nenācās to darīt! Bremžu gumijas trubiņa izrādijās pilnīgi vesela, vienkārši tajā vietā kur viņa stiprinās pie suporta, skrūve bija atskrūvējusies vaļīga un tur bremžu ščidrums arī tecējā lēnām ārā.. xD Visu saskrūvējām, salējām šķidrumu un itkā viss čotka!
Ko gan es bez tēva būtu darijis? ;D
Tagad atkal esmu laimīgs, jo izmetu loku pa pilsētu un ar vienu savu draugu, labu fotogrāfu, safočējām labas bildes ar žiguli!
Esmu no Alūksnes un jā, jūtu, ka Lieldienās vēl vārēšu pa sniegu vārtīties! ;D
Katrā ziņā, paldies par jūsu sniegtajiem padomiem un atbildēm! :)
 
Andris vaz
Vazists
Posts: 174
Joined: 29 Nov 2010, 21:46
Location: Ogre

Re: Sarkanā lampiņa salonā.

04 Apr 2012, 20:52

Tad gaidam bildes studijā... :brauc:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests