Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
lauris.com
Vazists
Topic Author
Posts: 5
Joined: 07 Jan 2014, 22:08

virsbuves geometrija 2102

06 Jul 2015, 09:46

Sveiciens, vaz kolegi.
Rakstu ar interesi veikt vaz 2102 geometrijas parbaudi un nepiec korekcijas. Sape ir taja, ka sofera puses abas durvis loti slikti veras ciet. Durvju regulesana nav devusi rezultatus. Auto senajos laikos ir avarejis, lai gan vizuali pec karkasa dzelziem to nevar pateikt. Vienu bridi bija aizdoma uz durvju skibumu, bet mana acs nevar to noteikt.
Busu pateicigs par kadiem kontaktiem, kur varetu auto prasmigi apskatities un koriget, ja nepieciesams. Onkulus ar lieliem amuriem, kuri iesit pa daudz un pec tam sit atpakal, ludzu nepiedavat:)

Paldies
Lauris
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: virsbuves geometrija 2102

07 Jul 2015, 22:30

Principā var atrast shēmas internetā ar izmēriem durvju aiļu diognālēm utt, bet tur diez ko nevarēsi izmainīt, jo no rūpnīcas jau tur viss ne vienmēr bija perfekti! Kurš gads? Man vienam VAZam bija vecie mehānismi durvīs, tie kaut kā nedarbojās kā nākas! Savam baltajam VAZam saregulēju durvis perfekti, nekas nebija jāklapē! Bet nācās likt plāksnītes zem enģēm , lai durvis dabūtu tā kā gribētos!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
lauris.com
Vazists
Topic Author
Posts: 5
Joined: 07 Jan 2014, 22:08

Re: virsbuves geometrija 2102

07 Jul 2015, 23:36

sveiciens.
gads 1984, arī man kaut kas ar durvju mehānismiem neiet līdz galam, stieņus prasākās īsākus, utml īsumā - pilnīgi unikāli tie vaz:)
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: virsbuves geometrija 2102

09 Jul 2015, 09:22

Principā var atrast shēmas internetā ar izmēriem durvju aiļu diognālēm utt, bet tur diez ko nevarēsi izmainīt, jo no rūpnīcas jau tur viss ne vienmēr bija perfekti! Kurš gads? Man vienam VAZam bija vecie mehānismi durvīs, tie kaut kā nedarbojās kā nākas! Savam baltajam VAZam saregulēju durvis perfekti, nekas nebija jāklapē! Bet nācās likt plāksnītes zem enģēm , lai durvis dabūtu tā kā gribētos!
------------------------
Te nu tu "norāvi auzās" - manā īpašumā ir 1973. gadā izdota "Rukovodstvo po ekspluataciji", VAZ
tipogrāfijā drukāta, smukos, lakotos dzeltenos vākos. Pilsonis, kūrš sūdzas, visticamāk ir ticis
pie 2105 atslēgu stiepnēm! Tās ir par 15 mm īsākas !Bet durvju diagonāles... VAZ remonta instrukcijā
VISI izmēri ir ar precizitāti 1/100 mm. Tā ka nevajag pilināt! Jā, pēc Maskavas Olimpiskajām Spēlēm
daudz, kas mainījās, bet publika jau bija pieradusi. Bet mans tēvs ar "pirmā laiduma" 2106 nobrauca
250 000 km, pat bez paaugstināta eļļas patēriņa - litrs no ieliešanas līdz izliešanai... Kas jebkuram
auto ir normāli. :D
 
lauris.com
Vazists
Topic Author
Posts: 5
Joined: 07 Jan 2014, 22:08

Re: virsbuves geometrija 2102

10 Jul 2015, 08:57

Paldies kolegiem, kuri iesaistija problem solving. Plaksnites te neko nedeva, bija jau iziets etaps:) Prasmigi onkas piekorigeja stoikas atrasanas vietu un durvis beidzot veras lieliski. Varu ieteikt virsbuves darbus Madonas iela, Riga. Mastjers Valentins 29415753
Veiksmi celos
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: virsbuves geometrija 2102

11 Jul 2015, 20:32

Principā var atrast shēmas internetā ar izmēriem durvju aiļu diognālēm utt, bet tur diez ko nevarēsi izmainīt, jo no rūpnīcas jau tur viss ne vienmēr bija perfekti! Kurš gads? Man vienam VAZam bija vecie mehānismi durvīs, tie kaut kā nedarbojās kā nākas! Savam baltajam VAZam saregulēju durvis perfekti, nekas nebija jāklapē! Bet nācās likt plāksnītes zem enģēm , lai durvis dabūtu tā kā gribētos!
------------------------
Te nu tu "norāvi auzās" - manā īpašumā ir 1973. gadā izdota "Rukovodstvo po ekspluataciji", VAZ
tipogrāfijā drukāta, smukos, lakotos dzeltenos vākos. Pilsonis, kūrš sūdzas, visticamāk ir ticis
pie 2105 atslēgu stiepnēm! Tās ir par 15 mm īsākas !Bet durvju diagonāles... VAZ remonta instrukcijā
VISI izmēri ir ar precizitāti 1/100 mm. Tā ka nevajag pilināt! Jā, pēc Maskavas Olimpiskajām Spēlēm
daudz, kas mainījās, bet publika jau bija pieradusi. Bet mans tēvs ar "pirmā laiduma" 2106 nobrauca
250 000 km, pat bez paaugstināta eļļas patēriņa - litrs no ieliešanas līdz izliešanai... Kas jebkuram
auto ir normāli. :D
Ok, nestrīdos, ka uz papīra viss bija ar 1/100! Bet dabā nevar divas vienādas šķirbas starp paneļiem atrast...tas protams var būt sekas no iepriekš veiktas sarūsējušo daļu nomaiņas, bet nu neticās, ka no konveiera noripoja ar tādu precizitāti!
Nesapratu kas domāts ar "2105 atslēgu stiepnēm"!?
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests