Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Scirocco GTX
Vazists
Posts: 9
Joined: 04 Aug 2008, 13:21

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

09 Jun 2010, 22:16

Nu zem 100ls ar normaliem materialiem tomer nesanaaks noteikti.
200ls arii jau buus kaa buus :)
Man materialos un kraasaas izgaaja +/- 800ls + 600ls meistaram
 
RihardsB
Vazists
Topic Author
Posts: 12
Joined: 08 Jun 2010, 22:56

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

09 Jun 2010, 22:33

Domāju, ja visu dara pats un pirmo reizi, tad nav vērts ieguldīt simtus latu, lai visu izdarītu kārtīgi, jo tāpat skaidrs, kad skatāms būs tikai pa 3m un, lai iegūtu normālu skatu, būs jākrāso vēlreiz. Protams, ja taisa priekš sevis un zin, kad tiešām pārkrāsos vēlreiz, tad metāls jāapstrādā ir, tas tiesa. Nākamnedēļ veikšu izmēģinājumus ar piekabi, krāsošu ar kādu parasto lēto krāsu, redzēs, kas sanāks. Ja būs puslīdz normāls skats, tad pirmo slīcināmo kucēnu arī varētu krāsot ar lēto krāsu. Priecē, ka ir tādi, kas ir palīduši zem tiem 100ls. Dzīvosim redzēsim :)
 
andrisal
Vazists
Posts: 27
Joined: 19 Oct 2009, 21:29

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

09 Jun 2010, 23:02

Vieniigais kas mani priecee ir ka shis ir ritiigs latvieshu forums :D :D :D :D
Tas ka esmu mekleejis iespeejas un risinaajumus kaa ietaupiit liidzekljus un tagad padalos ar REAALAAM cenaam, nu bet nejau latvieshu forumos. Te jau taa ja buutu uzraxtiijis ka materiaalos 1000 ls tad ok, ja 50 tad visu ko esmu nopircis ir .....(neizteixos) un kas taa par kraasu par 100 ls??? :mrgreen:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

09 Jun 2010, 23:21

Vieniigais kas mani priecee ir ka shis ir ritiigs latvieshu forums :D :D :D :D
Tas ka esmu mekleejis iespeejas un risinaajumus kaa ietaupiit liidzekljus un tagad padalos ar REAALAAM cenaam, nu bet nejau latvieshu forumos. Te jau taa ja buutu uzraxtiijis ka materiaalos 1000 ls tad ok, ja 50 tad visu ko esmu nopircis ir .....(neizteixos) un kas taa par kraasu par 100 ls??? :mrgreen:
Ne visi mašīnu krāso ar grīdas krāsu un rullīti. Es to ņemu vidēji, varētu iziet krāsā. Neviens tev neliek pirkt to krāsu, bet vienkarši iesaku, ja ņem ta ņem ko kvalitatīvu. Problēma tāda kad Latvietis grib visu pa 50ls, un naudu nekur negrib iegūldīt. Grib gan kvalitāti gan visu pārējo un grib iekļauties zem simta. Vienkārši beigšu tukši mūldēt, bet man šo gribējās pateikt. Katram ir savs viedoklis, un tukša sūda malšana šajā forumā ir daudz.
 
Scirocco GTX
Vazists
Posts: 9
Joined: 04 Aug 2008, 13:21

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

09 Jun 2010, 23:33

Vieniigais kas mani priecee ir ka shis ir ritiigs latvieshu forums :D :D :D :D
Tas ka esmu mekleejis iespeejas un risinaajumus kaa ietaupiit liidzekljus un tagad padalos ar REAALAAM cenaam, nu bet nejau latvieshu forumos. Te jau taa ja buutu uzraxtiijis ka materiaalos 1000 ls tad ok, ja 50 tad visu ko esmu nopircis ir .....(neizteixos) un kas taa par kraasu par 100 ls??? :mrgreen:
Ne visi mašīnu krāso ar grīdas krāsu un rullīti. Es to ņemu vidēji, varētu iziet krāsā. Neviens tev neliek pirkt to krāsu, bet vienkarši iesaku, ja ņem ta ņem ko kvalitatīvu. Problēma tāda kad Latvietis grib visu pa 50ls, un naudu nekur negrib iegūldīt. Grib gan kvalitāti gan visu pārējo un grib iekļauties zem simta. Vienkārši beigšu tukši mūldēt, bet man šo gribējās pateikt. Katram ir savs viedoklis, un tukša sūda malšana šajā forumā ir daudz.
Tiesi taa, laba kraasa maksaa attiecigi. Lai izjustu starpibu ieteiktu pameginat nokrasot kaut motora parsegu ar leeto GLOBO kraasu, kura jaklaj vismaz 3-5 kartas, lai kautkas sanaaktu, vai arii ar to pashu DuPont, kuram pietiks ar 2 kartam, lai rezultats butu teicams. GLOBO uz parsegu aizies ~400ml x 10ls litra, DuPont 200ml 25ls litra. Rezultata izmaksas bus praktiski vienadas, tacu Globo jau pec gada izskatisies atbaidoshi, kamer Duponts izskatisies teicami.
Ciparus panemu loti aptuvenus, tacu taada ir taa patiesiiba....

P.S. desu arii labaak nopirkt garsigu pa 5ls/kg un 200g nekaa 1kg pa latu un brinities ka sajuuta kaa segu apeedot :D

Viedoklim nepiesieties, sodien svinu :D
 
andrisal
Vazists
Posts: 27
Joined: 19 Oct 2009, 21:29

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

10 Jun 2010, 00:08

dariet kaa ziniet un uzskaties ka es to saku cilveekiem kuri 10 reizes nomeera un tikai tad izdara pirkumu ;) :angel:
Es ar piemeeram nopirku pirms 2 nedeeljaam kruumgriezi par apm 200 ls, saliidzini.lv vareeja tieshi taadu pashu pa 1370 ls ar panjemt un kur sheit taa Juusu logjika. Nu laikam mees runaajam par dazhaadaam lietaam par kraasu cenaam vai kraasu kvalitaati. 100 ls tas ir kosmos par parastu viena tonja kraasu. Nu protams nepiesienieties jo var jau arii atrast 100 ls litraa ;)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

10 Jun 2010, 00:14

dariet kaa ziniet un uzskaties ka es to saku cilveekiem kuri 10 reizes nomeera un tikai tad izdara pirkumu ;) :angel:
Es ar piemeeram nopirku pirms 2 nedeeljaam kruumgriezi par apm 200 ls, saliidzini.lv vareeja tieshi taadu pashu pa 1370 ls ar panjemt un kur sheit taa Juusu logjika. Nu laikam mees runaajam par dazhaadaam lietaam par kraasu cenaam vai kraasu kvalitaati. 100 ls tas ir kosmos par parastu viena tonja kraasu. Nu protams nepiesienieties jo var jau arii atrast 100 ls litraa ;)
Negāja runa par 100ls litrā, bet gan kopā tāds cipars varētu stastādīties par litriem 3-4.
 
User avatar
Raivisss
Vazists
Posts: 284
Joined: 17 Jul 2009, 12:21
Automašīna: VAZ 2106/Audi 80/Audi 80 avant
Location: Rūjiena/Valmiera

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

10 Jun 2010, 11:51

Cik lielu dīzi vajag pistolei? :think: 2.2 1.7 un 1.0 kāda no tām derētu?
Paldies :Latvija:
super lux
 
Scirocco GTX
Vazists
Posts: 9
Joined: 04 Aug 2008, 13:21

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

11 Jun 2010, 10:27

Ja parasta augstspiediena pistole tad 1,4-1,7 derees.
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

11 Jun 2010, 11:41

Es personīgi grunteni pūtu ar 1.5

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests