Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: Krāsošana mājas apstākļos

22 Aug 2015, 11:56

Smilšu strūkla diemžēl man nav pieejama. Un ir nopērkams kaut kas mazs iekš depo? :think: Šad tad noderētu tāda lieta.. un tad kad sāk meklēt nopietnāk kaut ko labu tad tur baigie simti un saprotu, ka tik bieži man nevajag viņu. :shifty:
Jā, Depo ir strūklas pistole.Maksā ap 30 eiriem. Es ar maziņu kompresoru iztīrīju visu rūsu.
Smiltis priekš strūklas arī var nopirkt Depo. Kvarca smiltis tur maksā 3 eiro par 25kg maisu.
 
kunkuls
Vazists
Topic Author
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Krāsošana mājas apstākļos

22 Aug 2015, 17:45

Smilšu strūkla diemžēl man nav pieejama. Un ir nopērkams kaut kas mazs iekš depo? :think: Šad tad noderētu tāda lieta.. un tad kad sāk meklēt nopietnāk kaut ko labu tad tur baigie simti un saprotu, ka tik bieži man nevajag viņu. :shifty:
Jā, Depo ir strūklas pistole.Maksā ap 30 eiriem. Es ar maziņu kompresoru iztīrīju visu rūsu.
Smiltis priekš strūklas arī var nopirkt Depo. Kvarca smiltis tur maksā 3 eiro par 25kg maisu.

Kur bijāt pašā sākumā! :D Nu nekas jānopērk tāpat - noderēs nākotnē :)
12s 0-100km/h
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Krāsošana mājas apstākļos

22 Aug 2015, 20:22

Tā pat kapā to žiguli līdzi nepaņemsi! Tu viņu vari apstrādāt ar kādām dārgajām metodēm, smiltīm, antikorozijām, tā pat viņš sarūsēs, protams tas laiciņš būs ilgāks ja visu dara kā Micuks saka. Paskaties uz mazda 6 2003 gada, mašīna sapuvusi līdz neaptazīšanai, zem grunts taču rūsa nebija kad tā iznāca no fabrikas, no kurienes tad rūsa tur radās? :?
Ja visi tā domātu tad nebūtu neviena retro auto, nesalīdzini žiguļa bleķi ar jauno auto bleķiem, kuri taisīti no atkritumiem un standartā nav paredzēti ilgam mūžam! Auto ražotāji nav ieinteresēti, lai auto dzīvotu ilgi! Un visbiežāk jauni vai mazlietoti auto rūsē jo iepriekš bijuši sisti vai citādi bojāts krāsojums! protams ir vēl rūpnīcas defekti un slikts bleķis kā tāds.

Te runa nav par dārgumu, runa ir par attieksmi kopumā, dārgi varētu saukt metodi ar kuru krāsos luksusa auto jūrā uz speciāla tam paredzēta kuģa ;)
Bet žiguļa gadījumā ja visu izdara kā vajag paliks vēl nākamajām paaudzēm, es savu žiguli ceru atstāt dēlam un tā tālāk mazbērniem.
 
kunkuls
Vazists
Topic Author
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Krāsošana mājas apstākļos

22 Aug 2015, 21:34

Tad jācer, ka tev izdosies labi apstrādāt bleķus un bērns noiedzīs krūmos to auto ! :)

Darbi lēni rit .. Rīt ceru nogruntēt.
12s 0-100km/h
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Krāsošana mājas apstākļos

23 Aug 2015, 09:30

Atdos tad kad būs pietiekoši pieaudzis, krūmu gonkām būs citi aparāti.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests