Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Supersprints

05 Apr 2010, 11:31

Sveiki :)
Par cik sheit ir daudzi cilveki kuri piedalas vaztussa vai Supersprinta, varetu sheit taisni runat, tieshi par supersprintu.
kas ko dod, nu viss visadus jautajumus uzdot.
man ir 1 tads jautajums

Kadas jus riepas izveletos Smiltenes pirmajam posmam?
UN kapec??

Un vai ir reali tadas riepas kuras der 50 uz 50 uz katra seguma, un vai riepas ir japerk taisni vienam derigak segumam un jaspiezh uz vienu konkretu.?! :)
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Supersprints

05 Apr 2010, 16:25

Tas ir ļoti spēcīgi atkarīgs no tā, ar kādu mašinu brauc, pareizāk, kādā klasē. Mums sanāk 2WD Open, attiecīgi pašās beigās, kad trase ir kārtīgi parakāta. Pietam, Smiltenē ir rupjais asfalts un gan jau atkal būs visāda gorīšanās pa smiltīm starp asfalta pleķiem, tā ka tur ir par ko padomāt.

Ja par riepām, tad ar to pašu (pareizāk pat ar tām pašām) - Debica Navigator 2. Ja tas auto ar R14 sāks pa daudz kašāt, tad R15 Nišpenes cietās.
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Supersprints

05 Apr 2010, 17:10

nez. tas debicas baigi atri dilst :) domaju, pameklee neta riepas ka trallam, paskaties bildes varbut redz firmu un modeli, ka neka vins vinneja :)
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Supersprints

05 Apr 2010, 19:06

Nu es meklēju klučainu riepu ar maksimāli maz lamelēm (sūdīgu visezonas riepu). Neko labāku zīmējuma paskatā netradu, pietam cena šitām bija smieklīga. Par dilšanu - hvz, 2 supersprinti x 3 braucēji ir izbraukti (vienam būtu 6 supersprinti), nu labi Smilteni var tolkom neskaitīt, tur negāja tā lāde, tagad kāreiz aplūrēju, ka neies čakarēties un brauks ar tām pašām.

Vispār ja riepa dilst, tas ir labi :D
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Supersprints

05 Apr 2010, 22:34

par edgara riepam zinu
un esmu konsultejies.
bet vinsh teica, ka pa asvaltu ar vinjam ir jauzmanas. vinsh saka pa granti ideali pa asvaltu jauzmanoties

gribu atrast optimalo
ka gan tur gan tur taa itka labi, bet varetu labak un ta i pa zemiti i pa asvaltu.

A vispar - ka ir ar to pashu dunlop graspiku ds2?
vinsh pa zemiti turejas pizgjets labi.

jusu domas?!

un vaig klasikai :)
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Supersprints

06 Apr 2010, 00:06

Kāda starpība, priekša, pakaļa, visi - viens pīpis. DS2 uz asfalta ir ūūūūūū ku "labs".
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Supersprints

06 Apr 2010, 00:07

tu filtre ko runa smaidigais?? :D :rofl: :rofl: :rofl: Ja ds2 ir ciets piepumpets, tad uz zemites cotka, bet ko tu uz asvalta darisi, vander drifts sanaks!
Perc kkadas YOKOHAMA riepas!!!
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Supersprints

06 Apr 2010, 10:35

tu filtre ko runa smaidigais?? :D :rofl: :rofl: :rofl: Ja ds2 ir ciets piepumpets, tad uz zemites cotka, bet ko tu uz asvalta darisi, vander drifts sanaks!
Perc kkadas YOKOHAMA riepas!!!
nu jaa, to es saprotu..
bet vnk jusu domas. ;)
laikam nederes ;)


neviens neko konkretu nav pateicis.
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Supersprints

06 Apr 2010, 11:34

vot šitas atkal ir labais -neviens neko konkrētu nau pateicis...:)))
sataisi mašīnu -sarēķini kāds dzinējs kārba ,jauda ,redulktors,,kādām riepām ražojums tiks piemērots..un tad liec testā -liec uz 13 14 15 16 collām platākas šaurākas augstākas -un tad testē kamēr pats saproti ar kurām tev vislāb turas tas auto un spēj tas spēkrats izgriezt
ar tām riepu izvēlēm reizēm ir tā ko viens atzist par derīgu otrs liek jāņos uz ugunskura :))))))))

te bija runa par NIŠP RIEPĀM -cik man zināms tad supersprintā ir ar ielas riepām!
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Supersprints

07 Apr 2010, 00:51

Es jau arī pa ielas riepām tā kā runāju ... :) Izmērs ir, ātruma indekss ir, ECE apzīmējums ir, viss kas ielas riepai būtu jābūt. Nišpas tak arī dažādas ir, supersprintā tak ar mīksto nav ko darīt.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests