Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
ZZ40
Vazists
Posts: 26
Joined: 29 Aug 2011, 10:43

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

06 Aug 2014, 00:07

Sveiciens visiem! Ir jau arī Ungārijā 22-24.augustā liels Žiguļu saiets. Vai kādam nav doma to apmeklēt?
Bet viņi pie mums neatbrauca!! Kāpēc lai mēs pie viņiem brauktu?
Nezināju ka tā, nu labi, tad nevajag arī. Varbūt atbrauks citu gadu :)
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

06 Aug 2014, 23:04

Sveiciens visiem! Ir jau arī Ungārijā 22-24.augustā liels Žiguļu saiets. Vai kādam nav doma to apmeklēt?
Bet viņi pie mums neatbrauca!! Kāpēc lai mēs pie viņiem brauktu?
Diemžel uz mūsu pāsakumu nav verts braukt pat no Igaunijas vai Lietuvas, par Ungāriju vispar nerunāsim ;) Bet otrādi tiešam ir jābrauc ja atļauj finanses. Jau 6 sezonu apmeklēju igauņu saietus- nav ko runāt viss notiek augstākajā līmenī. Ungārija pagaidam tikai sapnis 8-) Tā ka fraze ''Bet viņi pie mums neatbrauca!! Kāpēc lai mēs pie viņiem brauktu?'' nav īstajā vietā. IMHO.
 
User avatar
Stegadons
Vazists
Topic Author
Posts: 173
Joined: 18 Jun 2013, 22:00
Automašīna: VAZ-1111

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

06 Aug 2014, 23:13

Tu nesaprati sarkasmu - šī nav Ungārijas saieta tēma.

Un vai pats esi apmeklējis "mūsu" pasākumu?
No 0 līdz 100 km/h 32 sekundēs!
 
User avatar
mafinis
Vazists
Posts: 301
Joined: 23 Mar 2013, 07:25
Automašīna: 21063, 2106, 21013
Location: Cik liels ir Žigulis?!?

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

07 Aug 2014, 08:59

Klau', Traktorist!

Nav vēlmes kašķēties, esmu miermīlīgs pēc dabas, bet vai lai teiktu, ka Igaunijā šadi pasākumi ir visaugstākaja līmenī, nebūtu jāredz/jāpiedalās savējā?? Mūsu pašu pasākumā tika ieguldīti liels darbs un enerģija, kas rezultātā arī sniedza lielu gandarījumu tā dalībniekiem, esmu par to pārliecināts, bet stāvet malā un "moderēt/ģenerēt" gudrības var tikai tāds, kuram "svešā rokā vienmēr lielāks". Izbrauc šīs trīs dienas un tad varī sākt tās apspriest.

:vazi:

P.s. Viļos Tevī kā foruma moderatorā.
Сексопатологи открыли новый вид сексуального извращения - ВАЗохизм - при котором человек получает удовольствие от езды на "Жигулях".
 
User avatar
ZZ40
Vazists
Posts: 26
Joined: 29 Aug 2011, 10:43

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

07 Aug 2014, 09:50

Nu necepieties, gan jau paliks vēsāks. Laikam nelaikā vai nevietā pacēlu tēmu. Man ir doma nokļūt tajā Ungārijā, ja sanāks viens brauciens uz Itāliju, tad būtu pa ceļam. Varbūt kāds ir bijis, ir kādi iespaidi, emocijas? Cik te pa Ungāru lapām paklaiņoju-līmenis ir. Un cenas žikiem ar ne pārāk lielas. Varbūt viens jānopērk :vazi: :)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

07 Aug 2014, 16:50

Ja mēs visi kopā būtu tik aktīvi kā Traktorists tad kadru mēnesi tiktu rīkoti vaz vasaras braucieni!
Tā kā lūdzu bez šādiem apvainojumiem!
Un piekrītu tam, ka pašiem jābrauc, lai kāds brauktu pie mums! arī viņi var teikt to pašu, ka "kāpēc mums braukt ja viņi nebrauc"!
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

07 Aug 2014, 18:07

Klau', Traktorist!

P.s. Viļos Tevī kā foruma moderatorā.
Pats viļos :o Vieta brīva :thumbup: Rakstiet foruma īpašniekam un uz priekšu, es jau gadu gaidu šo momentu.
 
User avatar
mafinis
Vazists
Posts: 301
Joined: 23 Mar 2013, 07:25
Automašīna: 21063, 2106, 21013
Location: Cik liels ir Žigulis?!?

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

08 Aug 2014, 09:28

Labrīt šorīt!
Biju domājis, ka neko neteikšu, bet, tomēr, nolēmu uzrakstīt.
Nav un nav bijis nodoma kādu aizvainot un tapēc atvainojos, ja tā ir sanācis, Traktorist. Man vnk ir ļoti nepatīkami, ka to, kas ir izdarīts un izdarīts labi, kāds mēģina noniecināt. Es nesirgstu ar mazvērtības kompleksu, lai noniecinātu ko daru un kur piedalos, tāpēc lūdzu to cienīt, bet, kas attiecas uz citu darbībām, tad tie var rīkoties kā paši uzskata par pareizu. Igaunija, Lietuva, Ungārija, da kaut vai DĀR. Jautajums paliek- kam un kāpēc vispār tiek veidoti šie pasākumi/saieti? Nezinu ko man, personīgi, mainītu kādu citu zemju ekipāžu piedalīšanās? Man ļoti patīk pašŗeizējais formāts ar čeļošanu un izklaidi. Jau tagad mēs braucam 20 mašīnu kolonna kas ir tuvu maksimumam. Ja mums ir vajadzīgs starptautisks statuss, tad tas arī ir jārīko citādāk, bet pat nezinu vai to gribu. Pašreiz man ir prieks satikt visas tās sejas, kuras vairāk vai mazāk ir pazīstamas; tās sejas, kuras nav pazīstamas, bet vēlas pievienoties un kļūst pazīstamas. Tāpēc, es drīzāk gribētu uzskatīt šo pasākumu par www.vazi.lv komūnu, kura vēlas piedalīties kādā kārtējā ik-sezoonas, -gadējā pasākumā. Tie, kam ir vajadzīgs kas vairāk, to vienmēr var pats atrast.
Un vēl- to, vai šie pasākumi ir labi un vai ir vērts tajos piedalīties ir jāspriež tiem, kas tajos piedalās. Tie tiek rīkoti priekš viņiem. Tie ir www.vazi.lv lietotāji un lasītaji.
Pasveiciniet katru pretī braucošo VAZu!
Сексопатологи открыли новый вид сексуального извращения - ВАЗохизм - при котором человек получает удовольствие от езды на "Жигулях".
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

08 Aug 2014, 12:36

Ja zinātu vismaz 2 nedēļas iepriekš visdrīzāk būtu dalībnieks.
Nu tas laikam pie foruma administrācijas.. Pasākumu saraksts varētu būt vienmeŗ skatāms pirmajā lapā.
Tikko sarunāju ar skrach, būs svarīgākie jaunumi par pasākumiem pirmajā lapā :)
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: VAZ Vasara 2014 - Projekts

08 Aug 2014, 17:49

Labrīt šorīt!
Biju domājis, ka neko neteikšu, bet, tomēr, nolēmu uzrakstīt.
Nav un nav bijis nodoma kādu aizvainot un tapēc atvainojos, ja tā ir sanācis, Traktorist. Man vnk ir ļoti nepatīkami, ka to, kas ir izdarīts un izdarīts labi, kāds mēģina noniecināt. Es nesirgstu ar mazvērtības kompleksu, lai noniecinātu ko daru un kur piedalos, tāpēc lūdzu to cienīt, bet, kas attiecas uz citu darbībām, tad tie var rīkoties kā paši uzskata par pareizu. Igaunija, Lietuva, Ungārija, da kaut vai DĀR. Jautajums paliek- kam un kāpēc vispār tiek veidoti šie pasākumi/saieti? Nezinu ko man, personīgi, mainītu kādu citu zemju ekipāžu piedalīšanās? Man ļoti patīk pašŗeizējais formāts ar čeļošanu un izklaidi. Jau tagad mēs braucam 20 mašīnu kolonna kas ir tuvu maksimumam. Ja mums ir vajadzīgs starptautisks statuss, tad tas arī ir jārīko citādāk, bet pat nezinu vai to gribu. Pašreiz man ir prieks satikt visas tās sejas, kuras vairāk vai mazāk ir pazīstamas; tās sejas, kuras nav pazīstamas, bet vēlas pievienoties un kļūst pazīstamas. Tāpēc, es drīzāk gribētu uzskatīt šo pasākumu par http://www.vazi.lv komūnu, kura vēlas piedalīties kādā kārtējā ik-sezoonas, -gadējā pasākumā. Tie, kam ir vajadzīgs kas vairāk, to vienmēr var pats atrast.
Un vēl- to, vai šie pasākumi ir labi un vai ir vērts tajos piedalīties ir jāspriež tiem, kas tajos piedalās. Tie tiek rīkoti priekš viņiem. Tie ir http://www.vazi.lv lietotāji un lasītaji.
Pasveiciniet katru pretī braucošo VAZu!
:wtf: Vispar mana doma bija pavisam savadāk! Cilvēks kurš brauks no citiem valsts īpaši negrībes vēl dienu vai divas braukt pa Latviju. Ar tadu saspringtu režimu nebūs laika mierīgi pasēdēt, atpusties un papļapat ar domu biedriem. Un ši informacija ir no kaimiņvalsts vazistiem, kam bija piedavāts piedalities (tas ir tā, informacijai). Par to ka vietejais saiets sūds un nav verts tur piedalities - es neteicu, lasam uzmanīgi. Ja grībam lai kads atbrauks ciemos-jārīko pavisam citu pāsakumu. :draugi: Un nevajag apvainoties ka mazgadīgie :draugi:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests