Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Grabuliic
Vazists
Posts: 62
Joined: 26 May 2010, 21:25

Re: Video no Skulte :)

07 Nov 2010, 23:57

nu teiksim taa lielaakais sovs bij pilseetaa te tik taa nasing special :D un motori arii nau nekaadi jaudiigie un forseeti :D
prosta 1.5 .13 un 7 ar zilo apaksu 1.7 taakaa kkad uz pirmo sniedzinju iespeejams uzorganizeesim vel kaadu salidojumu :D
Image
 
kapeika
Vazists
Posts: 147
Joined: 08 Jan 2008, 22:47

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 09:50

Placis tīri labs izskatās!! Nākamreiz varētu katrs paņemt pāris vecas riepas līdz, lai normālu trasīti varētu izveidot, un pagāst uz laikiem!!! :brauc: Bet vispār, kapēc neko nēsmu dzirdējis par šādu pasākumu!?!? :Nezinu:
:brauc: Kas ar tavejo notiekas? var brraukt un gumijas nenormāli dedzinat :D
Nu gumijas dedzināmais žiks pašlaik stāv bez motora!! :Nezinu: Bet otrs ir pilnīgā darba kārtībā!! :brauc: un gaida nākamo pasākumu!! :D
 
User avatar
Grabuliic
Vazists
Posts: 62
Joined: 26 May 2010, 21:25

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 15:52

sis pasaakums bij spontaans viss tika izdomaac iepriekseejaa dienaa taakaa naakamais pasaakums solaas arii buut tik pat spontaans.... un buus jaaizdomaa pa vienu vakaru kuri grib braukt un kuri nee .... bet ja kas uzcepsu topiu forumaa... GALVENAIS NOSACIJUMS PASAAKUMAM mitrs cela segums lai vareetu skeereet un besiities....
Image
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 16:30

ehh varbut nab ir nepareiz domu virziens bet rodas sajuta ka cilvekiem doma ka tik tos zigulus nojat pa plavam un pla4iem,nesaprot to isto ekskluzivitati tajos, bet tas tik manas domas
šeit jau nav pļavas itkā bet tas tā ;) var redzēt ka žiki ir taisīti un nav tikai paņemti jāšanai, paskaties zigmārs, sjiski šķērē, viņi to ir pelnījuši jo činījuši savus auto un var to atļauties darīt :) tas tak tikai bleķis ir :) viņi palīdz apgāzt priekšstatu ka vaz ir opju gāžamais un ka ar viņu nevar gumiju plēst :)

taka man patīk video ;) pašam ar pagadās gumiju paplēst Liepājas ielās :) dažreiz gan tas ir beidzies ar to ka Policista kungi apstādina, bet viņos ir izbrīne un iztieku ar mutiskiem brīdinājumiem,kaut viens vietējais šerifs piesolīja ja vel kādreiz pārkāpšu ātrumu,driftēšu būs soda punktu vienalga pa ko :) :rofl:
Vaz 03
 
User avatar
hatabic
Vazists
Posts: 53
Joined: 23 Sep 2010, 23:28
Location: jelgava

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 22:28

vienalga nepiekritu taisit tad jat nost to auto tie auto kas video vairs nau tie ziguli kuriem velak bus vertiba,tikai neviens lai neapvainojas es vienkarsi esmu auto fans
 
User avatar
Grabuliic
Vazists
Posts: 62
Joined: 26 May 2010, 21:25

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 23:43

vienalga nepiekritu taisit tad jat nost to auto tie auto kas video vairs nau tie ziguli kuriem velak bus vertiba,tikai neviens lai neapvainojas es vienkarsi esmu auto fans
mees arii esam auto fani.... jaa labi vinji varbuut neizskataas peec originaala bet originaals arii neizraisa taadas ovaacijas kaa sakiileets vaz.... par gaumi nestriidaas un nau arii vinja jaauzspiez citiem nepatiik ... tad taa ir tava probleema ...
manupraat lielaakaa dala originaalu izskataas garlaiciigi.... tas ir bez aizvainojumiem....
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Video no Skulte :)

08 Nov 2010, 23:53

vienalga nepiekritu taisit tad jat nost to auto tie auto kas video vairs nau tie ziguli kuriem velak bus vertiba,tikai neviens lai neapvainojas es vienkarsi esmu auto fans
Tev jābrauc uz Krieviju, tur viņu dax**a, būsi sajūsmā un tajā pašā laikā būs ļoti daudz ko žēlot!
 
ar4ux
Vazists
Posts: 72
Joined: 14 Aug 2009, 12:19

Re: Video no Skulte :)

09 Nov 2010, 01:03

micuk tieši koments vietā... :thumbup:
un kā grabulīc teica tā ir gaumes lieta...jo teikšu atklātu tekstu man tā pat kā grabuliitim nepatīk orģināls izskats prasās pārtaisīt..!
lai arī kā pret to auto izturies remontēt vajadzēs tāpat :D :brauc:
 
User avatar
hatabic
Vazists
Posts: 53
Joined: 23 Sep 2010, 23:28
Location: jelgava

Re: Video no Skulte :)

09 Nov 2010, 08:31

man jau ari nau ari nau stoks biku jau ir izmainjas bet tas kas ir video tas ir es atvainojos šķunings,es pieturos pie amerikanju stila sedinajums froms lieli diski un spidums un tici man kad es paradijos ielas es jurmala aizenoju daudzus dargos auto lietuva bija tiesi tas pats. vienkarsi man liekas ka te ir pajaunu lielaka dala publikas tapec tada te domasana un cits aizstav otru jo vinjam ari patik bez bampera vizinaties
 
User avatar
hatabic
Vazists
Posts: 53
Joined: 23 Sep 2010, 23:28
Location: jelgava

Re: Video no Skulte :)

09 Nov 2010, 08:34

un es nevienam neko neuspiežu tikai izteicu savas domas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests