Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

reduktora regulēšana!

09 Feb 2014, 21:05

i tāda štelle ka vajag nomainīt galveno pāri un piezīmēt bloķi...
variant: atrast kas to dara(pareizi) Atsaucieties kas to dara....
vai chakarēties pašam... un te sākas diskusija par pareizību, pieredzi, ieteikumiem un teorijām.

Lai pareizi visu ietādītu vajadzīgi instrumenit.... kuri nau. ta nu man ienāca prātā...zinot šneka uzgravēto kļudu un šaibas biezumu varam izrēķināt korpusa nobīdes skaitli bez mērinstrumentiem?
piemēram izjaucu reduktoru...uz šneka rakstīts -10( reizina ar 0.01, lai iegūtu mm) un šaibas biezums 3.1mm( ko viegli varam izmērīt) .....respektīvi sanāk 3.1-0.1=3mm(korpusa nobīdes koificents ko izmantot jaunam pārim.....)
man uz jaunā 4.78 pāra i rakstits 33. tad , lai uzzinātu šaibas biezumu vajag 3(korpusa nobīde)-0.33(mm)=2.67mm( jaunās šaibas biezums.)
formula: šaibas biezums =korpusa nobīdes koificents - šneka marķējums
nākamais ir vajadzīgs visu to sastellēt un pareiziem gk novilkt.
vēl kontatēšu gultņu stāvokli, bet domāju ka atstāšu vecos. un sakarā ar šaibas biezuma samazināšanu vajadzēs jaunu gultņu distanceri, jo tie saspiešas uzmetot bukti...

tas takā būtu pirmais solis. nezinu, nekad neesmu to darījis...bet teorētiski tā ...
turpinājums būs liekot iekša bloķa centrēšana ....
mošk tomēr kāds zinakādu vai pats to dara labāk dotu to spečukam...
prikšlikumi
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
meiss
Vazists
Posts: 51
Joined: 15 Jun 2008, 11:30
Location: liepaja

Re: reduktora regulēšana!

09 Feb 2014, 23:47

vari meginat aizbraukt pie alksna grobina uz otaņķu cela aprunaties kas un ka!!!
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 10:14

Vispār jau es personīgi ieteiktu griezties pie kāda, kurš specializējas tieši VAZ reduktoros,
attiecīgi, kuram ir vajadzīgie instrumenti, indikatorpulksteni ieskaitot, utt.. Bet domu gājiens
pamatā pareizs :)
Starp citu, tas "uzpampstošais" distanceris (trubiņa) starp šneka gultņiem saskaņā ar
rūpnīcas instrukciju ir jāmaina KATRU reizi, kad tiek jaukts reduktors! Tā ir rakstīts vēl
oriģinālajā VAZ rūpnīcas servisa rokasgrāmatā... 8-) :)
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 11:36

vari meginat aizbraukt pie alksna grobina uz otaņķu cela aprunaties kas un ka!!!
uzzvaniju viņam un viš man pasūtija kaut kur tālāk......
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
meiss
Vazists
Posts: 51
Joined: 15 Jun 2008, 11:30
Location: liepaja

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 18:59

tad vel var pameginat tramvaj parka janis skiet bija!karbas remonte!ja ne liec pats kopa karbu tak saliki kur ir problema difu saregulet!!!
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 20:00

tad vel var pameginat tramvaj parka janis skiet bija!karbas remonte!ja ne liec pats kopa karbu tak saliki kur ir problema difu saregulet!!!
Domāju ka atradu meistaru......Paldies Rallyfan
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
meiss
Vazists
Posts: 51
Joined: 15 Jun 2008, 11:30
Location: liepaja

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 22:14

kur tad ir?
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 22:32

Mans reduktors uz aci saregulēts, liekas ka ir ok, varbūt varēja kādu nieciņu ciešām salaist bet ir labi.
Agrāk zinu, ka ņēma siltumnīcas plēvi (bet neatceros cik biezu) un laida cauri, un plēvei bij jābūt uz robežas kad tā ir gandrīz pārspiesta! :D Tas tā pa vienkāršai metodei, bet ar pareizā biezuma plēvi.
12s 0-100km/h
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 22:41

nu vai tad tiešām tik grūti ir saregulēt pašam uz čuju, vnk bija tā ka nopirku no Micuka reduktoru teica, ka saregulējis un visam vajadzētu būt OK. nu huj gaudo,
tad mainīju kārbu, pamanīju, ka šņeke uzgrieznis ir vaļējs, pievilku ne stripri,bet tā lai vaļā nenāk, apmēram ar tādu pašu spēku kā pievelku disku skrūves, varbūt vieglāk :lol:
viss Ok nekas negaudo :arrow:
tad nojuka zināmu apstākļu dēļ galvenais pāris, un saliku apakaļ visu noamainīju to saskrūvēju un akal viss OK
LAbi saprotu ir jādara viss pēc grāmatas, nav jautā taa lietā kā malka jāskalda, bet tomēr kāpēc sarežģīt dzīvi un regulēt pēc grāmatas, es pat šito video nenoskatījos slinkums :mrgreen:
reglēju tā lai nebūtu liekas atstarpes, pie viena nomainīju arī visus saļņikus- gultņus nē arī to trubu nē
tad pasakiet kas man pēc 10 000 km būs kad attaisīšu vaļā ?? jo neesmu takš regulējis ar štrumiem, tādiem kā vajag :mrgreen:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: reduktora regulēšana!

10 Feb 2014, 22:51

Visu jūs pareizi spriežat! BET... ja pāris maksā pieklājīgu maudu tad gribas tomēr lai būtu !
protams ja man nosprāgtu reduktors es šrotē paņemtu kādu reduktoru un sāktu laist cauri plēvi un īpši nesatrauktos pa 20 eur.
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests