Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
vazbender
Vazists
Topic Author
Posts: 6
Joined: 16 Aug 2010, 20:41

Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

19 Aug 2010, 14:09

Biju plānojis pārmetināt sliekšņus, bet nolēmu paeksperimentēt. Tātad vecajos sliekšņos bija sākuši taisīties pāris caurumi un pēc pieredzes ar vienu citu autiņu negribēju neko šoreiz metināt jo metinājuma vietās izkarsētais metāls ātri sāk rūsēt, tiesa gan pie vainas bija sāls, bet saistībā arī ar sāli nolēmu pamēģināt žika sliekšņus salāpīt ar stiklašķiedru un eksperimenta nolūkos vienu slieksni apšuvu visā garumā ar vienkārtīgu stiklašķiedru tā teikt aizsardzībai. Jo noteikti daudzi no mums lieto stiklašķiedras arkas lai izsargātos no rūsas, tāpēc mani pārņēma neprātīgā doma ka tādā veidā varētu pasargāt arī citas virsbūves daļas no rūsēšanas...

Gribēju lai jūs padalieties pieredzē par šo tēmu
 
K.Laipnieks
Vazists
Posts: 289
Joined: 30 Nov 2008, 14:01

Re: Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

19 Aug 2010, 14:45

metinājuma vietas jau piekrāso un apstrādā pēc vajadzīvas - ja kas. Manas domas ir tādas, ka nekādas stiklšķiedras nav nepieciešamas, tāpat tev arii zem taas šķiedras ruusa saaks veidoties.

Un vārdu IZSARGĀTIES parasti nelieto šādā kontekstā :D
26331668 - Kristaps
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

19 Aug 2010, 15:54

izsargākas tikai meitenes:D:D:D Un jā zem šķiedras ar rūsēs, jo kondensāts kkāds ar bū. Par metinākjuma vietām, man tēvam vajadzēja priekšsildītāju apkurei, un metinātājs teica ka metinājuma vieta izmainas CO2 un vsadu gāzu sastāvs, kādēļ metāls zaudē struktūru un rūsē ša vāi tā, un pie tam ātrāk.
 
User avatar
vazbender
Vazists
Topic Author
Posts: 6
Joined: 16 Aug 2010, 20:41

Re: Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

19 Aug 2010, 15:59

Ja visu laiku bojātās vietas aizlāpītu ar šķiedru tad ar laiku tur nebūtu kam rūsēt un svars ar samazinātos :D
 
rihpo
Vazists
Posts: 6
Joined: 07 Dec 2010, 19:22

Re: Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

07 Dec 2010, 20:28

Tad labaak nonemt slieksnim formu. un visu nogriest nost un pielimet stiklaskiedras slieksni. bet nu ja uzraus kautkur taa buus caurums nevis ielocits.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Virsbūves labošana ar stiklašķiedru

08 Dec 2010, 18:35

Tad labaak nonemt slieksnim formu. un visu nogriest nost un pielimet stiklaskiedras slieksni. bet nu ja uzraus kautkur taa buus caurums nevis ielocits.
Slieksnis ietilpst virsbūves nesošajā konstrukcijā un diez vai būtu prātīgi to aizvietot ar stiklašķiedru! ;)
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests