Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 00:24

Vispar ar nozhelu konstateju, ka vazos ir liela dala kapeikpiseju. grib nopirkt burtiski par paris eiro visu un idealu. pameginiet nopirkt to zhiguli kaut vai par 100 ls, izardit, nopisties bedre un pec tam pardodiet kaut bezmaksas.
Ja tev ir tiešām labi spoguļi ar hromu es viņus nopirktu un atdotu vairāk par 7euro gabala.. Bet pats man teici ka tur nekas labs nav un pie tevis bij iebraucis cilvēks kurš ar neko labu neteica.. Tātad ko tu pats tagad te centies pateikt? Iespējams, ka tam stāvoklim 7euro ir atbilstoša cena, jo ideāls spogulis protams, ka būtu dārgāks! Es vienkārši negribu pirkt tādus kuri sākuši iet postā, jo tādi man jau ir.
Pabrīdinu citus lietotājus ja nu plāno braukt 150km pie tevim, lai beigās neaplaužas.
150 km nevajag braukt. es pats braukaju un varu ari pievest paradit. Tu gribeju nopirkt to 2106. man tada ideala nav. tie kas 21011 ir veseli 3 normali, kuri izskatas smuki. lab, tas ta. man pohuj, es vinus rit izmetishu miskaste. man visos tos luznus nav zhel.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 00:34

Liela daļa tādi mums te ir ;) Visi nav, bet tos jau nejūt, tauta ārpus šī foruma īpaši labi neizsakās par šejieniešiem, tieši tādēļ, ka pērk pa kapeikām, bet pārdod pa kosmosu. :(
pateikshu tev ta. cakarejos ar zhiguliem jau gadus 14. jau no bernibas. daudz man vini bija. ir ari tagad 2. protams pamatauto man ir cita. zhigulis ka hobbijs un ja gribi ka milestiba. shobrid citreiz panemu kadu zhiguli, izardu kaut ko paturu sev, kaut ko pardodu. Tici man bizness tas ir krievu. citreiz pat savu naudu neatgriezu. paldies Dievam, pamatdarbs man pavisam cita sfera, un dzivoju es tikai un vienigi no ta. Un tapec es neko par kosmosu nepardodu. bet par bezmaksas ari negribu, neesmu pionieris par ideju stradat. vobshem, shobrid izpardodu visus tos sikumus, ko sakraju un jebal es to padarishanu. man ir smuks originals zhigulis, ar kuru izbraukshu tikai vasara. vairak man neko nevajag. nepardoshu, izmetishu miskaste.
P.S. Nevienu negribeju aizvainot, saprotu kak katram savs viedoklis, bet izstastiju savu skatijumu. Ja kadam vajag kaut ko no bildem, zvaniet, rakstiet sms. sarunasim.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 08:40

Katrai precei ir sava atbilstošā cena atkarībā no stāvokļa, ja cilvēks negrib maksāt 7Eiro par spoguli, kuram ir rūsas punkti tas ir normāli nevis kapeikpišana ;) par perfektu vai jaunu spoguli man nebūtu žēl samaksāt 2x pa 7eiro, bet ne par eksemplāru, kurš ir sācis rūsēt. Runājot tieši par hroma spoguļiem, ja tiem ir uzburbuši punkti citas rūsas pēdas tad tie ilgi nedzīvos, apakšā ir rūsa un mazumā tā neies tieši otrādi līdz ar to maksāt jauna spoguļa cenu par spoguli, kurš tikai pūs ar vien vairāk :crazy: tādam spogulim ir atbisltoša cena daži eiriki... jo labāk tad nopirkt L ielā jaunu ar sliktu hromu par tiem 4.95Ls, tie kas meklē perfektu eksemplāru tāpat puvekli nepirks. Man pašam ar tiem spoguļiem pieredze ir uzkrājusies, mēģinot saglābt, bet nu tas nav iespējams, arī ir iekrājušies vesela kaste, bet netirgoju miskasti. Vienīgais var izlasīt labākās detaļas no tādiem.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 10:42

Es teicu, ka man vienalga no kura modeļa! Man intertesē hromēti smuki spoguļi, ja tev ir komplektiņš kuri labā stāvoklī saki! Aizbraukšu nopirkšu.
Neplānoju likt ne 2101 ne 2103 vai 2106 vai kuriem tur vēl nāci tie hromētie.. Plānoju likt ņivai tādēļ man nav svarīgi vai viņš ir biezs vai plāns vai kā savādāk!
Tiešām, ja tev ir divi labi spoguļi vai pat trīs tad saki nopirkšu viņus. Man pašam tādu smuku nav tādēļ meklēju.

Micuk, es nopirku ilūkstes ielā pa 6ls gabalā tos sliktā hroma ar cerību, ka varbūt pa gabalu neviens nepamanīs kamēr meklēju labus spoguļus.. otrajādienārūsa virsū, tagad pēc mēneša pilnīgi viss spogulis ar rūsu!! No vienas vietas...
12s 0-100km/h
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 11:11

Runa iet par kapeikpishanu protams ne sakara ar spoguliem. te jau daudz esmu sastapies, ka cilveki mekle galigako halavu., par spoguliem runajot, shodien panemshu un nofocheshu tos visus akkurati un smalki.varesiet novertet.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 16:04

Runa iet par kapeikpishanu protams ne sakara ar spoguliem. te jau daudz esmu sastapies, ka cilveki mekle galigako halavu., par spoguliem runajot, shodien panemshu un nofocheshu tos visus akkurati un smalki.varesiet novertet.
Ok gaidu bildes, jo vakarā braukšu uz tukumu varu pie reizes ieskriet pakaļ! Fotogrāfē labākos!
12s 0-100km/h
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 16:48

hroma spogulji Lienes iela , 9 eiro ar kapeikam pilniigi perfekts . Sodien biju nopirku .
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 17:19

hroma spogulji Lienes iela , 9 eiro ar kapeikam pilniigi perfekts . Sodien biju nopirku .
Ieliec lūdzu bildi! :) Neesmu bijis lienes ielā, nezinu kas tur un kātur.
12s 0-100km/h
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 17:26

hroma spogulji Lienes iela , 9 eiro ar kapeikam pilniigi perfekts . Sodien biju nopirku .
Ieliec lūdzu bildi! :) Neesmu bijis lienes ielā, nezinu kas tur un kātur.
ko tur bildeet pilniigi ideals . bez grubuljiem utt.

tik cenas tur dazam lietam ir nerealas 2103 reste priekseja 60 eur .
Strautu iela tapati reste ar brileem 30 eur ( ka jauna ) jauna 50 ls
tur jaskatas .
Last edited by Watch Me on 21 Feb 2014, 17:43, edited 1 time in total.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: VAZ vissadas detalas

21 Feb 2014, 17:37

hroma spogulji Lienes iela , 9 eiro ar kapeikam pilniigi perfekts . Sodien biju nopirku .
Ieliec lūdzu bildi! :) Neesmu bijis lienes ielā, nezinu kas tur un kātur.
ko tur bildeet pilniigi ideals . bez grubuljiem utt.
Kas kuram ir ideāls tur tie sūdi.. Mēģināšu iebraukt palūrēt kaut kad.
12s 0-100km/h

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests