Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
AigarsB
Vazists
Topic Author
Posts: 146
Joined: 27 Apr 2013, 11:33
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 29477824
Location: Rīga<->Cēsis

Daljas Pakalj Met

07 May 2013, 13:56

Vienas ljooti nelaagas darba dienas vakaraa, steidzos uz offisu, lai paspeetu nosuutiit svariigu meilu.
Kaa pa nelaimi, pa priekshu vilkaas garais treshas golfs, kuru pie, lielas nervozitaates devas, noteikti bij jaapdzen!
Pie sarkanaas gaismas naacaas apstaaties tieshi vinjam priekshaa.
Galiigi nogruziijies par lielisko dienu, noliecu galvu un gaidiiju zljo, kad peekshnji kaads atvera Veiza durvis...
Saakumumaa nodomaaju- lai tik vinjsh man kko uzd*rsh, ka likshu pretii pa visiem dienas nodariijumiem!!! :twisted:
A, shim roaas pr. kolotkas un saka:
-She saimniek, tev noderees- man meetaajaas nevajadziigas! :Latvija:
Es pat vinjam paldies nepateicu, vienk smeejos skaljaa balsii, un vinjs aizgaaja... :D
Klasiski vaz facebookaa---> https://www.facebook.com/classicvaz
Image
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Daljas Pakalj Met

07 May 2013, 17:05

Vienas ljooti nelaagas darba dienas vakaraa, steidzos uz offisu, lai paspeetu nosuutiit svariigu meilu.
Kaa pa nelaimi, pa priekshu vilkaas garais treshas golfs, kuru pie, lielas nervozitaates devas, noteikti bij jaapdzen!
Pie sarkanaas gaismas naacaas apstaaties tieshi vinjam priekshaa.
Galiigi nogruziijies par lielisko dienu, noliecu galvu un gaidiiju zljo, kad peekshnji kaads atvera Veiza durvis...
Saakumumaa nodomaaju- lai tik vinjsh man kko uzd*rsh, ka likshu pretii pa visiem dienas nodariijumiem!!! :twisted:
A, shim roaas pr. kolotkas un saka:
-She saimniek, tev noderees- man meetaajaas nevajadziigas! :Latvija:
Es pat vinjam paldies nepateicu, vienk smeejos skaljaa balsii, un vinjs aizgaaja... :D
Laipni lūgti vaz saimē.

Paldies jāsaka bija, tagad meklē to golfu rokā.. :shh:
Bez paraksta.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests