Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Šarnīri

26 May 2009, 22:09

Ir doma savam Vaz nomainīt visu ko var nomainīt priekšējai piekarei(izņemot atsperes un amortizātorus), lai nav tā, ka katru nedēļu kaut kas jājauc un jāmaina :) Neesmu vēl izdomājis, kādus šarnīrus un stūres pirkstus likt-krievijā ražotos vai itāļu!
Tāpēc gribēju pajautāt kāda Jums ir pieredze ar Lienes ielā(tur pārdod krievijā ražotos) pirktajiem šarnīriem un stūres pirkstiem?
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Šarnīri

26 May 2009, 23:31

Lienes iela šarnirus es pagaidam neesmu pircis. Pats, kad biju Krievija, nopirku sev Трек Чемпион. It ka skaitas labas. Gadu atpakaļ pirku Белмаг šarnirus- suds. 1000 km knapi izturēja. Radas tadas aizdomas ka pie mums ved visletākie un vissūdigākie detaļas.
 
User avatar
jeep90
Vazists
Posts: 52
Joined: 16 Oct 2008, 11:59

Re: Šarnīri

27 May 2009, 11:05

Silti iesaku sadabūt lietotus šarnīrus no veciem žikiem.
Tas pats attiecās uz visām pārējām detaļām.
Tas ko pie mums tirgo veikalos ir pēdējās kakas.
Un nevajag ticēt, ja tev stāsta ka šarnīri ievesti no Vācijas, un ir ļoti labi u.t.t.
Ir izprovēts, un pagaidām nekas nav labāks par lietotu oriģinālu.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Šarnīri

28 May 2009, 18:34

Lienes iela šarnirus es pagaidam neesmu pircis. Pats, kad biju Krievija, nopirku sev Трек Чемпион. It ka skaitas labas. Gadu atpakaļ pirku Белмаг šarnirus- suds. 1000 km knapi izturēja. Radas tadas aizdomas ka pie mums ved visletākie un vissūdigākie detaļas.
Jā, palasiju vakar "за рулем" tur labu laiku atpakaļ bija tests šarnīriem un Трек bija atzīts par labu esam, bet Трек Чемпион dabuja 4 ar "-", nezinu kāpēc tāda atšķirība, tur gan bija paskaidrots , bet man ar krievu valodu pašvaki tāpēc ne visu sapratu! :) Ā un cik Ls tev izmaksāja tie šarnīri?
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Šarnīri

28 May 2009, 19:47

Lienes iela šarnirus es pagaidam neesmu pircis. Pats, kad biju Krievija, nopirku sev Трек Чемпион. It ka skaitas labas. Gadu atpakaļ pirku Белмаг šarnirus- suds. 1000 km knapi izturēja. Radas tadas aizdomas ka pie mums ved visletākie un vissūdigākie detaļas.
Jā, palasiju vakar "за рулем" tur labu laiku atpakaļ bija tests šarnīriem un Трек bija atzīts par labu esam, bet Трек Чемпион dabuja 4 ar "-", nezinu kāpēc tāda atšķirība, tur gan bija paskaidrots , bet man ar krievu valodu pašvaki tāpēc ne visu sapratu! :) Ā un cik Ls tev izmaksāja tie šarnīri?
Apmeram 15-18 ls.Komplektā 4 balsti un skrūves. Pilniki caurspidīgi, vareju redzēt ka smēre iekšā ir.Ar tiem jau ir nobraucu ap 15 000 km, viss ok.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Šarnīri

30 May 2009, 18:06

4,5ls/gab.-tik pat cik lienes ielā, tikai resurss nesalīdzināmi lielāks!
Tagad jāatrod kādu kas braukā uz krieviju...
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
breetlee6666
Vazists
Posts: 1
Joined: 26 Feb 2015, 08:58

Re: Šarnīri

26 Feb 2015, 09:06

Manam ir nogriezts viens vijums, sēdinājums pa pirmo.. problēma.. amīšu gājiens nav tas garākais, līdz paduškai atlikuši kādi 3cm.. Pareizāk jau būtu likt cietākas atsperes utt.. varot iztikt arī ar gumijām starp vijumiem..
You can easily check out our high quality Testking prince2 foundation which prepares you well for the real java certifications You can also get success in real hodges exam with the quality University of Saint Joseph
 
B56
Vazists
Posts: 110
Joined: 17 Sep 2011, 22:37
Automašīna: VAZ 21013
Location: Ogres novads

Re: Šarnīri

26 Feb 2015, 12:53

manuprāt nav jēgas pat skatīt tos krievu ražojumus, labāk likt :arrow: https://www.eparts.lv/catalog/#brand:63 ... 0581/tab:2

saliku savam un 2gadi ~2000km nav problēmu, piļņiki melni, bet smēre tur ir! pats pārbaudīju! :D un skrūves arī ietilpst komlektā Image
esmu dzirdējis, ka padomju ražojuma lodbalstiem jau jauniem bijusi brīvkustība :Nezinu:
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: Šarnīri

27 Feb 2015, 08:07

esmu dzirdējis, ka padomju ražojuma lodbalstiem jau jauniem bijusi brīvkustība
-----------------------------
Nebija jau nu gan. Lodbalsti ar brīvkustībām un citiem brīnumiem parādījās
"kooperatīvu laikos", kad tos sāka ražot Dievs zin kas un vells zin, no kā. :D
Diemžēl šī problēma ("krutkas") Krievijā eksistē arī šodien. Tāpēc, kā iesaka
tas pats "Za Ruļom", detaļas vispārjāpērk TIKAI to ražotāju autorizētos veikalos!
Jo "kruķī" jau ko? To, kam ir pazīstama "trādes marka" un kas atzīts par labu esam,
visās jomās, sākot ar šņabi un cigaretēm un beidzot ar auto un pat LIDMAŠĪNU
rezerves daļām. Mani Krievijas čomi saka tieši to pašu...
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Šarnīri

27 Feb 2015, 10:07

LMI ražotāji pat neslēpj ka lodbalstus ražo ar palielinātu spēli....sporta auto šie lodbalsti labu labie,vieglāk grozās stūre.
Bet bij te vienam gadījums, pēc piezemēšanās aiz tramplīna apakšējam lodbalsta uzgrieznim izrāva vītni....maksimas uzgrieznis!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests