Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
 
User avatar
kristapsM
Vazists
Posts: 130
Joined: 16 Mar 2012, 09:50
Location: Rite

Re: Žiguļu kauss

12 Dec 2015, 01:08

Ja esi lēnāks, nekā priekšā braucošais - palaid garām.
Esi paredzams.
Parādi apdzenamajam kur tu esi un ko tu plāno darīt.
:?: :?: :?: :shock: :crazy:

Jā, piekrītu, ka ir vajadzīga braukšanas ētika, bet šis viss man kaut kā nelīmejas kopā. :wtf:

Pamēģini netulkot caur googli vai izlasi vēlreiz :)
Ar angļu valodu problēmu 0, gugles tulkotāju neesmu nekad izmantojis.
Ja drīkst palūgt, tad, lūdzu, izskaidro man to, ko es 'ne tā esmu izlasījis' :silent:
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

27 Dec 2015, 22:49

Arī vairāk sliecos uz to, ka igaunis nav vainīgs, tāpēc trasē vajadzīgi vairāki kompetenti tiesneši kuri var pieņem paši lēmumus par kontaktiem, nevis galvenais tiesnesis vai Uģis no otra trases malas, un arī nevar spriest pēc tā kur izveidojusies bukte, principā Krūmiņs piebrauca priekša Kuusam. Iespējams par Rallycross vīziju šis lietas sakārtosies, bet ši arī bija viena no "asiņainākām" gonkām.
Nu ko gaudam ziemu, no 15 decembra jau sola patstāvīgu salu, varēs iemēģināt arī zilākalna trses ovālu, redzēs kā mašīnas uzvedīsies, cik piemēroti ir gala līkumi.
Iesaku arī apmeklēt Tepera trasē autosprintu, izvērties par ļoti baudāmu pasākumu, 2 stundas treniņi, tad ātra laika kontrole un atkal brīvie treniņi.
leo....nāc par Galveno tiesnesi Žiguļa kausam. Kādreiz Tev labi sanāca būt galvenajam ! Uģis tagad arī vairs nemaisīsies !
Biju uzrakstijis mazliet garāku spreķdiķi, bet pārdomāju, varbūt arī nevajaga bārstīt gudrības, kā mēs sakam draugu pulkā "uztaisi savu seriālu un dari ko gribi" Bet ja par lietu, tad biju savulaik divas sezonas par tiesnesi, aizgāju dēļ veselības un arī darba pēc mazliet nesaderēja laiki.
Bija uzaicinājums jau no Uģa kādus pāris gadus atpakaļ, bet laika gaitā ir izveidojies atšķirīgs viedoklis par daudzām lietām kas saistītas ar vaztussu un arī darbs tāds, kas īsti neļauj atslābt. Un mums jau ir kompetents tiesnesis, tikai jāļauj vairāk brīvības, vairāk teikšanu.
Ja man tagad piedāvātu ...... nu nezinu, ja man ļautu ieviest savas korekcijas dažās lietās un sacensībās tiešām ir tikai viens galvenais tiesnesis, tad šo piedāvājumu apsvērtu, lai gan ar dēlu nemetam domu pie malas arī braukt žiguļu kausā, jāsasparojas.

Bet vēl jau ir atklāts jautājums, ja nav Uģis, vai vispār ir gatavs kāds veikt šo darbu, jo pagaidām ir aizdomīgs klusums, ziema ir klāt beidzot un ja var ticēt prognozēm, tad 2 janvārī ir reāls pasākums, tikai jāsalej ledus, ka vai uz plikas zemes, ledus pēc tam mazliet jāuzasina, tikai bez radzēm, tad atkal būs dzinēju gonka un pa vienu trajektoriju. No otras puses tad Jaunais gads bez vīriem, lai gan daudzi ir noilgojušies pēc ziemas, un tehnika gan jau kaujas gatavībā.
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

27 Dec 2015, 22:52

Vienu gadu nelēja ledu un rāva vaļā pa melno un bija ļoti labi, gan slīdēja un tanī pašā laikā bija saķere. Varbūt var uzliet plānu kārtu mazliet samitrināt virskārtu.
 
User avatar
elf
Vazists
Topic Author
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Žiguļu kauss

06 Jan 2016, 14:54

1 posms :brauc: itkā briestot Brenguļu trasē....oficiālu paziņojumu gan nav....klusums :roll:
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

07 Jan 2016, 17:13

1 posms :brauc: itkā briestot Brenguļu trasē....oficiālu paziņojumu gan nav....klusums :roll:
Buuus, tas labi, citādi jau biju noraizējies vai vispār kāds uzņemsies organizēšanu, nu viss kārtībā. Arī laba ziņa par atsevišķiem posmiem ziema -vasara, nav piespiedu labprātīgi jābrauc visa sezona, ja gribas uz pjedestāla, jo zuda par to visu interese.
Tiekamies sestdien Brenguļos un Svētdien Smiltenē supersprints.
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Žiguļu kauss

08 Jan 2016, 03:28

man baigi nepatīk, ka tik vēlu parādās info par gonku
kartings, šoseja, vazi utt
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

08 Jan 2016, 09:27

man baigi nepatīk, ka tik vēlu parādās info par gonku
Ziemā tā diemžēl ir, skatās pēc laika apstākļiem, jo arī zilākalna trase nebija sagatavota, Brenguļos ledus ir saliets, būs slideni, ir borti betona, būs jādraudzējas ar izjūtām, kļudas nepieļauj.
Bet par kavēšanos, domāju, ka braucējiem bija jābūt jau kaujas gatavībā, jebkurā brīdī doties trasē.
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

10 Jan 2016, 17:33

Renārs malacis, brauca arī kā man patīk meklēja saķeri lielajā līkumā no āras caur viduci- smuki, tā arī sabrauca, pārējiem pagaidām ir ko padomāt, bet iztrūka līderu, cerams nākošo reizi jau būs interesantāk arī Renāram. Brīnumainā kārtā atbrauca maz dalībnieki. Bet nu vēl visa ziema priekšā.
 
User avatar
elf
Vazists
Topic Author
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Žiguļu kauss

11 Jan 2016, 17:27

23 janvārī Zilajā kalnā Hipodroma atklāšana......ledus saliets,treniņi jau bij....varēs visi gribētāji izpausties!
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: Žiguļu kauss

13 Jan 2016, 08:06

tad jau redzēs kas un kā, galvenais lai ir vairāk dalībnieku un arī atbrauc stiprāki braucēji lai ir Renāram konkurence- gribas redzēt Tanemagi, Hermani, It kā Jānis Lapsa lēnām sakopj savu tehniku, A finālā vajadzētu aizraujošas cīņas, lai mašīnas brauc gandrī bufer buferī vot tas būtu līmenis, kādreiz tā arī pa lielam bija. Mazliet Pārsteidza Jānis Bergs, bet smiltenes treniņi nāca par labu acīmredzot.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests